Skocz do zawartości

[Dyskusja] Diamond Tiara w głębi serca


Churchille

Recommended Posts

Diamond_Tiara_not_pleased_S1E12.png

Czy Diamond Tiara w głębi serca też taka jest? Czy może tak naprawdę zazdrości czegoś CMC i dlatego znalazła ich słaby punkt i je wyśmiewa, żeby się zemścić (to tak brzmi... Ale nie wiedziałam, co innego napisać)? Bo według mnie Diamond Tiara chciałaby jeszcze raz przeżyć tę chwilę zdobycia znaczka i chce teraz uprzykrzyć życie tym, którzy go nie mają. Ale w głębi serca jest dobra. A co wy sądzicie na ten temat?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już mówiłam, rozpieszczane dzieci - jak ona. Bogate i wgl. uważają się za o wiele lepsze od innych. 

Wybrała sobie jedną przyjaciółkę do usług i koleżeństwa, ale to bogactwo stworzyło ją taką, myśli po prostu, że jest lepsza od innych. 

Może trochę zazdrościć CMC, za to, że ciągle mają frajdę w odkrywaniu znaczków i próbuje to zepsuć by.. 

być najlepszą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W głębi swojego sparszywiałego serduszka, Tiara wie, że może czuć się lepsza tylko tak długo, jak inni będą czuć się gorsi, ponieważ nie znajduje w sobie niczego, co tak naprawdę mogłaby dać światu- cała jej egzystencja opiera się na utrzymywaniu swojego poczucia wyższości i jej znaczek idealnie do tego pasuje. Tiara, jako symbol pustego piękna- idealne.

Edytowano przez Burning Question
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...