Skocz do zawartości

Pochwal się


Recommended Posts

Powód do dumy to również powód do chwalenia, ale to już nie zawsze działa w drugą stronę. Np. mogę koledze opowiedzieć swój wypad w góry, opowiedzieć jakieś anegdoty tego co mi sie przydarzyło, ale czy będzie to powód do dumy? W dodatku duma kojarzy mi się z czymś podniosłym, a nie wszystko w to sie zalicza. Oczywiście dochodzą do tego jeszcze subiektywne odczucia, dla jednego wycisniecie 90kg na klate to będzie powód do dumy, dla innego już nie. Także widzisz to znacznie szerszy grunt.

Link do komentarza

Czas zniszczyć wam mózgi :D
Niedawno kupiłem chłodzenie do komputeria Fortis HE1225 i teraz mój Athlon II x4 640 (wraz z GTS 450, 8Gb ram KHX 1333 CL9, GA-MA770T-UD3) z taktoawnia 3000Mhz jest podniesiony na 3750Mhz przy szynie 250Mhz napięciu 1,58V, pamięciami 1332Mhz, HT na 2100Mhz i NB 2100Mhz póki co PC't stabilny :D

Kto zrozumiał?

 

@down spoko... każdy popełnia błędy.

Edytowano przez BlackBird
Link do komentarza
  • 2 months later...

- Sam naprawiłem magnetowid z 1994 roku (chyba starszy, ale na pewno jest na nagraniu z kamery z 1994 roku), który fachowiec kazał wyrzucić na złom

- Mam sprawną, 30-letnią wieżę Unitra z gramofonem. Są z nią drobne problemy, ale działa prawie idealnie.

- Zamontowałem sobie w komputerze dwie stacje dyskietek - 5,25 cala (z 1987 roku) i 3,5 cala. 5,25 tradycyjnie, a 3,5 wmontowałem zewnętrzną na USB do środka komputera :D I działają na Win XP.

- Mogę kopnąć w przedmiot wiszący 20 cm nad moją głową, wskoczyć bez rozbiegu i użycia rąk na powierzchnię na wysokości pępka i wygiąć się z pozycji stojącej w tył tak, że głową prawie dotykam ziemi

- Ulepiłem figurkę wyłącznie z mąki z gry Prince of Persia w pozycji biegu po ścianie, wygląda chyba fajnie

- Od 19 lat rysuję komiksy z postacią, którą wymyśliłem w wieku 7 lat i niedługo będę robił z nią grę komputerową

- Najstarsza oryginalna gra komputerowa - Flashback z 1993 roku na dwóch dyskietkach, działa jak nowy. Na drugim miejscu Diablo z 1996, też sprawne

Na razie tyle.

Edytowano przez kamiledi15
Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...