Skocz do zawartości

Znikające dane


qmet

Recommended Posts

Witam! 

Dzisiaj  podłączyłem pendrive, a tam pusto. Najśmieszniejsze jest to ,że miejsce jest zajęte ,ale plików nie widać. Nie mam pojęcia o co może chodzić. Byłbym wdzięczny za szybką pomoc .Z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wejść za pośrednictwem Linuksa np Ubuntu , uruchamiasz z płytki  wersje próbną ( bez instalowania) , i powinno widzieć, moim zdaniem na Win jest jakiś błąd.

A masz opcje po wciśnięciu PPM "autoodtwarzanie" i " otwórz"?

Edytowano przez KamilPL 94
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli system pokazuje, że miejsce jest zajęte to programy odzyskujące usunięte dane nie bardzo mają tu sens gdyż dane nie są usunięte.

Jeżeli tych zajętych danych jest bardzo mało w stosunku do pojemności nośnika to po prostu mogą to być struktury systemu plików, których nie da się usunąć (jakieś nagłówki, tablica alokacji itp).

W przeciwnym wypadku ja bym zaczął od włączenia pokazywania ukrytych plików (w Win 7: Organizuj -> Opcje folderów i wyszukiwania -> Widok -> Pokaż ukryte pliki i foldery; dobrze jest też odznaczyć "Ukryj chronione pliki systemu operacyjnego"). Wtedy może okazać się, że pendrive nie jest pusty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mojego koleszki jest ta sama sytuacja tylko że na kracie microSD z fona, udało mi się wykryć pliki za pomocą programu do odzyskiwania danych.

Spróbuj z programu  Stellar Phoenix Windows Data Recorwery 6,0. Uwaga!! Trzeba go zarejestrować bez tego nic nic zrobisz.

 
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...