Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Mad Mike

Brony
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

25 Good

About Mad Mike

 • Rank
  Da Inkwizitork

Kontakt

 • Skype
  mad_mike_440
 • Gadu-Gadu
  8251501

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier

Recent Profile Visitors

2,076 profile views
 1. Mad Mike

  Woo, kolejny bazgroł. Request dla Amolka, za przyniesienie mi pizzy na MLK. Ta, ledwo dwa i pół miesiąca minęło...
 2. Mad Mike

  Laboga, udzielam się w jakimś temacie, chyba mi dzisiejszy fiński upał w połączeniu z niedospaną nocą na mózg się rzucił. Nawet nie wiem jak się tu znalazłem. "Nie mam absolutnie żadnego pojęcia o czym mówię, ale wydaje mi się, że znam się na tym i na pewno powinniście poznać moje zdanie, albowiem wartościowym ono jest." Nah, nope, nein, niet, niy. Patrząc na całą twoją wypowiedź, niestety nie wiesz. Tak samo jak siedem miliardów innych ludzi w tym, czy innym momencie ich życia. Co tak naprawdę daje bycie hetero? Korzyści materialne? Szacun na dzielni? A może wyszczupla sylwetkę? No tak, przecież mogą trzymać się za ręce. Albo przytulać. Albo co gorsza... POCAŁOWAĆ! I NA PEWNO UPRAWIAJĄ SEKS, CO ZA ZGORSZENIE STRASZNE I NIEPRAWOMYŚLNOŚĆ, JEZU KRYSTE WEZWIJCIE INKWIZYCJ... - Dzień dobry, wzywano nas z tego miejsca. -TAK BO ONI OKAZUJO SOBIE UCZUCIA I KOPULU... - Rozumiem, ludzie tak czasami mają. Proszę wziąć te tabletki na uspokojenie, wszystko będzie dobrze. (A ty i tak o tym myślisz. Hot dog z podwójną parówką już nigdy nie będzie smakował tak samo.) Tak w zasadzie to wszystkie te cyrki z orientacją zaczynają się mniej więcej wraz z budzącą sie seksualnością, czyli mniej-więcej w wieku gimnazjalnym. I do ich zrozumienia potrzebny jest pewnien poziom dojrzałości i innych takich. A jak z tym jest w gimnazjum, powszechnie wiadomo. Odniósłbym się do wcześniejszych postów, ale na tą chwilę nie jestem w stanie poświęcić całego dnia na pisanie quasi-mądrych rzeczy. I chęci nie ma i w ogóle. A Burning Question dobrze gada, ten kawałek mnie skasował:
 3. Mad Mike

  Czto wy mnie tu odwalacie w dziale, e? Znaczit' doceniam chęć wkładu w życie działu, a właściwie doceniłbym gdyby nie to, że ten sam wkład został przestemplowany przez wszystkie działy i tak dalej. I niskiej jakości oraz pozbawiony sensu jest. Zamknięto oraz zarchiwizowano.
 4. Mad Mike

  SADENLI KAMBEK! Tarrethowa Celestia nieco pokolorowana. Wincyj soon.
 5. Mad Mike

  Witajcie! Od jakiegoś czasu pracowaliśmy nad pewnym dodatkiem do działu, który ma za zadanie rozbudzić i zachęcić użytkowników do udzielania się w dziale i nagradzanie wartościowego wkładu w życie Regnum Solis. Cóż to za wynalazek? Otóż, bez zbędnego przeciągania, prezentujemy wam całkowicie nowy i niespotykany dotąd SYSTEM PUNKTOWY Zgadza się. Jak to ma działać? Otóż od teraz (i gdzieś miesiąc wstecz) wartościowy wkład w życie działu będzie nagradzany punktowo zgodnie z podanym taryfikatorem. Wartościowy wkład do dyskusji, przemyślane i sensowne odpowiedzi w zabawach oraz udział w konkursach. Wszystko to będzie mieć wpływ na pulę punktową użytkownika. Na tej podstawie utworzony zostanie ranking. Mamy również że system ten pomoże ożywić mniej popularne dotychczas zabawy i dyskusje. "No fajnie, i co dalej?" Otóż ranking ten będzie podsumowany rocznie (i najprawdopodobniej kwartalnie), zaś aktywność użytkowników zostanie wynagrodzona. I nie będą to jedynie nagrody wirtualne, tyle możemy zdradzić na razie. TARRYFIKATOR Wartościowy wkład w dyskusje i zabawy: 1-3 pt Konkursy: I miejsce: 10 pt II miejsce: 7 pt III miejsce: 5 pt wyróżnienie: 3 pt udział: 2 pt AKTUALNE MNOŻNIKI Reinterpretacja: x2 RANKING Animal - 10 Anathiela - 7 Sajback - 7 Cygnus - 6 VileRaven - 5 Rainboww Dash - 5 Hidoi - 5 Vikishy - 4 Insomnia - 3 Airlick - 2 Carrion - 2 Hoover - 2 Magiczna - 2 Celly - 1 Hoffner - 1 Niklas - 1
 6. Mad Mike

  Woo, po dłuższym czasie kolejny bazgroł. Odkryłem że umiem w cieniowanie. Also, posiadam tumblry: o tutaj.
 7. Witajcie! Jak zapewne wiecie, fandom w ogromie swojej radosnej twórczości przedstawia przeróżne podejścia do bohaterów serialu. Pojawiają się przeróżne interpretacje, poglądy, podejścia, teorie, alternatywne wersje (niektóre godne stosu), tudzież ogólne, zbiorowe opinie i tak dalej. Dotyczy to również księżniczki Celestii. Dlatego też zapraszamy was w tym temacie do dyskusji na temat tego, co fandom sądzi o Księżniczce Celestii, dlaczego tak sądzi, itd. Regent Księżniczki Celestii Mad Mike
 8. Gdybyś przypadkiem miał AJ i Big Maca z III fali, najlepiej jeszcze z saszetkami i kartami to wiesz, bardzo cię lubię. I umiem bazgrać. Na pewno chciałbyś żeby cośtam Ci nabazgrać.
 9. Mad Mike

  Nie wiem, w moim zamierzeniu nie mieli być młodzi. Miało wyjść übercute, może to taki skutek uboczny. Also, nowy bazgroł. Zgodnie z zaleceniami Ślimoka, zawiera Scootaloo.
 10. Mad Mike

  Witajcie! Minęły dwa tygodnie od podania ostatniej sceny do reinterpretacji, nadszedł więc czas na podanie nowej. Tym razem do przeinterpretowania zadana wam zostaje następująca scena: Wizyta Księżniczki Celestii na przyjęciu u państwa Cake (Sezon 1, odcinek 22 - "A Bird in the Hoof") Tak jak poprzednim razem, na przedstawienie swojej interpretacji macie dwa tygodnie. Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy wzięli udział dotychczas, szkoda tylko, że tak was mało. Czy jest jakiś sposób, w który mógłbym taki stan rzeczy zmienić? Jeżeli tylko chcecie o coś zapytać, zasugerować, bądź wyrazić swoją opinię, to zapraszam serdecznie do przeznaczonego na to tematu. Jak poprzednio, życzę wam powodzenia i kreatywności. Oby tym razem odzew był większy. Regent Księżniczki Celestii Mad Mike
 11. Mad Mike

  To nie są źrebaki. A przynajmniej nie miały być.
 12. Mad Mike

  Czekałem dzisiaj w samochodzie trochę i żeby nie marnować czasu nabazgrałem jednego requesta który czekał już trochę czasu. Długopis na kartce 9x9 cm bo nic innego nie miałem pod ręką.
 13. Mad Mike

  Kolejna porcja turbobazgrołów ze screenów. Od 5 minut (te najszybsze) do 8-10 minut na te bardziej dopracowane. Ach, tak. Od tego posta włącznie zaczyna się wrzucanie tego co bazgrane na bieżąco. S1E6 - Boast Busters - tylko jedna strona, bo nie było za dużo ciekawych poz S1E7 - Dragonshy - ciut więcej tego. Miały być szybkie ale jakoś się zapomniałem i zacząłem dłubać szczegóły żeby ładnie było.
 14. Mad Mike

  Serdecznie dziękuję za wszystkie dobrowolne i zupełnie niewymuszone odpowiedzi. Jesteście cudowni. A to oznacza więcej bazgrołów. Linki są klikajne To wrzucam osobno, bo fabuła i w ogóle hawt. Edit: wait, shit. Nie ten przycisk i się postło. Ślimak w sumie to chyba jeszcze nigdy nie bazgrałem CMC, więc trzeba by to zmienić w końcu. A jak już chcecie żebym coś wam nabazgrał to bądźcie bardziej szczegółowi. I miejcie dużo cierpliwości.
 15. Mad Mike

  Wooo, dzięki za odpowiedzi, coraz więcej was. I chyba pobiliście rekord tematu w ilości odpowiedzi pomiędzy moimi postami, brawo dla was! Also, Mejker. Nie mam pojęcia jak mogłem zapomnieć o tym kejozie, tym bardziej, że był tuż obok jednego z wrzucanych bazgrołów. Dobrze że to naprawiłeś, dostajesz osobne brawa. Zasłużyliście na kolejną porcję zaległych bazgrołów, chyba przedostatnią. Później już będą wrzucane na bieżąco. Na pierwszy ogień więc lecą "studia" serialu. Czyli bazgroły czynione wgapiając się w screeny z serialu. Po przerwie w rysowaniu z powodów bloka artystycznego i innych dołów musiałem się jakoś wkręcić z powrotem i przypomnieć sobie jak bazgra się kuce. Mniej więcej 5-10 minut na jednego schodziło. I takie już prawie całkiem nowe bazgroły, bo z sierpnia, tabletami rzeźbione. Na NATG na Equestria Daily. Klikajne obrazki prowadzą do deviantArtöw: A, tak teraz mi się przypomniało jeszcze, że kiedyś taką Twi nabazgrałem w Paincie tabletem. A jak już ją daję, to dorzucę też bazgroła myszką w mniej niż 5 minut. Albowiem nudziło mnie się. Na teraz tyle. Następna porcja za 24+/-6[h]
×
×
 • Create New...