Skocz do zawartości

Symulatory kolejowe


Szczygiel

Recommended Posts

cóż zapodałem jedną oczekiwaną gierke to teraz w coś w co można się wciągnąć:

Eu07-MaSzyna- symulator pociągów, drezyn i innych pojazdów szynowych.

Co roku autorzy wypuszczaja paczki całościowe z lokomotywami, trasami itp. stworzonymi przez graczy. Gra stworzona przez Marcina Wożniaka.

Ale co ja będe obijał w bawełne ciocia wikipedia wie lepiej ja dam tylko link do wątka do pobrania gry (gra jest freeware i nie, nie reklamuije niczego):

o tutaj

Pozdro i Szerokich torów:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIEEE!! Proszę.. Nawet tutaj mnie ten symulator dotyka??? =.= Ja rozumiem na stronach kolejowych, ale tutaj? Nie lepiej temat nazwać symulatory kolejowe? Bo oprócz MaSzyny mamy jeszcze Trainz Simulator, RailWorks 3, czy nawet odchodzący w zapomnienie Microsoft Trainz Simulator..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zaraza - zależy kiedy grałeś. ;) MaSzyna ma na obecną chwilę najbardziej rozwiniętą fizykę. Weźmy pod uwagę też to, że jest robiona przez pasjonatów, którzy nie są wybornymi specjalistami w dziedzinie grafiki komputerowej czy programowania. Obecnie jest to jeden z najlepszych symulatorów, na równi z Trainz Simulator lub RailWorks 3. No, pod uwagę można też wziąć MSTSa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo są.. Trainz Simulator.. Z największą internetową bazą taboru kolejowego.. Co prawda to prawda, MaSzyna to podstawa Polskich Symulatorów, ale w ostatnich latach był widoczny mocny zastój w tyle, natomiast w TS widać wyraźnie poprawę z roku na rok i powiększanie realizmu jazdy. Najgorszy ze wszystkich jest zdecydowanie MSTS, ale akurat w nim dominuje liczba tras realnych co jest dużym plusem (Chociaż ostatnio do TS zaczyna wychodzić więcej). To tak krótko o symulatorach.. Posiadam / Posiadałem / Grałem w każdy z podanych symulatorów, więc wiem co nieco o nich..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaSzyna to w zasadzie jedyny polski symulator. Powinniśmy być dumni z takiego projektu jakim jest - w końcu jest on znany nie tylko w naszym kraju. Dobrze, że scena polskiego taboru rozwija się w innych - jest czym jeździć. :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polski tabor jak już, bo poza nim to w MaSzynie nie ma nic co można by było nazwać odwzorowaniem.. Ta sama tekstura torów, słupy sieci trakcyjnej.. Jak dla mnie warto posiadać na komputerze dwa symulatory kolejowe: MaSzynę i Trainza.. Obydwa mają coś w sobie i warto byłoby to połączyć, ale.. No jest jedno ale..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...