Skocz do zawartości

Grafik obecności na forum avatara, czyli mnie ;)


Recommended Posts

W tym temacie, będę informował o tym jak często będę obecny na forum, jak także będę powiadamiał o wszelkich nieobecnościach wymuszonych przez życie. Aktualnie z komputera korzystam od poniedziałku do piątku w godzinach od 12 - 15, natomiast w sobotę i niedzielę mam wolne. Oczywiście, z mobilnej wersji forum korzystam cały czas, więc w sprawach informacyjnych i tego typu sprawach jestem obecny prawie zawsze.

 

Edit: Zapomniałem dodać że we wtorki pracuję i do 20.00 praktycznie mnie nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 8 months later...

Witajcie moi drodzy!

Jak wiecie wśród praw człowieka jest "prawo do informacji" zatem opowiem Wam teraz co się tu będzie działo ;)

1 Do środy przyszłego tygodnia tj. 17.06 mnie jakby nie ma (jestem, ale bez możliwość normalnego pisania) Macie więc chwilę by popatrzeć na stare śmieci i je odkurzyć

2 wakacje, zawsze spoko i 2 tygodnie wolnego wypada mi wziąć :P ale jeśli tylko będzie net przypomnę wam o sobie ;)

3 nie wszystko do 17-go zostało odkurzone? Zatem resztę wyczyszczę ja. Tak będzie remont generalny ;)

4 powstaną (z popiołów) nowe tematy, dyskusje, sesje (jedne luźne inne nie) i wszystko to co zasugerujecie, no te pomysły, które mają jakąś wartość. Np. pomysł by wprowadzić w dziale anarchie jest zły (sprzeczny z regulaminem) i wszelkie inne głupoty typu 3 razy ta sama dyskusja

3 tygodnie do wakacji... Wykorzystajcie je dobrze na uporządkowanie pewnych spraw. Bo gdy nadejdą wakacje Chaos nadejdzie razem z nimi ;)

Miłego dnia :D

Edytowano przez Arceus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Wakacje!!!

A to oznacza że nie ma mnie w pełni od jutra do środy. Przez kolejne 2 tygodnie mogą mi się "godziny pracy" uszczuplić :(

A tak poza tym Chaos, chaos zawsze i wszędzie!

MIŁYCH WAKACJI :D

Edytowano przez Arceus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...