Skocz do zawartości

Fanduby (m. in. PONY.MOV) - co stało się z kanałem?


Recommended Posts

Witam,

 

Około 2 miesiące temu znalazłem świetny kanał gdzie jakiś facet robił fanduby filmików związanych z MLP. Te dubbingi były bardzo dobrej jakości, jako tako profesjonalne. Między innymi zajął się serią PONY.MOV - nie pamiętam czy zrealizował wszystkie części (byli też inni aktorzy udzielający głosów), ale jest to możliwe.

 

Niestety niedługo później ogłosił że zawiesza działanie kanału i nie planuje robić więcej filmów, ale wszystkie dotychczasowe na nim zostały. Teraz szukałem je przez ponad 20 minut, ale nie mogę znaleźć ani jednego z nich. Czy wie ktoś może o który kanał mi chodzi, i czy został usunięty? Jeśli tak to ogromna szkoda.

Link do komentarza

Potwierdzam, to był kanał Discordasha i został on całkowicie zamknięty. I o ile 2 jego PMV przerzuciłem na swój kanał na YT (i mogę wrzucić jeszcze 2 jeśli ktoś ich potrzebuje), tak niestety ani fandubingu serii .MOV ani Snowdrop nie posiadam, bo zwyczajnie nie były mi potrzebne. Także zostaje ci się łudzić że ktoś to kiedyś ściągnął i przerzuci na swój kanał

Link do komentarza
  • 1 month later...

Jeśli mam być szczery, to miałem fandub Double Rainboom, Snowdrop i serie Pony.MOV (w mp3) na dysku, jednak ktoś się włamał na mój system i wykasował wszystkie materiały do tworzenia tzw. YTP, w tym również produkcje z kanału Discordash'a. Poszukam jeszcze na swoim głównym dysku, ale wątpie by się to odnalazło.

Liczyć tylko na kogoś kto zreuploaduje te produkcje bo poziom tych fandubów był naprawdę wysoki.

Link do komentarza
  • 4 weeks later...

Chcę odświeżyć temat tylko po to by poinformować że discordash znowu otworzył swój kanał i wszystkie fandubbingi filmików z serii .MOV są w tej chwili dostępne (a dzisiaj przerzucił ponownie fandubbing Double Rainboom).

Więc jeśli potrzebujecie któregoś z tych filmików to pobierajcie teraz, zanim znowu znikną :P

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...