Jump to content

[Adventure][Mature] Słabe ogniwo (emili878)


PlagueOverlord
 Share

Recommended Posts

Konoha.

Miejsce twoich narodzin. Wioska zbudowana przez wspaniałego Hokage Hashiramę.

Byłaś najsilniejsza z rodzeństwa, dzięki losowi zdałaś akademię, a kiedy nadszedł czas i egzamin na chunina. Jednak podczas misji, na których towarzyszyłaś z Perfim i Sheskiem popadała Cię głupawka, przez to misje kończyły się niepowodzeniem. Podczas jednych treningów odkryłaś, że posiadłaś swoją naturę czakry żywiołu błyskawic. Na nich nauczyłaś się władać swym żywiołem na dobrym poziomie i większym stopniu kontrolować głupawkę. Jednak Tsunade nie zauważała twoich postępów i przeniosła Cię do słabszej drużyny. Z tego powodu postanowiłaś w nocy spakować swoje rzeczy oraz zebrane podczas misji ryo i od samego rana wyruszyć w podróż. Po przemyśleniach zdecydowałaś, że wyruszysz do Kraju Deszczu, gdzie mieszkają twoi kuzyni. Rano już naszykowana stałaś przy Ramen Ichiraku by za chwilę pójść do bramy wyjściowej, przy okazji zauważając niedaleko Perfimiego, który patrzył w niebo.

Edited by PlaguePony
Link to comment
Share on other sites

 • Replies 80
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zaczęłam szybko iść w stronę bramy, miałam nadzieje, że mnie nie zauważy, nasz kochany Perfim pewnie popsuł by mi wielki plan ucieczki. Przyspieszałam za każdym krokiem, skrycie przyglądając się przyjacielowi z drużyny. W razie nie powodzenia zaczęłam wymyślać jak się mu wytłumaczę.

- Muszę iść do kuzyna, gdyż choruje, nie zbyt głupie, idę na misje solo? Nie Tsunade na pewno nie puściła by mnie na misje solo, to może idę na trening? Tak to może być dobre, ale zaraz będzie chciał ze mną iść- Myślałam co chwilę zmieniając wyraz twarzy raz pewna siebie, zaraz potem znów zamyślona.

Link to comment
Share on other sites

Szybkim truchtem poszłaś do bramy, na twoje szczęście Perfim Cię nie zauważył, był zajęty patrzeniem w chmury. Gdy dotarłaś do bramą zauważyłaś swego przyjaciela Sheska, który opierał się o drzewo przy bramie. Słysząc twoje kroki obrócił wzrok na Ciebie.

(Poprosiłbym Cię, abyś obserwowała ten temat, jeżeli możesz)

Edited by PlaguePony
Link to comment
Share on other sites

 Uśmiechnęłam się i podbiegłam do niego.

- Cześć!- Powiedziałam zatrzymując się przed nim. Jego nie muszę unikać, on nigdy by mnie nie wydał, ale mam nadzieje, że nie będzie chciał ze mną iść, to zbyt niebezpieczne nie chce go narażać

( Myślałam, że obserwowałam temat, no cóż... już zaczęłam obserwować )

Link to comment
Share on other sites

Zaczęłam powoli iść w stronę bramy.

- Co zabrałeś?- Zapytałam po chwili- I przy okazji, nie mów nikomu o tym, że zwiewamy z wioski- Dodałam. Najpewniej gdyby się dowiedzieli byłabym poszukiwana bo uciekłam z domu.

Edited by emili878
Link to comment
Share on other sites

- Ej, to było nie fair!- Powiedziałam wkurzona- coś mnie rozproszyło, tak to bym wygrała!- Ciągnęłam. Podeszłam do krzaków chcąc zobaczyć co to takiego przerwało moją drogę do zwycięstwa.

Edited by emili878
Link to comment
Share on other sites

Podskoczyłam z przerażenia, prawie się wywróciłam.

- Perfim! Przestraszyłeś mnie!- Krzyknęłam nadal przestraszona. Po chwili uspokoiłam się.- Yyy, hmmm, ja- Zaczęłam się jąkać- No idziemy na trening?- Uśmiechnęłam się głupio. Tle myślałam i wymyśliłam to!?

Link to comment
Share on other sites

-Mam nadzieje, że kuzyn mnie wyszkoli, żebym była silniejsza, może w tedy wrócę do drużyny trzynastej- powiedziałam spokojnie. Tęskniłam za misjami z Sheckiem i Perfimem no i z sensei. Byłam w drużynie, uh, nie ostrożnych małolatów. Przy nich jestem Kyuubim. 

Link to comment
Share on other sites

 Share


Discord Server

Przydatne Linki

 • Regulamin Forum
 • Ogłoszenia
 • Ekipa Forum
 • Złóż Podanie

Partnerzy

 • For Glorious Equestria
 • Bronies Polska
 • Bronies na DeviantArcie
 • 6pony
 • Klub Konesera Polskiego Fanfika
 • Kącik lektorski Bronies Corner
 • Lailyren Arts
×
×
 • Create New...