Skocz do zawartości

Karaoke party - zapisy na jutro.


Gość Littlebart

Recommended Posts

Gość Littlebart

Cześć, czy jest ktoś chętny do uczestniczenia jutro w karaoke party? Jest to strona gdzie każdy w jednym czasie, ale indywidualnie śpiewa piosenkę (z napisami) i przyznawane są punkty. Oczywiście wszystko można porównać. Chociaż nie umiem śpiewać, uważam że jest to wspaniała zabawa. Co do piosenek to można wybrać jakie nam się żywnie będą podobać, ale chyba nie da się polskich :P Link do walki podam tutaj :D

 

Kiedy wydarzenie: Jutro wieczorem [30.01.2014] 22:00 +

 

Lista chętnych:

 

Piter Wan Kenobi
Littlebart

Kacpi01_PL

Celly [?]

 

 

Proszę o napisanie w tym temacie kto jest chętny na jutro. Wpiszę Was na listę  ^^

Edytowano przez Littlebart
Link do komentarza
Gość Littlebart

Zainteresowałeś mnie waść - jeno powiedz mi mniej więcej jak by to przebiegało, a przede wszystkim, jakiej strony planujesz użyć.

Wiesz wolę mieć podstawowe informacje zanim wpakuję się w coś głupiego xD

 

Robię prywatną "walkę" wybieramy piosenki przed tym, daje wam link do bitwy i walka się zaczyna na punkty.  Każdy spiewa u siebie i nic nie słychać nawet was/innych.  Ale w między czasie po prawej stronie jest tabelka "na żywo" ile kto pkt ma i kogo wyprzedza itp. Trzeba znać angielski tak btw, bo bez tego słabiutko punkty będzie wam zaliczać. Ale tekst piosenki leci razem z muzyką, tak więc jest to zajebiste xDD

http://www.karaokeparty.com/ to jest stronka, możecie się zapoznać :P

Utwory podam wieczorem :D

Link do walki też tutaj podam! xD

 

Tak to wygląda mniej więcej jak jest "walka"

 

zs152_tak-t-wzglada.PNG

Edytowano przez Littlebart
Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

Little, nie żeby cuś, ale chyba pokręciłeś datę, bo dziś jest 29 a nie 30 :P. No i troszku użytkowników jest chętnych z tego co widze, takze dopisz ich jak można prosić.

Odnośnie komunikacji, osobiście skajpaja nie mam. Dlatego wolałbym konferencję na gg, zobaczymy jak to będzie jeszcze. Dashek, piosenki są darmowe, przynajmniej większość  :pinkiesmile:

Link do komentarza
Gość Littlebart

Pokręciłem wczoraj datę, bo chodziło mi o jutro 30-stego. Zauważyłem to dzisiaj :D Tak jest wieczorem xDD No jeszcze czasu jest do jutra trochę :D Wieczorem dzisiaj coś wymyślę na temat komuniakcji :P

Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

Ah, rozumiem. Nie szkodzi każdemu zdarzy sie błąd zrobić przecież :derp2: W sumie Team Speak nie byłby taką złą opcją, mysle :D Bo z tym gg to faktycznie przesadziłem.

Link do komentarza
Gość Littlebart

Dziękuje wszystkim za przybycie. Strasznie się cieszę, że były te osoby, które się zgłosiły... no oprócz Vampi :P Vampi będziesz mam nadzieję, następnym razem.

Karaoke jak coś już będzie organizowane wczęśniej, około 20:30. Będę tutaj pisał kiedy będzie zorganizowane następne, każdego poinformuje.

I gratulacje dla Kacpiego, wygrywał najczęściej, lecz tutaj liczyła się dobra zabawa. Mam nadzieję, że bawiliście się świetnie, bo ja do teraz mam suchości w gardle.

Dziękuje za przybycie jeszcze raz ! :D

Edytowano przez Littlebart
  • +1 2
Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...