Skocz do zawartości

[ZAPISY] Chłód (Pony)


Elizabeth Eden

Recommended Posts

Będzie to RolePlaying działający na podobnych zasadach, co Rezydencja.

 

Tym razem jednak historia opiera się na tym, iż pewien młody kucyk postanowił sprawdzić jak narodziło się zło, którym jest Sombra. Jak wielkie będzie jego zdziwienie, gdy odkryje, że Sombra należał kiedyś do rodziny królewskiej? Czy zimny zamek stojący w głębi Kryształowych Gór na prawdę jest opuszczony? I kim tak na prawdę jest Kseres Sombra?

 

Regulamin:

1. Nie używamy wulgaryzmów, treści gore i wszystkiego co niezgodne z regulaminem 

logo.png

2. Informujemy o braku możliwości pisania

3. Trzymamy poziom pod względem gramatyki i ortografii, interpunkcję odpuszczę

4. Piszemy POWYŻEJ DWU ZDANIOWE posty, zawierające przemyślenia i ładnie rozbudowane

5. Bawimy się dobrze

 

I znów wybrać mogę tylko JEDNĄ osobę, co oznacza, iż dojdzie do selekcji

 

 

Wzór Podania:

Imię kuca:

Wiek:

Rasa:

Wyposażenie kuca:

Wygląd(opis lub zdjęcie):

Cechy Charakteru

Krótka historia, czemu zainteresował się Sombrą?:

Dlaczego ty?(do użytkownika):

 

 

Pozdrawiam, Eliza :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię kuca: Smooth Sound

Wiek: 20 lat

Rasa: jednorożec

Wyposażenie kuca: Zazwyczaj ma na sobie czarną bluzę i słuchawki. Bywa tajemniczy kiedy ktoś chce coś o nim wiedzieć.

Wygląd(opis lub zdjęcie): Dwa obrazki: https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/1422423_610109139076290_446549034_n.jpg

http://fc09.deviantart.net/fs71/f/2013/264/b/b/sajback_by_anathiela-d6n746c.jpg

Cechy Charakteru: Ostatnio jest nieco przygaszony, a na codzień stara się korzystać z życia i cieszyć się nim. Jest wierny swojemu przyjacielowi i dziewczynie którzy są dla niego wszystkim.

Krótka historia, czemu zainteresował się Sombrą?: Oprucz muzyki, zawsze interesowała go astronomia i sekrety. Uwielbiał rozwiązywać zagadki i tak mu już zostało. Od dawna pragnie dokopać się prawdy i odkryć sekrety których nie zna nikt inny. Sombra wydał mu się ciekawą postacią, zwłaszcza jego potęga magiczna. Nie był alicornem, a jednak posiadał moc. Postanowił że czegoś się o nim dowie. Jego cutie mark oznacza talent do tańca i muzyki. Ma najlepszego przyjaciela Shylitude i dziewczyne z którą zamierza wziąć ślub. Oprócz tego siostrę która jest gdzieś na świecie, ale mało o niej wie.

Dlaczego ty?(do użytkownika): Uwielbiam gry na myślenie i wszelkie zagadki. Osobiście także prowadzę podobną sesję (mimo że zastuj) i chętnie sprawdzę się tutaj. Jestem także pomysłowy i kreatywny, a także potrafię analizować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja się tu teraz staram...

 

 

Imię kuca: Light Flower

 

Wiek: 19 lat

 

Rasa: Pegaz

 

Wyposażenie kuca: Kryształowy wisiorek w kształcie kwiatu

 

Wygląd: http://fotowrzut.pl/FUBZOCU9V2

Cutie Mark: http://fotowrzut.pl/U3KJH41FBI

 

Cechy charakteru: Ciekawska, spontaniczna, miła, lecz jak wpadnie w furię, to trzymać się 10 kilometrów dalej!

 

Czemu zainteresowała się Sombrą: Kiedy tylko dowiedziała się o CE, a było to już po wydarzeniach z Twilight, odraz pojechała tam. Zauważyła, że bardzo rozległym tematem jest Król Sombra. Zainteresowana, szukała we wszelkich możliwych źródłach, lecz nie znalazła nic więcej, niż: "To był okrutny władca". Pragnie zgłębić ten temat. Czarne kryształy, czarna magia oraz cień zamiast ogona i grzywy. ((Tu dodałabym jeszcze jedną rzecz, ale nie wiem czy będzie to w historii))

 

Dlaczego ja?: Ogólnie lubię Sombrę (Czy to aby nie rodzaj żeński?), lubię się rozpisywać (tak, wiem, że nie widać), jestem długo (chodzi o godziny!) na forum i lubię takie zabawy ;)

Edytowano przez Poniaczka123
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeanalizowaniu waszych kont zmuszona jestem przyjąć Sajbacka.

Jednak podanie Poniaczki było równie dobre i nie zrażaj się, po prostu sesja ta będzie trudna(muahah), a owy pan ma większe doświadczenie ;).

Sesja oprócz obrazów, tak jak w Rezydencji, będzie miała też tak zwane schizy(czyli głosy w każdym pokoju) i to właśnie z nich tworzyć będziesz spekulacji co do historii, bo ja nie mam zamiaru pomagać W OGÓLE. 

Wszystkie kartki i schizy są po angielsku, co byś nie miał za łatwo, a Elizka ostatnio mało translate'a używała.

 

Żegnam i tylko czekać na grę.

 

pozdrowienie_by_elizabetheden-d7ea365.jp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...