Skocz do zawartości

Siema :)


DeDanielosek

Recommended Posts

Hej wszystkim!

Pewna część z was może mnie kojarzyć pod nickiem DeDanielosek, lecz na pewno są ludzie, którzy może mnie nie kojarzyć, więc pokrótce się przedstawię.

Na imię mam Daniel mam (rocznikowo) 16 lat, mieszkam w Krakowie, moje główne zainteresowania to Informatyka i Gry, z muzyki najczęściej słucham Rock'a i Metalu, nie uprawiam praktycznie żadnego sportu (większość sportów jest dla mnie nieosiągalna ze względu na chorobę oczu), ale moje ulubione sporty to Piłka ręczna, Uni-Hokej i Ping-Pong. Mój ulubiony kucyk z M6 to Fluttershy, a z Background'owych Trixie.

Jeszcze raz witam wszystkich oraz pozdrawiam tych, którzy mnie jeszcze pamiętają i zachęcam do zadawania pytań :)

Oraz proszę nie bijcie mnie że skoro już tu byłem to po co piszę jeszcze raz powitanie, nie było mnie tu ponad pół roku i nie wiem czy coś w tej kwestii się pozmieniało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Jaka jest twoja ulubiona gra?

-Lubisz parodie filmowe (te stare)?

-Masz ulubioną książkę? Jak tak to jaką?

-Co sprawiło, że zacząłeś oglądać MLP?

-Z Singleplayer to Seria Half-Life, Seria Gothic, a z Multi to CS, LoL, Osu!, oraz mody multi do HL2

-Żadnych parodii nie oglądałem (nie licząc tych z YT)

-Niestety za mało książek w swoim życiu przeczytałem/przesłuchałem by na to pytanie Ci odpowiedzieć

-Oczywiście pomijając rzeczy typu "Chodźcie chłopaki obejrzymy sobie jeden odcinek dla beki zobaczymy co ludzie w tym widzą" bo to nie sprawiło że zacząłem oglądać kuce.

Głównym powodem przez, który oglądam kucyki i zainteresowałem się fandomem było MLP: Fighting is Magic, na które trochę musiałem czekać, a jak wyszła najnowsza wersja to mnie boty zjechały na perfect'cie i skasowałem grę (chyba)

 

Wiem jak Dec by to skomentował :v ~Draques

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum :pinkie: , baw się dobrze łap :muffin: na start. :portalface:



Zadam ci parę standardowych pytań:
- Lubisz Pinkie Pie?
- Jaka jest twoja ulubiona zła postać?
- Luna czy Celestia?
- Jaką Twilight wolisz jako Alikorna czy Jednorożca
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zadam ci parę standardowych pytań:
- Lubisz Pinkie Pie?
- Jaka jest twoja ulubiona zła postać?
- Luna czy Celestia?
- Jaką Twilight wolisz jako Alikorna czy Jednorożca

-Jest to postać z M6, którą lubie najmniej

-Tylko Discord

-Luna

-Nigdy nie rozumiałem tego pytania, nie robi mi to różnicy czy jest alicornem czy nie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...