Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witajcie ^^

Zawsze mnie zastanawiało, czy są jacyś kuglarze wśród bronies. Co umiecie? Jaki tricki znacie? Na jakim jesteście poziomie? Od jak dawna ćwiczycie? Pokazywaliście swoje umiejętności innym, np. na scenie, na ulicy? Ktoś was uczył czy jesteście samoukami?

 

Ja od niedawna ćwiczę poi i żonglowanie. W kręceniu poi umiem fale 3 bitową, przeplatankę, motyla, motyla nad głową, ogromnego motyla, piłę, corckscrew, wiatrak, uczę się crossera. W żonglerce (oprócz podstawowego żonglowania 3ma piłkami) umiem kaskadę odwróconą, tennis, mills mess, windmill, W, próbuję ogarnąć snake. Lubię po szkole wychodzić na spacer i przy okazji kręcić poi, a żongluję na różnych wycieczkach i rajdach harcerskich. Uczy mnie mój znajomy kuglarz, który zna podstawy większości dziedzin w kuglarstwie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ojczym pokazywał troche sztuczek karcianych i jeszcze chrzestny pamietam znał kozackie(ale ten nigdy sie nie zdradzil jak co robi). Głównie sam sie uczyłem, wypożyczyłem nawet kiedyś książke o sztuczkach karcianych, ale były mizerne(typu szukanie karty w tali, co łatwo rozgryźć), a mnie interesowały takie bardziej zręcznościowe typu wyciąganie kart z ucha, czy podmiany :D. Przestałem sie już tym interesować i teraz raczej niezbyt wiele bym pokazał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

A więc tak to się nazywa! Trochę trenowałem w ustronnych miejscach, ale nie mogłem znaleźć żadnych porad, więc pozostawała metoda prób i błędów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymałem diabolo raz w życiu, ale o wiele większy staż mam z yoyem. Bawię się nim sporadycznie od dobrych czterech lat, a przez pierwszy rok ciężko trenowałem. Znam wiekszość trików co w tutorialach są określane jako średniozaawansowane. Treningu zaprzestałem, gdyż w moim DarkMagicu złamała się ośka, a nie mogę jej wyciągnąć, gdyż złamała się przy samych łączeniach. Mam jeszcze Yoyojam LynFury, ale to jest yoyo dla początkujących i nie ma parametrów do robienia trudniejszych trików (a bynajmniej jest to strasznie utrudnione). Yoyuję w stylach 1A i 4A. Próbuję też 2A i 5A, ale tu nie ma rewelacji.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 years later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...