Skocz do zawartości

[Dyskusja] Derpy- Prawe skrzydło Luny?


Chrysia Krysia

Recommended Posts

Tutaj możemy dyskutować tylko o jednym... Jak już wiecie, powstał pewien fanfik utworzony przez bronies, który wykorzystywany jest w wielu opowiadaniach o NLR. Otóż, Derpy jest tak jakby dowódcą wojska NLR. Nie wiadomo czy to prawda, czy fałsz, ale w każdym razie, chciałabym dla ubogacenia działu, wstawić taki temat. Można tu zamieszczać swoje opinie, ale nie off-topować i nie kłócić się. Jeśli będziecie mieć do mnie pretensje, usunę temat ,(nie ma problemu) ale zrozumcie, że tutaj chcemy podyskutować i nie ma czegoś takiego jak : "To tylko wymysł bronies" itp. Miłego dyskutowania. ~ Chrysia Krysia

- Tutaj zamieniam się w dowódczynię  

 106447+-+artist+equestria-prevails+derpy

Link do komentarza

z tego co ja wiem Derpy spoważniała tuż przed wojną SE i NLR. Prawdopodobnie w tej wielkiej wojnie straciła jedno oko - to chyba wtedy stała sie dowódczynią, to moje przypuszczenia, może być inaczej ale poznaliście już moją teorię na ten temat. dowód :

on_the_eve_of_battle_by_equestria_prevai

Edytowano przez Noom Moon
Link do komentarza

Powiem tylko tyle:

Equestria: Total War misiaczki :3

To właśnie w tej ff nasza zezowata klacz jest dowódcą wojska, tam traci oko oraz autor tej ff wzorował sie na tych obrazkach.

Zachęcam do przeczytania, na forum jest świetne tłumaczenie tego ff popełnione przez Airlicka.

Edytowano przez Eternal
Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...