Recommended Posts

roboczogodzin

:lol: :lol: :lol:

Chyba chciałeś powiedzieć ,,roboczominut''. Teraz na Polsacie 2 ciągle lecą powtórki Miodowych Lat i stwierdziłem że ta scena idealnie będzie pasować do MLP. A z tym ,,dołóż jej'' od razu mi przypasowało do Crysalis (bo w sumie poza nią tylko Mightmare Moon była żeńską antagonistką, a Kryśkę bardziej lubię :P). A odcinki Kapitana Bomby to już zupełnie na farcie brałem, dlatego na pewno można by to zrobić lepiej, ale na efekt końcowy niekoniecznie by to wpłynęło.

I z dzisiejszym filmikiem jest to samo, gdzie dodany został raptem oficjalny lektor, ale może dzięki temu paru osobom będzie przyjemniej to oglądać :P

https://www.youtube.com/watch?v=ckOyyGvja9M

Już czwarty raz to oglądam i nie mogę przestać się śmiać.  :pinkie4:

Najlepsze momenty to jak śpiewa frazę o "małych dziewczynkach" i "homoseksualistach".  :lol: A te kucyki patrzą takie zdziwione.  :cadance4:

A sam film "Borat" jest niezłą komedią.

Edited by Dayan

Ale spójrzcie na ten fragment w 0:39 minucie, kiedy Spike wypowiada frazę "zamieszkują geje", jak ta Rainbow Dash jest wstrząśnięta, jaka mina!  :shock:

Są zdziwione i wstrząśnięte, bo nie wiedzą co to jest Kazachstan. To jest Equestria, a nie Ziemia!

Nie.

Swego czasu dużo się mówiło o orientacji Rainbow Dash i jej tęczowej grzywy. Ale cóż takie czasy, kiedyś tęczę uważano za symbol przymierza człowieka z Bogiem, a teraz za symbol LGBT.

Edited by Dayan

To fanfiki się piszę w kilka osób?  :squee:

Filmik fajny, ale nic nie przebije "Kazachstan to najwspanialszy naród na świecie, innymi krajami rządzą małe dziewczynki..."  :lol:

Pozdrawiam i życzę dalszych postępów.

A kiedy będzie kolejny odcinek z Kiepskimi?
A żebym ja to wiedział. Mam jeden pomysł który od daaawna siedzi mi po głowie, ale kiedy się za niego wezmę tego najstarsi górale nie wiedzą :P

Hej

Nie spodziewałem się że jeszcze coś tutaj napiszę, ale na YT nie otrzymałem żadnych konstruktywnych komentarzy, więc naiwnie się łudzę że może tutaj coś się trafi.

A mianowicie stwierdziłem że chcę spróbować jak to jest gadać przed kamerą oraz spróbować swoich sił jako recenzent. A jako że zastanawiam się czy nie zrobićjakichś innych recenzji komiksowych, także tych niekoniecznie związanych z MLP więc teraz liczę na was, jak widzicie coś takiego, co powinienem może zmienić lub nic nie zmieniać. A może jednak przez mój ,,nudny głos'' jak to ktoś kiedyś powiedział nie powinienem się czymś takim zajmować?

Dlatego właśnie zależy mi na szczerości tego jak to wypadło.

A oto link

https://www.youtube.com/watch?v=JqMdGFEPdnQ

• Upvote 2

Ta recenzja podoba mi się, gdyż:

1 masz odpowiedni, donośny głos, dzięki czemu łatwo cię słuchać

2 mówisz na temat i z sensem, nie przynudzasz

3 twoja twarz nie zasłania obrazu.

Przepraszam za to, że tak krótko, ale jestem w górach i piszę z telefonu. Więcej za dwa tygodnie, gdy wrócę.

Recenzji jednak nie będzie, bo zrobił ją już Dayan.

Edited by Emulfi
  • Upvote 1

Yay, wreszcie coś o komiksach z MLP po polsku ^^

Ciekawa recenzja, głos jest w porządku, przynajmniej nie jąkasz się i nie mruczysz pod nosem, jak robi to wielu początkujących. Mówisz rzeczowo, ogląda się z zaciekawieniem. Inspiracja NRGeekiem i Ichabodem jak najbardziej na plus.

Mógłbyś jedynie w montażu wyciąć fragment włączania i wyłączania kamery ;)

Ja zacznę od minusów:

- ekranik z twoją twarzą jest za trochę za mała.

- W czasie mówienia zdarza ci się zacinać, nie mówisz jednym ciągiem, to trzeba poprawić.

- nagranie jest troszkę za długie, ale myślę, że winne leży w tym sposobie niepłynnego mówienia.

- nie widać Cię na środku kamery, tylko gdzieś z boku i widać lampę.

Gdzieś od połowy skończyła ci się pamięć... do tego raczej nie będę się czepiał, ponieważ mi samemu się to zdarza, czyli nie jest to znowu jakiś wielki minus, od tego momentu widać Cię pośrodku, ale jesteś trochę za daleko.

Co do plusów:

+ podoba mi się pomysł wideorecenzji, tego jeszcze nie było, kręć dalej :) 

+ szczerość w wyrażaniu oceny komiksów

+ poczucie humoru

+ rzetelność i mówienie na temat

+ masz dobry, donośny głos i dobrze Cię słychać

+ twarz nie jest zasłonięta

+ masz dobre teksty

• Upvote 1

Dzięki za opinie ;)

Tym razem część rzeczy poprawiłem, jak np. zdjęcia które są na całym ekranie, powiększyłem troszkę moją gębę, przybliżyłem się do kamery by wyraźniej było widać. Mam nadzieję że dzięki temu lepiej się będzie oglądać

Choć z drugiej strony z płynnością mowy wyszło mi jeszcze gorzej, jakoś nie mogłem złapać myśli na tyle szybko ;)

No nic, zapraszam do obejrzenia i kolejnego ewentualnego skomentowania

https://www.youtube.com/watch?v=KDa93wNaHHw

• Upvote 1

Jest postęp :) Naprawdę to doceniam, że zainteresowałeś się moimi uwagami. Przyznam, że rzeczywiście troszkę gorzej ci idzie płynność mowy, ale to jest do wyćwiczenia. Nie bardzo wiem do czego się przyczepić, może do samego nagrania z twojej "buzi", w pierwszej sekundzie siadasz na kanapie, a w ostatnich sekundach wyłączasz kamerę, trochę to niepotrzebne. Masz jakiś program do edycji wideo, czy komputer ci na to nie pozwala?

Wstawiam kolejną recenzję, prawdopodobnie na razie ostatnią

https://www.youtube.com/watch?v=8SA_pYfThEQ

Chyba że

A) Chcielibyście bym zrecenzował wszystkie tomy głównej serii które wyszły w Polsce (choć wiem że takich recenzji było od groma)

B) Chcielibyście żebym zrecenzował coś niezwiązanego z MLP, bo kilka takich komiksów posiadam

Albo może ktoś ma anglojęzyczne komiksy które mógłby wypożyczyć do recenzji, jak było z tym, wtedy piszcie, bardzo by mi to ułatwiło życie

28.08.2016 at 20:04 JBEDO51B napisał:

Opcja B.

Mam nadzieję że mi wybaczysz że na razie opcja B się nie spełniła, ale obiecuję że prędzej czy później się pojawi

A na razie moja pierwsza recenzja polskiego komiksu i jak w opisie przepraszam za żałosną jakość niektórych zdjęć, niestety na pewne rzeczy, w tym czas i pogodę nie miałem wpływu, ale mam nadzieję że sama recenzja będzie mimo to wystarczająco obiektywna

https://www.youtube.com/watch?v=DCAjBD_VElw

• Upvote 1