Skocz do zawartości

Ważne Ogłoszenia odnośnie DashieCraftu oraz rozgrywki RP i inne.


Rainbow_Dash123

Recommended Posts

Serwer bedzie wlaczony wieczorem nwm dokladnie o ktorej. Mam problem z takim jednym modem ktory sie ciagle niechce zainstalowac . :/

Ok mod mi juz działa, po wielu próbach zainstalowania go :) Jak mówiłam serwer będzie włączony wieczorem, ale nie wiem o której dokładnie godzinie.

Pozdrawiam wszystkich :)

Rainbow

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serwie byłam, i powiem że to co widziałam [czyli mój domek] było naprawdę fajne. Tylko co to za wielka platforma ze szkła nad chatką? Bo trochę nie rozumiem.

Szkoda że byłam tam krótko, ale niestety sprawy zdrowotne wzywają : P Więc proszę o troszkę wcześniejsze włączanie serwera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serwie byłam, i powiem że to co widziałam [czyli mój domek] było naprawdę fajne. Tylko co to za wielka platforma ze szkła nad chatką? Bo trochę nie rozumiem.

Szkoda że byłam tam krótko, ale niestety sprawy zdrowotne wzywają : P Więc proszę o troszkę wcześniejsze włączanie serwera.

Ta szklana platforma jest poto, zeby ci nie zasypalo sniegiem domku i ogrodu, bo tam gdzie mieszkasz pada snieg niestety.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! zmiana srodków waluty na serwerze! Od dzis walutą nie bedą emeraldy, tylko monety. Tak jak było wcześniej 64 monety rozdam dla każdego gdy gracz się zaloguje, na spawnie. I dziś mam dla wszystkich graczy wielką niespodziankę :3 Zapraszam o 16 na serwer :3

Edytowano przez Rainbow_Dash123
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! jest maly problem. Nwm kiedy serwer ruszy. I mean serwer dziala ale gdy probuje na niego wejsc za kazdym razem MC mi sie chrashuje. Anypony help me? probowalam juz najrozniejszych rozwiazan i nadal nic. :( Wiec nwm kiedy zdolam wlaczyc serwer. Prawdopodobnie dzis moze wlacze ale to nie jest pewne. I'm very very sory za to. Postaram sie to szybko naprawic z pomoca innych ogarnietych w tym sprawach ludzi.

Edytowano przez Rainbow_Dash123
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! jest maly problem. Nwm kiedy serwer ruszy. I mean serwer dziala ale gdy probuje na niego wejsc za kazdym razem MC mi sie chrashuje. Anypony help me? probowalam juz najrozniejszych rozwiazan i nadal nic. :( Wiec nwm kiedy zdolam wlaczyc serwer. Prawdopodobnie dzis moze wlacze ale to nie jest pewne. I'm very very sory za to. Postaram sie to szybko naprawic z pomoca innych ogarnietych w tym sprawach ludzi.

To jest raczej wina skinarki, też tak miałem, musiałaś ja wgrać.

Na singla możesz wejść ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś miałem problem właśnie ze skiniarką, wszystkie mody zainstalowane oprócz niej, działa jak należy, po wgraniu skiniarki crash. Jeżeli twój problem dotyczy także skiniarki to spróbuj zainstalować najnowszą jave, mi pomogło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...