Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Selejdii

Brony
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

2 Followers

About Selejdii

 • Rank
  Fanka Pinkameny c:

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 • Zainteresowania
  A kto chce to wiedzieć?
 • Ulubiona postać
  Pinkamena, Nightmare Moon i Princess Luna

Recent Profile Visitors

1,067 profile views
 1. Wielkie zmiany na moim profilu - nawet nick zmieniłam :) Z Poniaczki do Selejdii

  1. Show previous comments  3 more
  2. Cassidy

   Cassidy

   ..Jaka zgapa ... ja miałam nick Ferejli ... -.-. ..

  3. Selejdii

   Selejdii

   Cassidy, to tylko podobne jest, ale i tak przepraszam ;(

  4. Cassidy

   Cassidy

   A nic się nie stało :3

 2. Selejdii

  Pragnę być umieszczona na liście
 3. Napisałeś po prostu "Rozdział 1", czy to miał być link?
 4. Selejdii

  To zabieram się za werbowanie
 5. Selejdii

  Emm... Czy jest możliwość zgłoszenia się do drużyny Pinkameny? Bo ja chętnie
 6. Selejdii

  Celestia: Generałek i Insomnia Luna: Oksymoron i Arjen, bo on ma za mało roboty w tym temacie
 7. W każdej części będzie co ważniejszy wpis. Jak będziecie chcieli, to zacznę pisać teraźniejsze wpisy Zapowiedź: https://docs.google.com/document/d/1MHFJiy0qRWfg_nnK_yn4QzrqOc66yy1hVaQ_PelEMJ8/edit?usp=sharing EDIT: Dzięki Dolar!
 8. Selejdii

  No to ja się tu teraz staram... Imię kuca: Light Flower Wiek: 19 lat Rasa: Pegaz Wyposażenie kuca: Kryształowy wisiorek w kształcie kwiatu Wygląd: http://fotowrzut.pl/FUBZOCU9V2 Cutie Mark: http://fotowrzut.pl/U3KJH41FBI Cechy charakteru: Ciekawska, spontaniczna, miła, lecz jak wpadnie w furię, to trzymać się 10 kilometrów dalej! Czemu zainteresowała się Sombrą: Kiedy tylko dowiedziała się o CE, a było to już po wydarzeniach z Twilight, odraz pojechała tam. Zauważyła, że bardzo rozległym tematem jest Król Sombra. Zainteresowana, szukała we wszelkich możliwych źródłach, lecz nie znalazła nic więcej, niż: "To był okrutny władca". Pragnie zgłębić ten temat. Czarne kryształy, czarna magia oraz cień zamiast ogona i grzywy. ((Tu dodałabym jeszcze jedną rzecz, ale nie wiem czy będzie to w historii)) Dlaczego ja?: Ogólnie lubię Sombrę (Czy to aby nie rodzaj żeński?), lubię się rozpisywać (tak, wiem, że nie widać), jestem długo (chodzi o godziny!) na forum i lubię takie zabawy
 9. - Powiem tak: Niski poziom to skupianie w jednym miejscu odpowiedniej ilości energii i tworzenie bardzo słabych przedmiotów, bądź tworzenie mostu z światła, równie krótkotrwałego. Średni to otrzymywanie trochę dłuższego efektu, zwykłe ćwiczenia, a najfajniejsze to tworzenie swojej kopii i obrazów, co u mnie jest umiejętnością specjalną. O trudnym wiem w zasadzie tylko o zamianie siebie w światło, bo postanowiłam, że nie będę się o tym uczyć dopóki nie opanuję łatwiejszych rzeczy. Pokazać ci jakiś obraz?
 10. - Kotek! A ja za to uczę się swoją świetlistą kopię... A to naprawdę trudniejsze niż wygląda. Umiem tworzyć obrazy i przedmioty, ale krótkotrwałe... Bardzo ciekawi mnie zaklęcie zamiany w światło, lecz wolę ie próbować, bo to najwyższy poziom. Jak chcesz mogę o tym więcej powiedzieć...
 11. - Popieram... Zamienisz się w kota? One są urocze!
 12. - Aha - Uśmiechnęła się - Co mówili na apelu? Strasznie się spóźniłam.
 13. - Światła... Widzę, że moimi pytaniami wzbudziłam w tobie nieufność... No cóż.... - Powiedziała i zaczęła zabierać się do odejścia.
 14. - Ja jestem Rika. Jakiej magii używasz?
×
×
 • Create New...