PlagueOverlord

Mistrz Gry
 • Dodanych treści

  867
 • Dołączono

 • Ostatnia wizyta

Reputacja społeczności

123 Wzorowa

Informacje o PlagueOverlord

 • Ranga
  Wielki Książę Nurgla/Wredny MG/Plaga Światów
 • Data urodzenia 18.05.1992

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Miejsce zamieszkania
  Domena Chaosu
 • Zainteresowania
  Fantastyka, gry planszowe, informatyka (grafika komputerowa), muzyka (rock, metal) oraz oczywiście gry komputerowe
 • Coś o sobie
  Zapraszam do mojego serwera na Discordzie, gdzie możecie mnie się zapytać o prawie wszystko
  https://discord.gg/zFRBRaf
 • Ulubiona postać
  Moje ulubione postacie to
  Derpy Hooves, Rainbow Dash, Fluttershy, Vinyl, Applejack

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  10238836

Ostatnie wyświetlenia profilu

3425 wyświetleń profilu
 1. - Będzie mniejsze zainteresowanie tymi zniknięciami - pomyślałam, gdy nikogo poza nami nie było na korytarzu. Zaskoczyła mnie znajdująca się na podłodze wokół ławki czarne drobiny jakieś substancji. Próbowałam sobie przypomnieć czy to kiedyś nie widziałam w swoim życiu, lecz między czasie na słowa agenta, odparłam spokojnym głosem. - Oczywiście - po czym przekazałam jemu swoją prywatną wizytówkę obejmującą tereny placówki - Natomiast z miejscem dla waszego oddziału może być ciężko, aby nie wzbudzać za dużego rozgłosu wokół tego - jednak po chwili przypomniało mi się, że w prawym skrzydle placówki znajduje się opuszczone piętro, które mogliby wykorzystać jako bazę wypadową. Wspomniałam jemu, że wszystko co znajdą oraz odkryją muszą powiadomić mnie.
 2. Odparłam potwierdzająco na słowa agenta, po czym poprosiłam go, aby poszedł za mną. Zaprowadziłam go do miejsca, gdzie zniknęła ławka, kiedy szłam do gabinetu w celu posłuchania co uczeń miał do powiedzenia.
 3. Gdy zjadłeś tą kanapkę, popijając nią herbatą. Po czym jak umyłeś naczynia i ubrałeś się swoje ubrania do wyjścia, zamknąłeś drzwi i ruszyłeś kierunku cmentarza. Przechodząc przez miasto zauważyłeś idą w kierunku teatru. Postanowiłeś pójść za nimi, aby się coś dowiedzieć co się dzieje. Gdy minęło około 20 minut dotarłeś na miejsce. Ujrzałeś ogrodzony liniami bezpieczeństwa teatr posiadający dużą dziurę w lewym skrzydle. Słyszałeś wiele krzyków bólu, płaczu i cierpienia od ludzi zarówno wyprowadzonych z budynku i jak otaczających go. Poczułeś dziwne wrażenie, że coś znajduje się w tej dziurze. Twoje lewe oko ujrzało znajomy znak, który posiadałeś na lewej dłoni.
 4. Dowiedziałam się, że oni wiedzą w miarę dobrym stopniu jacy uczniowie są w mojej placówce, lecz oni się nimi nie interesowali. Po kilku minutach dotarliśmy do klasy, gdzie zniknął szkielet. Agent zaczął mnie pytać oto czy ktoś był w tym czasie, gdy przedmiot zniknął. Odpowiedziałam mu, że zniknął szkielet do nauki oraz to co znajdowało się na kartce z skargą.
 5. Gdy zajrzałeś do lodówki, ujrzałeś ser szwajcarski, masło, mleko oraz wczorajszą porcję gulaszu. Poza wspomnianymi rzeczami w telewizji nic ważnego nie leciało, było wspominane, że dzisiejsza pogoda będzie słoneczna, bez chmur. Woda, którą zagotowałeś do herbaty po kilku minutach była gotowa do zalania. Za bardzo nie wiedziałeś co zrobić z życiem, lecz kilka dni wcześniej sobie obiecałeś, że odwiedzisz grób swoich rodziców, znajdujący się kilometr od miasta.
 6. Po tym jak agent skończył mówić, powiedziałam to co sama wiedziałam oraz lokacje miejsc tych zniknięć. Gdy skończyłam dodałam kilka słów, aby nie kierował swej uwagi uczniów, gdyż są specyficzni. Kończąc swoje słowa stałam i poprosiłam agenta, żeby poszedł za mną w celu pokazania tych miejsc.
 7. Rozmowa telefoniczna, którą wykonałam do organizacji była krótka. Po chwili, gdy przeanalizowałam kolejne skargi, przyszedł agent. Gdy zapytał się czy nikt nie usłyszy, odparłam mu takimi słowami. - Nie musisz się martwić Agencie Polowy Mores, to pomieszczenie jest zabezpieczone od wszelakich podsłuchów. Zapewne Ci wiadomo, dlaczego poprosiłam was o pomoc? - zapytałam się po chwili.
 8. Kolejny dzień w rodzinnych stronach. Gdy pierwsze promienie słoneczne przebijały się przez okno twojego domu wprost na twoje oczy, obudziłeś się. Podniosłeś się ze swojego łóżka, aby wykonać swoje poranne czynności, które wykonywałeś przez te trzy lata spędzone w rodzinnym domu. Czułeś magię w budynku jak towarzyszy z powietrzem. Włączyłeś telewizor, aby sprawdzić wiadomości z kraju. Dowiedziałeś się, że przez kryzys imigrancki liczba ataków terrorystyczne w Europie wzrosło kilkukrotnie od kilkunastu lat. Jednak jedna rzecz w wiadomościach Cię zainteresowała, a raczej zamartwiła gdyż przez jedną głupotę jakiegoś imigranckiego czarodzieja wzrosła niechęć do magii. Przez to zostanie powołany specjalny wydział policji do spraw magii i każdy kto posiada zdolności magiczne będzie musiał się zarejestrować.
 9. Zaczęło mnie to powoli drażnić, jak na korytarzu zauważyłam, że zniknęła ławka. Poprosiłam wąpierza, żeby usiadł, lecz tego nie zrobił, aby po chwili zacząć mówić. Słuchałam go uważnie, jak skończył odparłam aby wrócił do swojej klasy. Jak wyszedł zadzwoniłam do odpowiedniej placówki, aby przyjechali do sprawdzenia tych anomalii.
 10. Trzynaście skarg dotyczących znikających przedmiotów, które się w ciągu dwóch tygodni. Nie było łatwe do zgadnięcia, kto albo co powodowało znikanie rzeczy, lecz pewne było to, że musiałam się tym zająć osobiście. W tym celu wyszłam z mojego gabinetu i skierowałam się do łazienki, skąd przyszła ostatnia skarga. Oczywiście na miejscu była gromada osób, lecz gdy doszłam do łazienki zostali tylko nauczyciel oraz jeden uczeń, który był wampirem, ponieważ reszta uczniów gdy mnie zauważyła uciekła gdzieś. Słuchałam krótkiej rozmowy nauczyciela i ucznia. Lecz gdy młody wampir spojrzał na mnie, miałam wrażenie, że może coś wiedzieć na ten temat dotyczący znikania rzeczy. W tym celu wzięłam do gabinetu i zapytałam się o wie.
 11. Wiedziałem, że tak się stanie jak zapytam się o zakupy, gdy dostałem listę z rzeczami dla nich, wyszedłem z domu i skierowałem się do najbliższego spożywczaka. Wówczas zacząłem się rozglądać za rzeczami z listy, za które chciałem kupić zarówno dla mej osoby i jak dla Harmidomskich. Jednak po chwili usłyszałem głośny hałas, zainteresowany podszedłem do okna, aby zajrzeć co się na zewnątrz dzieje.
 12. Poproszę o Huntsman - The Orphanage
 13. Wezmę ten klucz : Age of Fear: The Undead King
 14. Kurczę spózniłem się, żeby złapać AC: Chronicles oraz Far Cry 3, mam tylko nadzieję, że ktoś jeszcze da tutaj.
 15. Przytoczę stare przysłowie znane od początków wszystkiego. "To co było zapisane w przeszłości w nim pozostanie, lecz teraz musimy żyć w teraźniejszości, by przyszłość była najlepsza" (mówiąc najprościej to nie) KAPRYS CHAOSU