Skocz do zawartości

Piosenka o Tarrethcie


Kxsu Kxreq

Recommended Posts

Jako ze ostatnio pojawiło się kilka piosenek o użytkownikach, postanowiłem napisać swoja.


Zw 1:
Jest takie forum, Tarreth w nim rządzi!
Dla fanów miejsce, gdzie nikt nie zabłądzi!
Znajdzie się pewnie, hejterów z kilka,
Lecz siedzą w kącie, bo widzą wzrok wilka!

Ref:
Tarreth, to jest wielka organizacja!
Tyran! A nie żadna demokracja!
Jego rządy sprawiedliwe, oraz twarda ręka!
Pomogą temu forum, skończy się ta męka!

Zw 2:
Kolejny ból dupy? To nie jego działka!
Warny wklei, zapali się zapałka!
Hejter na stosie, a pod nim podpałka,
To jest właśnie, Tarretha smykałka!

Zw 3:
Chińskie krzaczki? Tarreth, jest sprawa
Na SB trollują, jatka jest krwawa!
Spal ich wszystkich, będzie zabawa!
Lecz uważaj, by nie strzeliła ci Pikawa!



Nie starałem się zbytnio, gdyż jest to dla zabawy/satyry. Kazda zwrotka na jednym flow-ie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Btw. Nie lepiej o Tarrethu, niż Tarrethcie?

 

"...odmiana z końcówką -u jest charakterystyczna dla rzeczowników męskich żywotnych zakończonych w Mianowniku na spółgłoskę miękką (ś, dź, j, ź, ć, ń) lub tzw. zmiękczoną (c, dz, cz, dż, sz, ż (rz), l). Rzecz w tym, że -th w swej wymowie nie przypomina żadnej z nich, najczęściej czyta się to u nas w sposób zbliżony do [t], [f] albo ; w takich sytuacjach w Miejscowniku i Wołaczu zwykło się zmiękczać głoskę w wygłosie i dodawać końcówkę -e"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"...odmiana z końcówką -u jest charakterystyczna dla rzeczowników męskich żywotnych zakończonych w Mianowniku na spółgłoskę miękką (ś, dź, j, ź, ć, ń) lub tzw. zmiękczoną (c, dz, cz, dż, sz, ż (rz), l). Rzecz w tym, że -th w swej wymowie nie przypomina żadnej z nich, najczęściej czyta się to u nas w sposób zbliżony do [t], [f] albo ; w takich sytuacjach w Miejscowniku i Wołaczu zwykło się zmiękczać głoskę w wygłosie i dodawać końcówkę -e"

Napisałem "lepiej" a nie "poprawniej" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...