Jump to content

Twilight's Song [Reklama]


Eter
 Share

Recommended Posts

divine_snuggles_by_silfoe-d57nsdr.jpg

 

Twilight's Song

 

As Twilight goes throughout her new life, she takes care to never forget the special ponies that helped to mold her into who she is, even with the pain that comes with the remembrance. One pony in particular, however, stands out among the rest.

When an unknown future beckons, she calls upon the blissful memories that she treasures so much, and remembers the pony who taught her the most important lesson of all...

How to love.

 

( Autor poleca słuchanie tego utworu podczas czytania listu znajdującego się w FF - ja również polecam http://www.youtube.com/watch?v=B70lpTUyxAA )

 

Witam wszystkich oficjalnie ! Co prawda przeczytałem tego fanfic'a już jakiś czas temu jednak nie widziałem aby była o nim wzmianka tutaj na mlppolska więc postanowiłem go teraz wszystkim polecić. Jakie wątki znajdziemy w "Twilight's Song" ? Znajdzie się wątek miłości, niezrozumienia, długowieczności, straty bliskich osób, rozdzielenia się wspólnej "drogi" mane6 oraz ich dalszych losów, poświęcenia oraz wiele pomniejszych. Powiecie standard ? Niby tak, jednak autor zaprezentował naprawdę ciekawe podejście do tych tematów. Jednak nie to jest głównym powodem dla którego polecam ten FF. Głównym powodem dla którego powinniście przeczytać "Twilight's Song" jest fakt że autorowi udało się zbudować naprawdę niesamowicie silną więź pomiędzy czytającym a bohaterami tej historii. Co konkretnie mam na myśli ? Otóż to że ten fanfic ma około 10k słów co czyni go raczej typowym one-shotem a więzi które powstały podczas czytania są co najmniej na poziomie naprawdę długiej historii. Naprawdę trudno jest dokonać czegoś takiego w tak małej ilości słów. Myślę że nie ma sensu więcej opisywać czy tłumaczyć, to trzeba po prostu przeczytać aby zrozumieć.

 

Jestem ciekaw czy macie podobne odczucia względem tego fanfic'a.

Jak zawsze zachęcam do dyskusji oraz życzę miłej lektury.

 

(ps. Istnieje sequel tego fanfic'a o nazwie "To Live this LIfe" - również zachęcam do przeczytania)

 

Pozdrawiam.

Edited by Dolar84
Link to comment
Share on other sites

Chciałbym przeczytać, ale nie umiem obsługiwać tego cholerstwa. Trochę technologii i człowiek już się gubi. Zastanawia mnie tylko ten tag [Romance]...

 

[Romance] jest jak najbardziej na miejscu, uwierz mi. Uczucie jakim darzy Twi pewną pegazicę oraz reakcja otoczenia na to jest naprawdę dobrze napisana. Polecam Ci to przeczytać.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...