Jump to content

Ludzie w G1-G3


Cipher 618
 Share

Recommended Posts

O G1-G3 wiem tylko tyle, że była :P Piszę opowiadanie i potrzebuję odpowiedzi. Z tego co się orientuję to ludzie pojawili się tylko w G1 i jakimś filmie. Czy byli w późniejszych seriach? Wolę zapytać niż oglądać wszystkie odcinki, bo ciocia Wikipedia nie bardzo wie o co chodzi i udziela niejasnych odpowiedzi. 

Link to comment
Share on other sites

Hmmm... Obejrzałem parę odcinków starszych generacji i zauważyłem ludzi tylko w G1, nie jestem pewien co do G3.5, bo widziałem tylko jeden odcinek (był tak zły, że nie zdołałem więcej).

Może ten film Ci pomoże, są tam pokrótce opisane wszystkie generacje :) :

Link to comment
Share on other sites

O G1-G3 wiem tylko tyle, że była :P Piszę opowiadanie i potrzebuję odpowiedzi. Z tego co się orientuję to ludzie pojawili się tylko w G1 i jakimś filmie. Czy byli w późniejszych seriach?

 

W seriach G2-G3 zdaje mi się (98% pewności), że nie było ludzi. W G1 było rodzeństwo (Megan, Danny i Molly Williams) oraz ludziopodobne ( ;) ) postacie: Moochick, King Hugo i Grundles (coś jak trole?), Draggle,Hydia i Reeka (coś a'la czarownice), Scorpan miał ludzkąpostać, Somnambula(wiedźma). Chyba tyle ;)

Link to comment
Share on other sites

Mam opowiadanie Lyra i Ludź, które z konkursowego stała się serią (mam pomysł na część drugą). To po prostu Slice of Life + inne tagi. W opowiadaniu generacje to "Ery". W jednej z nich ludzie żyli w zgodzie z kucykami (do tej pory nie wiedziałem w której), ale z niewiadomych przyczyn zniknęli, zaś same kucyki uległy przemianie. To tylko wstęp do księgi antropologii rozpoczynający opowiadanie. Wolałem uniknąć sytuacji, w której okazałoby się, że jednak byli też w innych. Ale teraz widzę, że wstęp jest OK. Konkursowa wersja jest na forum, ale rozbudowuję ją, aby akcja nie pędziła tak szybko. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...