Skocz do zawartości

Generalnie rysunki - czyli prace Generalka


Recommended Posts

Hello. Postanowiłem założyć temat ze swoimi rysunkami. Dopiero się rozwijam mój "talent" (bo nikt przecież się z talentem nie rodzi - talent należy wypracować). Jak na razie pojawią się prace rysowane ołówkiem, ale mam nadzieję, że wkrótce pojawią się także prace komputerowe.

Najpierw zarzucę obrazkiem, który narysowałem jakieś pół roku temu. Przepraszam za jakość, ale zdjęcie to zrobiłem zaraz po stworzeniu rysunku. Ot, to taka praca sentymentalna - to pierwszy kuc, jakiego narysowałem ^^ .

150738_173301432827312_288209575_n.jpg

 

A teraz rysunek, nad którym aktualnie pracuję, czyli moja postać do RPG'a, Angelo Sauper:

b96h.png

Ciągle na nim pracuję, nadal zastanawiam się, jakie mu dać tło. No i aktualnie majstruję przy nim w programie graficznym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóz powiedzieć, prace nie są najwyższej jakości.

Fluttershy- Nie ma się za bardzo czego czepiać, tylko tylnie kopytka są trochę koślawe.

Angelo Sauper- Trochę dziwnie korpus narysowałeś. Kończyny mi się tez nie podobają, wydają się być takimi kołkami, warto by było dorysować zgięcia. Ale podoba mi się nawet pomysł z ,,szczypcami" czy cokolwiek to jest.

 

(bo nikt przecież się z talentem nie rodzi - talent należy wypracować)

 

Nareszcie ktoś inteligentny który rozumie ze talent się zdobywa ćwicząc! Masz u mnie +.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angelo Sauper- Trochę dziwnie korpus narysowałeś. Kończyny mi się tez nie podobają, wydają się być takimi kołkami, warto by było dorysować zgięcia. Ale podoba mi się nawet pomysł z ,,szczypcami" czy cokolwiek to jest.

Ciężko mi było narysować korpus ze względu na perspektywę. Kończyny... fakt, nie wygląda to dobrze. Nieudolna próba narysowania ciężkiej zbroi. Na swoją obronę mogę powiedzieć jedynie, że Angelo, jako Serafin (czyli jednorożec znający zaklęcie służące do wytwarzania magicznych skrzydeł) nie potrzebuje specjalnej ruchliwości - uniki robi w locie, nie na ziemi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza praca jest całkiem przyjemna dla oka ale brzuch jest za długi.

Druga  wygląda na połączenie  zainteresowań. 

Fajnie by wyglądało gdyby postać ta stała na 4 nogach. Przykład

 

Nie daj się zniechęcić i pracuj dalej.

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Hmm, nie wiem, dlaczego dwie prace pod spodem zostały usunięte prze Imageshack. Cóż, przeklejam z dA.

geara_zulu__heavy_armed__by_generalek-d6

rozen_zulu_by_generalek-d6dkukq.png

 

Zaznaczam, że te prace zostały przerysowane dla ćwiczenia.

 

Ha, TF Armada, moja pierwsza seria TF, od niej wszystko się zaczęło (co prawda miała debilne tłumaczenie, ale co tam). Nadal lubię jej designy. Jakbyś chciałbyś obejrzeć naprawdę dobrą serię TF (bo Armada jest początkiem Trylogii Unicrona, czyt. japońskiego shitu), to polecam aktualnie puszczane Prime - seria jest bardzo dobra, nie tylko dla fanów Cybertronian.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś chciałbyś obejrzeć

Nie wiem czemu mnie to rozbawiło, może dlatego, że jest późno? :rainderp:

 

A co do prac, to mi się podobają. Ja tam nigdy nie lubiłem robić prac z tak dużą ilością kresek. Jak przerysowywałem Sentry gun na 3 lvl z Team Fortress to mnie krew zalewała D:

Dlatego wole zostac przy digitalowych kucykach  :D

Edytowano przez Zbysio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ładnie, tyle że lewe udo jest węższe od prawego, a karabinek naramienny jest dziwnie zamocowany :v

 

I co to za design? War For Cybertron?

Tak, to Wojna o Cybertron.

 

Oj tam, następnym razem spróbuję narysować coś prostszego.

Edytowano przez Generalek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...