Jump to content

Zbysio

Brony
 • Posts

  96
 • Joined

 • Last visited

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier

Recent Profile Visitors

921 profile views

Zbysio's Achievements

Mały kucyk

Mały kucyk (2/17)

9

Reputation

 1. Gdzie ja tam zaparkować mogę żeby samochód na noc zostawić? Ktoś ma jakies namiary na dobry darmowy parking niedaleko? :3 Może nawet pod jakimś blokiem być czy co kolwiek
 2. Zbysio

  Galacon 2017

  Jako kierowca potwierdzam! prawie 900 km to jednak trochę jest. @Dvorak A jak ty masz tam 120 km to się nie oglądaj tylko jedź
 3. Zbysio

  Galacon 2017

  Jak ci się chce 2/3 noce w samochodzie siedzieć to proszę bardzo Ale miejsca do spania wcale nie są takie drogie jak się wydaję. Jest jeszcze ich sporo troche dalej od miejsca eventu także polecam przemyśleć
 4. To był mój pierwszy meet na jakim byłem i z czystym sercem mogę powiedzieć, że było super. Niestety mój portfel twierdzi inaczej, ale zamknąłem go w szafie to się nie wypowie. Było to zupełnie to, czego się spodziewałem. Banda szaleńców w szkole. Możecie wiedzieć, że macie jednego szaleńca więcej bo mam zamiar pojawiać się tu i tam.
 5. Ja się do rankeda rozgrzewam w rankedzie
 6. Czo? Tylko platyna. Dlatego mówię, że to najwyższy poziom śmietnika. Owszem, trafiają się słabi gracze. Ale często wiedzą co robić. Po prostu im nie wychodzi. Może to też zależy od punktu widzenia. Ja nie traktuje kogoś komu idzie gorzej jako jakiegoś dzbana. Czasem też mam jakąś słabszą grę. Głownie chodzi mi o to, że nie trafiają mi się jakieś trolle i mainy Hanzo.
 7. Mi się trafiają gry gdzie ludzie wiedzą co robią. Po prostu przeciwnik jest czasem lepszy. Raczej rzadko trafiam na kogoś, kto nie umie chodzić.
 8. No o to chodzi. Wincy filoteowych pinonszkuf na koniec sezonu
 9. Nie bycie w najwyższym poziomie śmietnika. Serio. Nie myślcie, że platyna to coś dobrego. Platyna to wciąż słabi gracze. Tylko tacy co znają się na grze.
 10. Czy ktoś powiedział Hanzo?
 11. No i to jest duży błąd. To nie może się znudzić. Jeśli coś w rysowaniu się nudzi to trzeba się zmusić. Niestety to bolesna sztuka jeśli oczywiście chce się być dobrym w dość krótkim czasie. Serialowy styl jest zrobiony tak, że jeśli narysujesz go dobrze to obrazek zawsze będzie ładny. Własny styl wiedzie się innymi prawami.
 12. Wszystkie prace w temacie. Po prostu ten pyszczek nie wygląda dobrze. Jest za długi i za płaski. Ponownie zadam pytanie bo to naprawdę może pomóc. Czy próbujesz mieć swój styl czy kierujesz się intuicją rysując? Kiedy jest się niedoświadczonym próbowanie własnego stylu w duuużej większości przypadków kończy się źle bo rysownik powiela wciąż te same błędy. Głownie chodzi mi o to, żebyś spróbował narysować np. kilka główek tak, jak w serialu. Ewentualnie można wybrać sobie jakiegoś artystę i brać przykład z niego, ale to polecałbym zrobić później. Jest pełno poradników jak narysować poprawnego kucyka. I to nie jest żadna porażka dla żadnego artysty (nie lubię tego słowa po polsku. Jest zbyt wyniosłe) gdy korzysta z poradników. Jeśli kierujesz się wyobraźnią i zdrowym rozsądkiem to tym bardziej polecam poradniki, ponieważ brak wiedzy to największy wróg. Mam nadzieję, że pomogę, a nie cię zrażę
 13. Uwaga konstruktywna krytyka. Nogi, ogólnie ciało robisz dobrze, ale pyszczek jest tragiczny. Nie wiem czy próbujesz od początku mieć "swój styl" czy po prostu nie wiesz jak go zrobić. Jako początkujący digital artist mogę ci powiedzieć, że jeśli jest się nowym w te klocki to najlepiej zacząć od stylu pokazanego w serialu. Skorzystać z poradników. Sam miałem wielki problem z pyszczkami swego czasu więc wiem co mówię. Ale ogólnie jest dobrze. Pracuj dalej, jeśli to lubisz to dużo ćwicz i zobaczysz, że będzie tylko coraz lepiej.
×
×
 • Create New...