Skocz do zawartości

Pomysły i sugestie


Insomnia

Recommended Posts

To ja znów zaspamię pomysłem, piszemy Fanfiction!


Forma prostej ankiety. W pierwszym etapie, użytkownicy wybierają w głosowaniu  trzy tagi. W drugim etapie, jeden z  avatarów, pisze fragment FF. Następnie opcje się rozdwajają
a) Użytkownicy piszą (na pv) ciąg dalszy, najciekawszy, zostaje wybrany przez obu avatarów, i w ten sposób, powstaje solidne dzieło, o bohaterach .
b) W ankiecie podane są opcje (np. Romans, Śmierć bliskiego, wybuch śmiechu, wypadek, wagary), a uzytkownicy w głosowaniu wybierają jedną z nich. Następnie na podstawie wygranej odpowiedzi pisany jest dalszy ciąg.
Jednak i tak, i tak w obydwu opcjach, opowiadanie ciągnęłoby się, dłuuuuuuuuuugi czas.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zabawa, w stylu, spełnij zachcianki Trixie? Użytkownicy wcielają się w rolę Snipsa i Snailsa i robią to co Avatarowie pulpeta i anorektyka każą( np. przynieś wodę mineralną, niegazowaną). Temat należy jeszcze doszlifować, gdyż nie wiem, czy będą wklejać zdjęcia, opisywać, czy w jakiś inny sposób to robić. Może ktoś inny to opracuję dokładniej, ja nie mam pomysłu. Jeźeli w ogóle będzie to brane pod uwagę, rzecz jasna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorgon - Pomysł dobry ale niestety nie twój, identyczna zabawa widnieje w dziale Applejack.

Magiczna - Bardzo ciekawy pomysł, postaramy się go dopracować i wkrótce zrealizować.

Hoole Hooves - Zapytajki zrobione.

O rozrywkę się nie martw, na pewno jeszcze troszkę tych zabaw dojdzie do działu .^^

Edytowano przez Insomnia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny pomysł.

Snips i Snails poprosili Trixie, by opowiedziała im historię, jak pokonała Wielką Niedźwiedzicę. Może użytkownicy będą wymyślali absurdalną historię dla tych dwóch przyjaciół?

Wymyśliłam takie coś w rodzaju quizu. Avatar zapisuje kilka zdań, w którym znajduje się tajne słowo klucz. Rzecz jasna, te słowo jest jakoś powiązane z bohaterami. Np.

- Co by się stało, gdybyśmy nie zrobili tego ciasta! - myśli Maks. A następnie wypowiedział na głos -Najprawdopodobniej, księżniczka w ogóle by się nami nie interesowała, mimo że mamy najlepszą kuchnię w Ponyville. Chociaż mogłem dosypać jeszcze czekolady...

- A jaki był tajny składnik tego ciasta? - zapytał jego przyjaciel

- Banany...

I znajdź mi tu teraz wyraz ślimak( CM Snailsa ). Mimo że trzeba trochę pogłówkować( i wymyślać bezsensowne zdania)wydaje mi się że to świetna zabawa!

Odp. MyŚLI MAKs

Edytowano przez Magiczna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...