Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
DashieDragon

[1.6.2] [Survival] Lunacraft

Recommended Posts

Lunacraft jest już otwarty! Tia, trochę to trwało ale działa.

 

Co tu by opisać byście chociaż ściągneli mody by zobaczyć hmm..., jest SimpleOres 2 z przerobionymi texturami przez nas na kucykowe (wraz z ich nazwami), achievementy też przerobione, BiomesO'Plenty, MoCreatures, TwilightForest, RailCraft, NEI, Damage Indicators, RedLogic, ReiMinimap, ironchest-universal, BiblioCraft, MeteorsMod, TorchLevers, (jeden z najważniejszych) Custom NPCsMod <--- dzięki niemu jest wielu bossów na serwerze, handlarzy, teleporterów, healerów itd itd....

 

Wyżej wymienione mody są tylko tymi głównymi, bo przecież wspomagającymi czy pomniejszymi nie będziemy was zawracać : P, choć jest ich sporo.

Serwer postawiony na VPS-ie 2GB RAM-u, 15 slotów co daje możliwość grania bez lagów przez długi cza (zaobserwujemy po ilu dniach zacznie lagować i wtedy będziemy co tyle dni resetować serwer)

 

Serwer jest zbudowany tak by wymagał współpracy, zabicie bossa czy chociaż jednego z jego koleżków potrzeba aż kilku osób lub naprawdę potężnego setu zbroi/miecza/łuku lub muszkietu czy też genialnej taktyki, zastanawiamy się też czy nie dać poziomu trudnego zamiast normalnego, bo poza bossami i innymi agresywnymi NPC aż tak groźnie nie jest, chyba, że któryś zespawnuje się z jakąś zbroją kucykową, wtedy sam was będzie potrafił zabić. Ogólnie rzecz biorąc w około spawnu jest mało mobów, na otwartych biomach lub też tych specjalnych nie przeżyjecie sami.

 

System handlu oparty jest o handlarzy NPC i "laspis" i "redstone", wymieniacie to u Flithy Rich-a, a on daje wam monety drewniane, kamienne, żelazne, złote, brązowe itd itd..., każda jest coraz trudniejsza do uzbierania, a Applejack czy Trixie mają swoje wymagania cenowe.

 

Na serverze są 3 bugi :I, jeden to taki, ze jak was złapie krokodyl to trochę laguje serwer (tym więcej krokodyli na raz złapie graczy tym większe lagi, więc starajcie się je..., zabić lub od razu zsiadać z nich : P), drugi bug to tkai, ze po wyjsciu z The End'u musicie zrobić relog gdyż będą wam latać wszędzie w powietrzu endermany (to iluzje, nic wam nie zrobią ale i tak to wkurza) i ostatni trzeci to jak kilkniecie F6 na serverze to po prostu was wyrzuci z serwera, wiec jak klikacie F5 to..., uważnie (na singlu to działa poprawnie, na serverze niet)

 

Wyłączone są też rasy kucyków gdyż mana jest nieskończona i to by faworyzowało unicorny i zebry, jeśli ktoś chętny jest to naprawić - pisać.

 

[Tu tak bardziej w kupę o serverze zebrane]

 

Server bez pvp, ustawiony na współpracę ze względu na niektóre naprawdę ciężkie misje do wykonania, bossów do zabicia czy też siły mobów, a także wysoka rzadkość występowania tych najlepszych rud. Stworzone jest kilka misji (codziennie są nowe, więc jak będziesz to czytać to już będzie minimum 1 do kilkudziesięciu nowych misji), misje odblokowują się wraz z rozmowami z różnymi NPC, wykonywaniem innych misji itp, nie są od razu wszystkie dostępne. Tryb gry to survival, a nie jakieś adventure jbc....

 

IP serwera: 185.5.96.253

 

DynMapa servera: http://185.5.96.253:8123/   (To się zejdzie zanim to wygeneruje chociaż ze 100 chunków, więc poczekajcie przez kilkanaście dni xD...)

 

https://www.dropbox.com/s/2foqcyf1yyx8wd1/REEDME.txt - link do instrukcji instalacji modów dla nie kumatych : P

 

https://www.dropbox.com/s/srpesw3abvb3mm3/liteloader-installer-1.6.2-04.exe - link do LiteLoadera.

 

https://www.dropbox.com/s/fpztc4wm9hbsy93/minecraftforge-installer-1.6.2-9.10.1.871.jar - link do Minecraft Forge.

 

https://www.dropbox.com/s/1utdp7zxynrajnl/KucykWPicie.rar - link do modów.

 

Jest też prośba do tych co by chcieli zbudować coś na miejsce targu, bo nie ma przeznaczenia na razie on..., tak więc zapraszamy :3 :lunahug2:

Edited by DashieDragon

Share this post


Link to post

Hah, kucyś xD, Ty nie musisz tego mieć by wejść na serva :3, to tylko jest jeśli chcesz nas widzieć jako kucyki, więc z grą nie ma problemu.

Share this post


Link to post

...., no prosim Cie, LiteLoader jest tylko od jednego moda - od minelittlepony, od innych nie, więc wpuści cię, pozdrowienia z windowsa xD

Share this post


Link to post

@Dodanie kolejnych 40 Mb ścieżek dźwiękowych do Custom NPCs Mod i zmiana trudności gry. - trzeba znowu ściągać pakę z modami ten co już ściągał poprzednią : P)

Share this post


Link to post
×
×
  • Create New...