Skocz do zawartości

Make MLP Makeup


Recommended Posts

Zanim zrobicie dziwne miny pokroju "WTF?", "Chłopak pisze o makijażu, świat schodzi na psy", "To wszystko wina lewaków", "Jestem za mało pijany/na żeby to zrozumieć", to od razu spieszę z wyjaśnieniem, że trafiłem na to zupełnym przypadkiem, szukając po prostu artów o Rarity. :P Jako, że akurat gadałem z koleżanką, którą interesują wszelakie mejkapy, to chociaż nie ogląda serialu podesłałem jej to. Efekt? Była zachwycona, w szczególności Fluttershy. :) *

 

Tak więc tutaj jest link:

http://styl.fm/newsy/122729.makijaze-my-little-pony-na-karnawal-2014?pid=146395

 

Co o tym sądzicie? Który motyw wam się podoba najbardziej? Znacie jakieś inne tego typu stronki / blogi? A może nasze Pegasis same tworzą coś? Pochwalcie się! :)

 

Moim zdaniem wszystko, poza Spikiem i Dash. Moim zdaniem te dwa wyszły najgorzej, natomiast klasę kobita pokazała klasę odwzorowując motyw :kUzFl: Rarity, :wow: Celestii i :enjoy: Luny.

 

*(zresztą po co ja wam się tłumaczę, skoro i tak znajdą się osobniki co będą wiedzieć lepiej :F)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WTF? Chłopak pisze o makijażu, świat schodzi na psy! Jestem za mało pijany żeby to zrozumieć. To wszystko wina lewaków. OK, koniec żartów. Pomysł wydaje się ciekawy, jednak te makijaże wydają się trudne do zrobienia i chyba mało kto z nich skorzysta (zresztą co ja tam wiem, kobietą nie jestem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka z którą rozmawiałem o tym, stwierdziła to samo - że nadaje się tylko na imprezy. Jednak dodała też, że nie problem przerobić to na co dzień. Wystarczy tylko zachować kolory, ale wykorzystać mniej hmmm... "szpachli" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby tak, ale to by musiało być NAPRAWDĘ mało tej szpachli, żeby móc chodzić po mieście z takimi oczami i nie wyglądać jak kolorowa sowa z hipnotyzującymi gałami. XD poza tym zależnie od kształtu oka trzeba by zmienić sposób nałożenia kolorów, więc u każdego wyglądałoby to zupełnie inaczej. Ostatecznie niczym nie różniłoby się to od normalnego makijażu z tym, że kolorystycznie mogło by kojarzyć się z danym kucykiem. ....jednak trochę bez sensu.

Znam dziewczynę, co wali sobie takie rzeczy na twarz na co dzień. Jakkolwiek jest to kreatywne, to męczące jest patrzenie na taki wygląd w realu dłużej niż przez kilka godzin na specjalne okazje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No niby tak, ale to by musiało być NAPRAWDĘ mało tej szpachli, żeby móc chodzić po mieście z takimi oczami i nie wyglądać jak kolorowa sowa z hipnotyzującymi gałami. XD

Bez przesady, niektóre są na tyle delikatne, że wystarczy tylko trochę modyfikacji, by nadawały się do chodzenia częstszego, niż imprezy. Pomijając oczywiście te kryształki, pióra, etc., bo poza jakąś sesją zdjęciową nie widzę w tym sensu.
Ale makijaże same w sobie bardzo ładne! Widziałam je już jakiś czas temu i zamarzyła mi się Twilight... Ale nie posiadam odpowiednich kolorów, by się w to zabawić.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
×
×
  • Utwórz nowe...