Skocz do zawartości

Zapisy do klasy Vinyl i Octavii


Cipher 618

Recommended Posts

vinyl_and_octavia_by_mrcbleck-d5jut93.pn

 

 

Witajcie! Po raz pierwszy dyrekcja zgodziła się na utworzenie klasy muzycznej. Lekcje, w zależności od tematu poprowadzimy oczywiście my. Triste też się przyda. A teraz najważniejsze - podania.

Podanie
 

 

Wiek, imię, wygląd, rasa - to oczywiste. Ale reszta zależy od Was.
 
Nie podamy Wam gotowego wzoru ponieważ żaden muzyk nie kieruje się wzorcem. Każdy artysta jest wyjątkowy, ma swój styl i nawet rzępolenie jest kreatywne. Właśnie dlatego liczymy na coś, co poruszy nasze serca niczym muzyka Ludwiga van Beethoovena.

 

Czekamy na Wasze podania w piwnicy (idźcie za znakami). Księżniczka chciała upewnić się, że nie będziemy przeszkadzać innym. Mówiąc krótko. Przekonajcie nas w swoich podaniach, dlaczego to właśnie Wy macie znaleźć się w naszej klasie! Co Was skłoniło do nauki muzyki u tak różnych klaczy jak my? Prawdę mówiąc same nie wiemy co z tego wyniknie. Dobrze Octavio... 
 
Niczego nie cierpię tak jak ciszy. Oczekując na Wasze podania posłuchamy sobie muzyki.

 

Vinyl, nie zapominaj proszę, że tradycyjne instrumenty, także przydadzą się w trakcie ćwiczeń.

 

 

 

CZEKAMY NA PODANIA!  :octavia:

 

 

 

 No dobrze, moje drogie kucyki. A teraz Pan Avatar coś powie.  :untz: 

 

 

Podania możecie składać w postach lub na PW (temat wiadomości - podanie)
 

 

Moja postać - jeśli ktoś musi się inspirować tym opisem, proszę bardzo, ale nie ocenię go wysoko. 
 
Imię - Triste Cordis
 
Rasa - jednorożec
 
Wygląd http://oi39.tinypic.com/10nuphh.jpg
 
Charakter / cechy charakteru - empatia, wyrozumiałość, nieśmiałość, mimo cierpliwości nie cierpi niereformwalnych typów, potrafi wybuchnąć niczym Fluttershy. Prawdę mówiąc jest wcieleniem Fluttershy. 
 
Zainteresowania -  :yHRvV:

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Gamoń ze mnie, dawno nie było mnie na forum ;0

Paczam a tu klasa Vinyl i Octavii. Mam nadzieję że nie jest za późno...

Jeśli nie to tak:

 

Kremowa klacz kucyka ziemnego weszła do klasy mieszczącej się w piwnicy. 

- Dzień dobry - powiedziała podchodząc do biurka. Położyła na nim zgłoszenie o takiej treści:

"Nazywam się Music Velvet. Mam 16 lat i mieszkam w Fillydelphi. Chodzę jeszcze do szkoły, do Szkoły Muzycznej imienia Twórców Muzyki. To jedna z najlepszych w Equestrii, gram na altówce. Moim największym marzeniem jest zagranie z Orkiestrą Canterlocką na dworze księżniczki Celestii. Żeby to marzenie zrealizować muszę dowiedzieć się jeszcze wiele o muzyce. Dlatego bardzo chciałabym dostać się na uniwersytet.

Music Velvet "

 

Dodam, że jej znaczek to klucz tenorowy (inaczej altowy), ma ciemnoróżową długą grzywę i niebieskie oczy. Jest miła i często się uśmiecha. Jest dosyć ciekawska. Reaguje często pod wpływem impulsu, więc nieprzemyślanie. Nie warto jej denerwować.

 

Ogółem to wydaje mi się że UC coś nie działa. Nic się w klasach nie pisze o nowym roku...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można się jeszcze zgłaszać? Jeżeli tak, to:

Klacz o błękitnych oczach, białej grzywie i srebrzystym umaszczeniu niepewnie podążała za oznaczeniami. Jej znaczkiem były dwie, połączone ze sobą podwójną belką szesnastki. Przed nią lewitowało parę kartek papieru, zapisanych starannym pismem. W końcu dotarła przed drzwi pomieszczenia, którego szukała. Wzięła głeboki wdech. Rozległ się odgłos pukania, a po chwili klacz weszła do pokoju.

-Dzień dobry. - powiedziała, kładąc papiery na biurku. Potem pożegnała się i wyszła.

Treść podania:

"Nazywam się Dancing Shoes. Mam 18 lat i pochodzę z Kryształowego Królestwa. Ukończyłam z wyróżnieniem Akademię Muzyczną im. Silver Lining. Potrafię grać na fortepianie oraz pianinie. Chciałabym stać się najlepszym muzykiem w Equestrii, i wierzę, że Uniwersytet Canterlot mi w tym pomoże. Proszę o rozpatrzenie mojej kandydatury. Dancing Shoes."

Charakterystyka: Dancing Shoes jest dosyć nieśmiała, ale lubi nawiązywać przyjaźnie. Zniechęcają ją porażki, często ukrywa swoje emocje. Lubi dobre dowcipy, taniec oraz toffi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...