Skocz do zawartości

Literatura..


BB_RedFox

Recommended Posts

Cześć. Stworzyłam ten temat bo.. sama interesuje się literaturą :fshug: . Jestem bardzo ciekawa czy.. jest jeszcze taki ktoś? Jak jest to super będziemy mieć wspólny temat do rozmowy heheh xD. Ja pisze wiersze i opowiadania , i w ogólne bardzo lubię czytać książki (ale nie takie nudne np. o miłości :aj5:). A więc.. jeśli jest ktoś kto interesuje sie tak jak ja literaturą bardzo dobrze , że odwiedził ten temat! :pbat: Teraz chcę zaprezentować jeden z moich wierszy ^^ o wakacjach ( pisałam go w tamtym roku we wakacje xD )

Czerwiec,Lipiec, Sierpień. I co raz większy ze mnie leń. O szkole już prawie zapomniałam,

Gdzie rankiem swych przyjaciół witałam.

Razem wesoło czas spędzaliśmy, O różnych rzeczach gawędziliśmy, Teraz o wypoczynku tylko myśle, Żeby się wykąpać w Wiśle, Wyjechać ,odpocząć trochę, Aby do szkoły isć znów nabrać ochotę.

Przyznać tu trzeba rację,

O to chodzi w wakacje :*

Mam nadzieję , że się spodobał. A doradźcie dwie ostatnie linijki zmieniać? Bo nwm? :ppshrug:

Edytowano przez BonBonSuperstar
Link do komentarza
  • 1 month later...

A jakiego rodzaju książki lubisz czytać? Jestem ciekaw.

 

Jak na osobę interesujacą się literaturą twoja interpunkcja jest na dość niezadawalajacym poziomie.

Co do wiersza, ja nazwałbym go (nie umiejszając jego wartości) wierszykiem, a nie wierszem. Ot, taka prosta rymowanka o wakacjach. Problem w tym, że jak już wyżej wspomniałem interpunkcja leży i kwiczy. Duże litery nie wiadomo skąd, czasami ich brak, podobnie z przecinkami. Gdyby nie to, wierszyk byłby całkiem spoko.

 

Też już chciałbym wakacji. :P

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...