Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Arceus

Brony
 • Content Count

  1,686
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Arceus

 1. Arceus

  [MG tj. ja właściwie chętnie bym to odpalił ale nie mam ani czasu ani sił :( może jeśli aktualni gracze wyrażą chęć kontynuowania rozgrywki zmobilizuję się do dalszego prowadzenia.]
 2. Arceus

  Hmmm. Jeśli chodzi o rośliny, a raczej ich brak, możemy rzucić okiem na brata Thoraxa, który na oczach widzów procent roślinności zmnieszał. A jako że był to doskonale stereotypowy podmieniec można sądzić że nie tron tylko podmieńce miały zgubny wpływ na roślinność. Co do tronu. Czarne barwy i krystaliczna budowa wskazuje na Sombre. Może to niegdyś było jego?
 3. Changea nie istnieje. Podmieńce to proste owadopodobne istoty. Nie interesuje ich polityka, stosunki międzynarodowe, i inne tego typu pierdoły. Królowa tutaj też niewiele ma wspólnego z rządzeniem jako takim (w tym politycznym sensie) jest królową ale nie kraju tylko roju. Podmieńce czują wewnętrzny przymus bronienia jej i służenia najlepiej jak mogą.
 4. Arceus

  Ok dobrze nie to nie to teraz weźmy to i traktujmy tych zuych poważnie... Może to dlatego czarny? Ok a z czego się składają? Ja bym zapytał Thoraxa zobaczymy ile wie o swojej rasie.
 5. Wiadomości: 1273 osób w stanie krytycznym wylądowało w szpitalu po premierze X odcinka my little tęczling. Wspomniany wyżej odcinek, finał sezonu, zawierał sceny walki i ostateczny powrót Chrysalis. Zderzenie 2 rojów przeplatanie magicznymi rozbłyskami z dynamiczną kamerą spowodowało niespotykaną dotąd falę epilepsji wśród widzów. Wszak historia pamięta podobne wydarzenia, jednak ha$bro ustanowiło nowy rekord. Rodziny ofiar domagają się zadość uczynienia od producentów. Stawia to pod znakiem zapytania nie tylko serię my little tęczling lecz całe studio ha$bro które już teraz wycofało felerny odcinek. Czy tak spektakularny koniec sezonu będzie również końcem serji? (tak tak ja wiem do 25 odcinka jeszcze trochę czasu, ale ja dałem tylko reportaż )
 6. Ty chory *jakiś kolorowy żuk rzuca mu w twarz mydłem* tfu... mówiąc "zeżre w nich to co dobre" miałem na myśli miłość i ogólnie pozytywne rzeczy, a nie że ich.
 7. Hmmm... biorąc pod uwagę robacze wnętrze tęczowych podmieńców i ich nieco pełniejszy biologiczny pancerzyk (serio taka warstwa hityny na grzbiecie może być problem dla broni siecznej) najlepszym miejscem byłyby podziemia Changei. Przecież skoro o podziemiach Canterlotu wiedziała to o swoich własnych by zapomniała? Poza tym może przekabacić pojedyncze osobniki na swoją stronę w końcu królowej się nie odmawia. W ostateczności zawsze może zeżreć to co dobre w tęczowym pozostawiając dla siebie czarną wierną wydmuszkę. W każdym razie nikt bie szuka cię w kraju z którego na oczach wszystkich się uciekło. I tak ona uciekła sama...
 8. Arceus

  Ja wiem że związki i rozmnażanie podmieńców to zajmujące tematy. Ale chyba nie to jest głównym tematem tej dyskusji. Wracając do pierwotnej myśli powiem że sporo rzeczy uległo zmianie ale tak jak @Szonszczyk zauważył cel ich dotychczasowego życia został zrealizowany. Co teraz? Wieczna impreza?
 9. Arceus

  Kiedyś żołnierze. Bezlitośni wojownicy gotowi skoczyć w ogień dla królowej. Dzisiaj hipisi... Poza tym mi się wydaje czy już w 7 sezonie ich populacja zmiejszyła się o 90% pamiętamy z sezonu 2 że rój był w stanie pokryć powierzchnię Canterlotu. W 7 ledwo pokrył tego kreta... nieco to niepokojące.
 10. Arceus

  Hmmm a co jeśli... Chrysalis zacznie się dobierać do Discorda. Przypomni mu jak wielką swobodę miał gdy był wolny od przyjaciół. Z takich rozmów i dyskretnych spotkań wyniknie pewne uczucie. Discord zakocha się w Krystynie a ona, zewzględu na nieobliczalną naturę chaosu, nie będzie w stanie jej pożreć. Wspólnymi siłami zdobywają Canterlot i zostają królem i królową. Celka jak zawsze ląduje w kokonie (tradycja ) a mane 6 ucieka z kraju w którym para królewska zmienia obywateli w przesycone chaosem podmieńce. Lądują na dywaniku Thoraxa który oferuje im pomoc. Wracają i po wymordowaniu połowy populacji Equestrii wbijają do sali tronowej. O ile Discord nie ma zamiaru palcem w sprawie mane 6 ruszyć to Thoraxem i jego poddanymi zajmuje się chętnie. Królowa natomiast rzuca mane 6 na ściany. W końcu może podejść do Twi i ją zwyczajnie wykończyć. Ale kątem oka widzi jakiś niebezpieczny przedmiot mogący faktycznie zaszkodzić Discordowi. Zasłania swego kompana własną piersią pokazując że ma jakieś uczucia. Discord płacze nad na wpół martwą królową. Ostatni dialog. Jakże romantyczny pocałunek po którym Chrysalis zmienia się na tą dobrą, full heal itd. Thorax widząc Chrysalis w pełnej krasie pada na twarz. Reszta schodzi ze ścian. A mieszkańcy wracają do normy. A i najważniejsze podmieńcy wracają do pierwotnego kształtu tylko że są biali i bez dziur.
 11. Arceus

  Ech... Jeszcze jakieś pytania?
 12. Arceus

  -Rozmyśliłbyś się? Śmiało, reszta nagrody nie dotrze-Odpowiedział kuc na groźby Clinta. Po czym spojrzał na Shadowa i po głębszym westchnieniu zaczął mówić. -Wiesz, odnalezienie tej granicy wymaga czasu i w czasie się nieco zmienia. A propo czasu...-Zawołał radośnie patrząc na klepsydrę.-Jesteśmy na miejscu. Zatem teraz moja uprzejma prośba jest oficjalnym rozkazem.-Zaśmiał się złowieszczo i pociągnął dalej-Wiecie, teraz już nie ma wyjścia, musicie robić to co Wam powiem, albo... No cóż konsekwencje znacie. Wychodzimy moi drodzy. (Ok to teraz dla wyjaśnienia. dość dawno Xryh (Dake) zauważył dziwne zachowanie klepsydry. Oznaczało to, że cały czas ktoś robił coś brzydkiego z czasem w waszej okolicy... działania te dobiegły końca. No tak... to nie burmistrz czarował, tam był ktoś jeszcze, znacznie, znacznie gorszy...)
 13. Arceus

  W chwili kiedy Silver rzuciła oskarżenie nawet na twarzy burmistrza wymalowało się zdziwienie. Szybko jednak opanował emocje i zawołał. -Dorzucę jeszcze trochę jak zdejmiesz szermierza. Mogło to być potwierdzenie oskarżeń Silver, znak do ataku dla szermierza, lub złośliwy żart mający wpędzić ekipę w jeszcze głębszy obłęd. Jego mina przy wypowiadaniu tego nie zdradzała absolutnie nic, normalnie jakby ktoś robił jakiś interes.
 14. Arceus

  -Zapytam ostatni raz. Co wam powiedziałem? W tej prośbie jednak było więcej groźby i rozkazu niż uprzejmego pytania. Twarz burmistrza także wyrażała pewne zniecierpliwienie, a jego nerwowy wzrok padał to na jakiegoś członka ekipy, to na kartkę. Nie wiadomo do końca co chciał osiągnąć, ale jasnym było, że zależy mu na odpowiedzi.
 15. ... Ale żeby dawać białe litery na białym tle na głównej, dla ludzi którzy chcą się zwyczajnie zalogować...

  A nawet po zalogowaniu zostawić białe ikony na białym tle... 

  może jakiś dobry grafik poprawi?

  1. Show previous comments  2 more
  2. WhiteHood

   WhiteHood

   Cytuj

   Świat byłby lepszy, gdyby ludzie nie marudzili w komentarzach tylko udali się w odpowiednie miejsce i zgłosili problem.

   Ale Polska byłaby mniej polska.

  3. Arceus

   Arceus

   A skoro już tak drobne błędy wymieniam to wspomnę tylko, że górny pasek zachowuje się dziwnie na stronie profilowej... Tak trochę chowa się za innym elementem...

   Nie żebym się czepiał, ale skoro już drobiazgi wymieniam...

  4. PervKapitan

   PervKapitan

   Teraz jest w kolorystyce mojego avka i tak ślicznie wygląda <3 

 16. Arceus

  Czyżby reaktywacja się kroiła? W końcu z mroków wyłania się coś, co jest warte uwagi... Czekajmy zatem na wakacje
 17. Arceus

  Fizyka z unity
 18. Arceus

  Środek Rainbow Dash - Autor nieznany Po prostu za mocny zoom
 19. Arceus

  Chrysalis w stroju pokojówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 20. Arceus

  NOSZ KUŹWA SPŁONIESZ!!!! Fluffle to facetka! Muaaaachhhh! tip: Kto zaoferuje Chrysalis w stroju pokojówki na 48 godzin, bez interwencji siostry Fluffe, wygrywa.
 21. Arceus

  Oczywiście ramkę na zdjęcie musisz kupić sobie sam
 22. Arceus

  Ograniczę szerzenie chaosu do niezbędnego minimum. *Ziemia zaczęła wypluwać plujące ziemniakami Seicenta* *podnosi takiego ziemniaka* Może chcesz ziemniaka? ... nie chcesz ziemniaka? CHCESZ TEGO ZIEMNIAKA! PRAGNIESZ ABY BYŁ TWÓJ! WEŹMIESZ GO! WEŹMIESZ I POLUBISZ!!!
 23. Arceus

  Losowo wygenerowana rzecz z randomizera 3000!
 24. Arceus

  Dam ja ci za to podmieńca... Mniej więcej takiego: Nigdzie nie ma napisów: "Zwrotów nie przyjmujemy" , "płatne z góry", a prawo nie działa wstecz, więc mogę mwahahahahaha!
×
×
 • Create New...