Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Arceus

Brony
 • Content Count

  1,691
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Arceus last won the day on November 28 2015

Arceus had the most liked content!

Community Reputation

152 Great and Powerful Reputation

About Arceus

 • Rank
  Istota Chaosu♠

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier

Recent Profile Visitors

7,792 profile views
 1. Arceus

  Kolega Alastor? Masz me uznanie jako człek kultury ;) Zachodzę w głowę cóż takieko przejmujacego powiedziałem. Technicznie wszystko w naturze dąży do zwiększenia entropii, z drugiej strony natura sama z siebie jest swoistym ura o zabawnej dynamice. (1) słyszałeś może o dowodzeniu twierdzeń metodą nie wprost? Liczę że zobaczę kiedyś to dzieło. Idąc dalej czterowymiarowe istoty też miałyby nas za płaszczaki i mogły nas zobaczyć całych. Ciężkie do wyobrażenia, z drugiej strony dwuwymiarowe płaszczaki są najbardziej samodzielne. Ale zanim zacznę rozprawiać o kwaternionach zapytam (2) co myślisz o przestrzeni nie euklidesowej? *Arceus wyglada doskonale w rajstopach baletnicy pod suknią pokojówki z marynarką lokaja. Cylinder przyleciał sam* idealnie. Ubranko godne rozmowy. Nasza dalsza rozmowa przejdzie do legend!
 2. Arceus

  Solidne argumenty... brzmisz jakbyś myślał że ja chcę zostać uczniem. Nie nie nie spokojnie. Zdążyłem poznać chaos i zdążyłem się nim znudzić. Jakkolwiek okrutnie to zabrzmi aktualnie spodobało mi się zajęcie porządkowania chaosu. Postawmy sprawę jasno chaos jest zbyt piękny by go niszczyć, a z drugiej strony dla prostych istot jest zbyt nie pojęty by mogły się nim cieszyć. Ale delikatne pchnięcie chaosu na zrozumiałe tory sprawia że może być postrzegany jako piękny, a przy tym dostatecznie wolny. Hmmm (1) podjąłbyś się takiego wyzwania? Oj właściwie ta namiasta to tak trochę kpina podług tego co robiłeś kiedyś. Och już wiem już wiem. Weź ramę od obrazu i umieść dwuwymiarowe istoty na wysokości płutna. Byłby to ładny obraz. Powiem więcej możesz dać więcej warstw aby stworzyć lepszą kompozycję. (2) jak myślisz? (2.5) twoja pegaz się ucieszy? (3) może nadepniesz jej na sumienie aby została posagiem na dzień lub dwa i zobaczyła jakie to fajne uczucie? Zemsta jest zła, no nie godzi się być msciwym, ale pomyśl o wartosci edukacyjnej. Z pewnością byłoby to... pouczajace. Sok pomidorowy z mlekiem... brzmi jak pomidorowa ze śmietana z dodatkiem wody, a to rozwiazanie tanich restauracji. Z drugiej strony sok pomidorowy jest ważnym składnikiem przy przyzywaniu potwora spaghetti. Omyłkowo rozerwałem wieś próbując posprzątać po obiedzie. Jestem w stanie zrozumieć że wypadki się zdarzają. Nie mniej z ciekawosci zapytam (4) co przy domowych obowiazkach poszło nie tak? Odpowiadam sobie na pytanie? A może jestem po prostu zbyt leniwy by mówić "a jeśli". Chociaż jakbyśmy zachowali pełną powagę... przyznaj byłbyś w stanie zajać się tym w stroju baletnicy od tak dla zabawy tak samo w stroju pokojówki. Co do stroju lokaja... sądzę że byś założył bo ładnie byś w nim wyglądał. Aach o najważniejszym bym zapomniał. Tak możecie się miłować. Tylko zamknijcie drzwi i okna bo się ostatnie podmieńce zlecą.
 3. Arceus

  podaje rękę, drugą rękę, mackę, drugą mackę, ... piątą mackę, mackę z oczkiem i szczypce, skrzydła, ogony itd. Po krótrzej wersji trzeciego długiego powitania siada przy stole. 1. To wszystko interesujące tematy jednak wolałbym wiedzieć czy planujesz przyjmować jakiś uczniów? 2. Przebywanie z Fluttershy z pewnością jest miłe, ale nie nudzi cię? 3. Nie sądzisz że zabawa np. Z Celcią byłaby ciekawsza? Wiesz ten dreszczyk emocji gdy towarzysz zabawy jest w stanie się odegrać. Kawa zbożowa... hmmm gdyby tak to zalać cytrynowym kiślem mógłby to być całkiem przyzwoity napój. 4. Fluttershy ostatnio coraz więcej podróżuje. To oznacza że zajmujesz się domowymi obowiązkami? 4.5 Wykonujesz je w stroju lokaja czy pokojówki?
 4. Arceus

  Cześć. Tęskniłeś? Minęło trochę czasu, jakieś... 5 lat... można zatęsknić co? Cóż... 1 to ty popsułeś layout wersji mobilnej strony? Przenikające przez górny baner elementy są całkiem zabawne. 2 samo odpowiadanie na pytania może być nudne. Co powiesz na pogawędkę przy stoliku kakao?
 5. Arceus

  "Dobro i zło... pfff to dwie strony tej samej monety. Chaos jest czymś więcej. To wolność..."~ jakiś randomowy npct z przegladarkowej gierki. Przyjęło się uważać że chaos nie jest ani dobry, ani zły, więc stoi gdzieś pomiędzy. No nie. Akurat pomiędzy dobrem a złem stoi neutralność. A teraz rzućmy "dobro", "zło" i "neutralność" do jednego worka nazwanego "ład". Czy dobro i zło nie jest przypadkiem jakoś określone? Czy nie ma swoich zasad? Czy bez ładu mogłyby istnieć? A teraz spójrzmy na zagadnienie dobra i zła z perspektywy chaosu. Nawet jakby uznać ich istnienie to nie sposób określić. Nie mają w sumie nic co by je od siebie odróżniało. Są zmieszane w wirującej masie wszystkiego zwanej potocznie chaosem. A Discord? Ciężko aby istota zrodzona z tego miała o tym lepsze pojęcie... tym bardziej kiedy "ci dobrzy" zamieniają go w ozdobę ogrodową.
 6. Arceus

  [MG tj. ja właściwie chętnie bym to odpalił ale nie mam ani czasu ani sił :( może jeśli aktualni gracze wyrażą chęć kontynuowania rozgrywki zmobilizuję się do dalszego prowadzenia.]
 7. Arceus

  Hmmm. Jeśli chodzi o rośliny, a raczej ich brak, możemy rzucić okiem na brata Thoraxa, który na oczach widzów procent roślinności zmnieszał. A jako że był to doskonale stereotypowy podmieniec można sądzić że nie tron tylko podmieńce miały zgubny wpływ na roślinność. Co do tronu. Czarne barwy i krystaliczna budowa wskazuje na Sombre. Może to niegdyś było jego?
 8. Changea nie istnieje. Podmieńce to proste owadopodobne istoty. Nie interesuje ich polityka, stosunki międzynarodowe, i inne tego typu pierdoły. Królowa tutaj też niewiele ma wspólnego z rządzeniem jako takim (w tym politycznym sensie) jest królową ale nie kraju tylko roju. Podmieńce czują wewnętrzny przymus bronienia jej i służenia najlepiej jak mogą.
 9. Arceus

  Ok dobrze nie to nie to teraz weźmy to i traktujmy tych zuych poważnie... Może to dlatego czarny? Ok a z czego się składają? Ja bym zapytał Thoraxa zobaczymy ile wie o swojej rasie.
 10. Wiadomości: 1273 osób w stanie krytycznym wylądowało w szpitalu po premierze X odcinka my little tęczling. Wspomniany wyżej odcinek, finał sezonu, zawierał sceny walki i ostateczny powrót Chrysalis. Zderzenie 2 rojów przeplatanie magicznymi rozbłyskami z dynamiczną kamerą spowodowało niespotykaną dotąd falę epilepsji wśród widzów. Wszak historia pamięta podobne wydarzenia, jednak ha$bro ustanowiło nowy rekord. Rodziny ofiar domagają się zadość uczynienia od producentów. Stawia to pod znakiem zapytania nie tylko serię my little tęczling lecz całe studio ha$bro które już teraz wycofało felerny odcinek. Czy tak spektakularny koniec sezonu będzie również końcem serji? (tak tak ja wiem do 25 odcinka jeszcze trochę czasu, ale ja dałem tylko reportaż )
 11. Ty chory *jakiś kolorowy żuk rzuca mu w twarz mydłem* tfu... mówiąc "zeżre w nich to co dobre" miałem na myśli miłość i ogólnie pozytywne rzeczy, a nie że ich.
 12. Hmmm... biorąc pod uwagę robacze wnętrze tęczowych podmieńców i ich nieco pełniejszy biologiczny pancerzyk (serio taka warstwa hityny na grzbiecie może być problem dla broni siecznej) najlepszym miejscem byłyby podziemia Changei. Przecież skoro o podziemiach Canterlotu wiedziała to o swoich własnych by zapomniała? Poza tym może przekabacić pojedyncze osobniki na swoją stronę w końcu królowej się nie odmawia. W ostateczności zawsze może zeżreć to co dobre w tęczowym pozostawiając dla siebie czarną wierną wydmuszkę. W każdym razie nikt bie szuka cię w kraju z którego na oczach wszystkich się uciekło. I tak ona uciekła sama...
 13. Arceus

  Ja wiem że związki i rozmnażanie podmieńców to zajmujące tematy. Ale chyba nie to jest głównym tematem tej dyskusji. Wracając do pierwotnej myśli powiem że sporo rzeczy uległo zmianie ale tak jak @Szonszczyk zauważył cel ich dotychczasowego życia został zrealizowany. Co teraz? Wieczna impreza?
 14. Arceus

  Kiedyś żołnierze. Bezlitośni wojownicy gotowi skoczyć w ogień dla królowej. Dzisiaj hipisi... Poza tym mi się wydaje czy już w 7 sezonie ich populacja zmiejszyła się o 90% pamiętamy z sezonu 2 że rój był w stanie pokryć powierzchnię Canterlotu. W 7 ledwo pokrył tego kreta... nieco to niepokojące.
 15. Arceus

  Hmmm a co jeśli... Chrysalis zacznie się dobierać do Discorda. Przypomni mu jak wielką swobodę miał gdy był wolny od przyjaciół. Z takich rozmów i dyskretnych spotkań wyniknie pewne uczucie. Discord zakocha się w Krystynie a ona, zewzględu na nieobliczalną naturę chaosu, nie będzie w stanie jej pożreć. Wspólnymi siłami zdobywają Canterlot i zostają królem i królową. Celka jak zawsze ląduje w kokonie (tradycja ) a mane 6 ucieka z kraju w którym para królewska zmienia obywateli w przesycone chaosem podmieńce. Lądują na dywaniku Thoraxa który oferuje im pomoc. Wracają i po wymordowaniu połowy populacji Equestrii wbijają do sali tronowej. O ile Discord nie ma zamiaru palcem w sprawie mane 6 ruszyć to Thoraxem i jego poddanymi zajmuje się chętnie. Królowa natomiast rzuca mane 6 na ściany. W końcu może podejść do Twi i ją zwyczajnie wykończyć. Ale kątem oka widzi jakiś niebezpieczny przedmiot mogący faktycznie zaszkodzić Discordowi. Zasłania swego kompana własną piersią pokazując że ma jakieś uczucia. Discord płacze nad na wpół martwą królową. Ostatni dialog. Jakże romantyczny pocałunek po którym Chrysalis zmienia się na tą dobrą, full heal itd. Thorax widząc Chrysalis w pełnej krasie pada na twarz. Reszta schodzi ze ścian. A mieszkańcy wracają do normy. A i najważniejsze podmieńcy wracają do pierwotnego kształtu tylko że są biali i bez dziur.
×
×
 • Create New...