Arceus

Brony
 • Zawartość

  1713
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

212 Wzorowa

O Arceus

 • Ranga
  Istota Chaosu♠

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier

Ostatnio na profilu byli

5366 wyświetleń profilu
 1. Ech... Jeszcze jakieś pytania?
 2. -Rozmyśliłbyś się? Śmiało, reszta nagrody nie dotrze-Odpowiedział kuc na groźby Clinta. Po czym spojrzał na Shadowa i po głębszym westchnieniu zaczął mówić. -Wiesz, odnalezienie tej granicy wymaga czasu i w czasie się nieco zmienia. A propo czasu...-Zawołał radośnie patrząc na klepsydrę.-Jesteśmy na miejscu. Zatem teraz moja uprzejma prośba jest oficjalnym rozkazem.-Zaśmiał się złowieszczo i pociągnął dalej-Wiecie, teraz już nie ma wyjścia, musicie robić to co Wam powiem, albo... No cóż konsekwencje znacie. Wychodzimy moi drodzy. (Ok to teraz dla wyjaśnienia. dość dawno Xryh (Dake) zauważył dziwne zachowanie klepsydry. Oznaczało to, że cały czas ktoś robił coś brzydkiego z czasem w waszej okolicy... działania te dobiegły końca. No tak... to nie burmistrz czarował, tam był ktoś jeszcze, znacznie, znacznie gorszy...)
 3. W chwili kiedy Silver rzuciła oskarżenie nawet na twarzy burmistrza wymalowało się zdziwienie. Szybko jednak opanował emocje i zawołał. -Dorzucę jeszcze trochę jak zdejmiesz szermierza. Mogło to być potwierdzenie oskarżeń Silver, znak do ataku dla szermierza, lub złośliwy żart mający wpędzić ekipę w jeszcze głębszy obłęd. Jego mina przy wypowiadaniu tego nie zdradzała absolutnie nic, normalnie jakby ktoś robił jakiś interes.
 4. -Zapytam ostatni raz. Co wam powiedziałem? W tej prośbie jednak było więcej groźby i rozkazu niż uprzejmego pytania. Twarz burmistrza także wyrażała pewne zniecierpliwienie, a jego nerwowy wzrok padał to na jakiegoś członka ekipy, to na kartkę. Nie wiadomo do końca co chciał osiągnąć, ale jasnym było, że zależy mu na odpowiedzi.
 5. ... Ale żeby dawać białe litery na białym tle na głównej, dla ludzi którzy chcą się zwyczajnie zalogować...

  A nawet po zalogowaniu zostawić białe ikony na białym tle... 

  może jakiś dobry grafik poprawi?

  1. Pokaż poprzednie komentarze  [2 więcej]
  2. WhiteHood

   WhiteHood

   Cytuj

   Świat byłby lepszy, gdyby ludzie nie marudzili w komentarzach tylko udali się w odpowiednie miejsce i zgłosili problem.

   Ale Polska byłaby mniej polska.

  3. Arceus

   Arceus

   A skoro już tak drobne błędy wymieniam to wspomnę tylko, że górny pasek zachowuje się dziwnie na stronie profilowej... Tak trochę chowa się za innym elementem...

   Nie żebym się czepiał, ale skoro już drobiazgi wymieniam...

  4. PervKapitan

   PervKapitan

   Teraz jest w kolorystyce mojego avka i tak ślicznie wygląda <3 

 6. Czyżby reaktywacja się kroiła? W końcu z mroków wyłania się coś, co jest warte uwagi... Czekajmy zatem na wakacje
 7. Środek Rainbow Dash - Autor nieznany Po prostu za mocny zoom
 8. Chrysalis w stroju pokojówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 9. NOSZ KUŹWA SPŁONIESZ!!!! Fluffle to facetka! Muaaaachhhh! tip: Kto zaoferuje Chrysalis w stroju pokojówki na 48 godzin, bez interwencji siostry Fluffe, wygrywa.
 10. Oczywiście ramkę na zdjęcie musisz kupić sobie sam
 11. Ograniczę szerzenie chaosu do niezbędnego minimum. *Ziemia zaczęła wypluwać plujące ziemniakami Seicenta* *podnosi takiego ziemniaka* Może chcesz ziemniaka? ... nie chcesz ziemniaka? CHCESZ TEGO ZIEMNIAKA! PRAGNIESZ ABY BYŁ TWÓJ! WEŹMIESZ GO! WEŹMIESZ I POLUBISZ!!!
 12. Losowo wygenerowana rzecz z randomizera 3000!
 13. Dam ja ci za to podmieńca... Mniej więcej takiego: Nigdzie nie ma napisów: "Zwrotów nie przyjmujemy" , "płatne z góry", a prawo nie działa wstecz, więc mogę mwahahahahaha!