Skocz do zawartości

Jak rozjaśnić ekran w netbuku "SAMSUNG"?


Turoń

Recommended Posts

Wie ktoś może jak rozjaśnić mój ekran? Jedynie kiedy jest naprawdę jasno to tylko w chwili uruchomienia przez kilka sekund, poźniej jest 'normalnie' czyli byle jako. Kombinowałem z tymi paskami w opcjach zasilania i Fn+Up i wszystko jest na full,ale to i tak nie jest wystarczająco jasno. Przeszkadza mi ta ciemność bo nie mogę np robić ciemniejszych artów bo wszstko spowiela jednolita czerń, podobnie z filmami. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O już samamu doszedłem jak to zrobić , weszłem w "Właściwości grafiki" i tam było dostosowanie kolorów i konbtrastów czy cos takiego. Łożesz ale dziwnie teraz wszystko wygląda,aż mi wręcz za jasno hoho, Ale przykro mi się teraz patrzy na moje prace bo wcześniej nie widziałem że są takie 'blade" :P i to forum takie dziwne, odcienia szarości, głębokiej czerni..wcześniej u mnie wszystko było jednolicie czarne :P W każdym razie dziękuje o ile ktoś zdążył zobaczyć ten temat i się cokolwiek zastanowić. Temat można zamknąć i przepraszam bo się nie spodziewałem że w końcu samemu (i to tak prędko) rozwikłąm tę zagadkę jak to naprawić(acz męczyło mi się z tym ekranem już z 2 lata xD )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...