Skocz do zawartości

Witam


Kamilx9

Recommended Posts

Jaki niby talent?

Gdyby talentem nazywać przerysowywanie z vectorów i/lub base'ów z dA to moglibyście nazywać połowę fan artu na MLPP per drugi Rembrandt

Jedna osoba powiedziała tylko że ma talent. Obrazki są estetyczne i ładne. Niema co krytykować.

Ale ,, hejtowanie ,,  jest modne

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech przerysowuje byle nie ciągle to samo. Robiąc tak nauczy się dokładnej ,,budowy,, kuców (będzie miał coś w rodzaju modelu 3 D w m mózgu)  i jak zapamięta to będzie mógł rysować w jakiej pozycji zechce. 

Jakoś trzeba zacząć a ja nie zamierzam nikomu podcinać skrzydeł.  :fluttersad:

Ja tak zaczynałem  :aj5:

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerysowywanie to przerysowywanie.

Ja nie mam szacunku dla kopiarzy.

:rdwild:

Powiem Ci tak, że zgapiłem tylko ten obrazek gdzie Twilight wypina tyłeczek. Reszta sam wymyśliłem, acz kolwiek nie wiedziałem że coś takiego jest na deviantARCIE. Szkoda, że mnie nie szanujesz, to znaczy, że ja nie będę szanować ciebie. W sumie, i co z tego, że skopiowane? Liczy tu się akurat styl przerysowania a nie, sam fakt że przerysowałem. Ale ja z hejterami dyskutować już nie będę. Mam inne zajęcia...  :crazytwi:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie miał coś w rodzaju modelu 3 D w m mózgu

 

Kucyki są animowane w 2D

Powiem Ci tak, że zgapiłem tylko ten obrazek gdzie Twilight wypina tyłeczek.

 

W to nie uwierzę. Potrafię rozpoznać własną inwencje twórczą, a pozy, w których ująłeś kuce widziałam na vectorach tysiące razy. Mnie nie oszukasz :bonbon2:

 

Reszta sam wymyśliłem, acz kolwiek nie wiedziałem że coś takiego jest na deviantARCIE

 

:ziew:

deviantART'cie *

 

Szkoda, że mnie nie szanujesz, to znaczy, że ja nie będę szanować ciebie.

 

Strasznie nad tym ubolewam

 

W sumie, i co z tego, że skopiowane?

 

Dużo

Raz, że się nie rozwijasz. Dwa, że kradniesz. :rdwild:

 

Liczy tu się akurat styl przerysowania a nie, sam fakt że przerysowałem.

 

QxvJtzQ.png

 

Styl przerysowania?

Jaja se robisz?

Pomijam już fakt, że czegoś takiego nie ma... sam styl rysowania kształtuje się u artysty od kilku miesięcy, do kilku lat. Nie jest cechą dziedziczną ani też wrodzoną. To efekt długich, codziennych ćwiczeń, pasji i zapału.

Więc nie próbuj robić ze mnie debilki :ming:

 

Ale ja z hejterami dyskutować już nie będę. Mam inne zajęcia...

 

Fakt

Idź się uczyć rysować  :giggle:

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Liczy tu się akurat styl przerysowania a nie, sam fakt że przerysowałem. 

 

Aglet, już dobrze skomentowała Twoją wypowiedź, ale jednak dodam coś od siebie. To co napisałeś jest kompletnie nielogiczne. Nie ma czegoś takiego jak styl przerysowywania.

To tak jakby powiedzieć, że ktoś kto wkłada kartki do ksero ma talent i wykształcił własny styl pisania Times New Romanem albo inną czcionką z Worda :facehoof:

Edytowano przez Arctic Cat
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kucyki są animowane w 2D

 

W to nie uwierzę. Potrafię rozpoznać własną inwencje twórczą, a pozy, w których ująłeś kuce widziałam na vectorach tysiące razy. Mnie nie oszukasz :bonbon2:

 

 

:ziew:

deviantART'cie *

 

 

Strasznie nad tym ubolewam

 

 

Dużo

Raz, że się nie rozwijasz. Dwa, że kradniesz. :rdwild:

 

 

QxvJtzQ.png

 

Styl przerysowania?

Jaja se robisz?

Pomijam już fakt, że czegoś takiego nie ma... sam styl rysowania kształtuje się u artysty od kilku miesięcy, do kilku lat. Nie jest cechą dziedziczną ani też wrodzoną. To efekt długich, codziennych ćwiczeń, pasji i zapału.

Więc nie próbuj robić ze mnie debilki :ming:

 

 

Fakt

Idź się uczyć rysować  :giggle:

 

Wybacz, nie to miałem na myśli z tym przerysowaniem. Ale no trudno, zostawię Tobie ta satysfakcje. Ogólnie wszystkich też przepraszam, pisałem pod wpływem lekkiego zirytowania, i owszem z honorem przyznaje się do błędu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kucyki są animowane w 2D

 

 

Pisząc to miałem na myśli że przerysowując nauczy się modelu 3D czyli że będzie umiał narysować kuca w każdej pozycji.

 (będzie umiał sobie je wyobrazić )

 

Jak mówiłem  niema sensu podcinać skrzydeł,

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...