Skocz do zawartości

My Little Dashie : A Sequel [PL][Oneshot][Sad][Adventure]


Recommended Posts

Niech wam będzie. Czytajcie sobie bez korekty, nie wiem nawet do końca ile tam jest błędów. Był tam chyba z kawałek korekty, ale nie mam pewności. Radość nastała, radość!

To ty taką perełkę masz a mi to przeszło obok nosa... dobrze wiesz żebym to sobie wydrukował i czytał w drodze do pracy. No cóż trzeba będzie zrobić to jutro :twilight2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Przeczytałem to po My Little Dashie. Co prawda, niezbyt przepadam za takimi nieoficjalnymi kontynuacjami, ale pozwalają pokazać czyjąś interpretację. Narracja jest utrzymana w ten sam sposób, jak w oryginale, dzięki czemu charakter jest dosyć podobny, aczkolwiek jak powiedział mój poprzednik, nie taki sam. Jest smutny i trzyma w napięciu - ten moment, gdy człowiek ma jedyną szansę na powrót do Equestrii, i to napięcie, czy zdąży zanim czas upłynie... Kontynuacja bardzo fajna, co prawda nie jest to już oryginał, ale warto zobaczyć, o jakiej ktoś marzył końcówce dla My Little Dashie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
  • 2 years later...

Całe szczęście był epilog tylko dzięki niemu już nie mam aż takiego doła 

 

Do komy też pownno takie być 

 

 

Edit: dobra kogo ja oszukuje nie "nie miałem aż takiego doła" a nie ryczalem 5 dni. 

Tylko podczas czytana po epilogu już było ok :ju1Xa:

Edytowano przez Kowlad
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...