Skocz do zawartości

Alien Swarm


trebuhpl

Recommended Posts

No cóż swój poprzedni post o Left 4 Deadzie uważam za sukces, więc postanowiłem wrzucić jeszcze jeden, tym razem o mniej popularnej (ale za to darmowej ^^) grze jaką jest Alien Swarm. Gra ta także wymaga zwartej kooperacji, ale tym razem nie walczymy z zombimi tylko z tajemniczą rasą kosmitów zwaną Swarm (po polskiemu: Rój). Od razu zaznaczam ja w tą grę jakiś bardzo dobry nie jestem. Na razie to tyle. Jak tylko wejdę na kompa od razu wrzucę parę screenów i linkosy do filmików. Na razie to tyle. Miłego zabijania kosmitów. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja się znowu wpiszę jako druga :P Za Alien Swamem jakoś nie szaleję, pograło się trochę, ale to chyba nie gra dla mnie. Jak jakieś trzy miesiące temu chciałam zrobić achievementa, który odblokowuje czapkę w Team Fortress 2 to praktycznie nikt w to nie grał. Darmowa, bo darmowa, najpierw był na to szał, teraz gra umiera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście nie mam tego problemu. Mam paru znajomych którzy także w to grywają - nawet sensownie grają. A tak btw. wcale tam mało osób nie gra (paradoksalnie najwięcej pokoi jest po północy :? Jak chcesz to możemy kiedyś pograć ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A mnie sie z kolei w ogole nie spodobala ta gra. Nie mam pojęcia czemu. Po prostu nie przypadła mi do gustu. Mam ją zainstalowałem, ale grałem kilkanaście minut i stwierdziłem że gra nie dla mnie :P Może kiedyś wrócę do niej na dluzej, byc moze nie rozumiem o co w niej chodzi i dlatego mi sie nie podoba :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie gierka jest całkiem przyjemna. Tak jak przedmówcy powiedzieli, zgranie w drużynie jest bardzo ważne, żeby czas spędzony przed blaszakiem nie był czasem (zbytnio) zmarnowanym. Pogram sobie od czasu do czasu, ale bez zgranej ekipy zamiast miłej gry jest kotastrofa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...