LegendarnyKapitan

Brony
 • Content count

  104
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

53 Bardzo dobra

About LegendarnyKapitan

 • Rank
  Zrób Kapitana
 • Birthday 01/24/1998

Informacje profilowe

 • Miasto
  Śląsk, Polska. Nie sosnowiec!
 • Zainteresowania
  Marvel, pisanie, szkicowanie, gry komputerowe (strategia), i muza.
 • Ulubiona postać
  "Discorda" obczaiłem, . Żartobliwy szajbus z funkcją destrukcji, to lubię. Dla dzieci taki Deadpool. :D

Recent Profile Visitors

3,581 profile views
 1. Powiem ci tak. To opowiadanie jest zbyt krytykowane przez całą tutejszą śmietankę towarzyską, przez co popularni lektorzy tego nie wezmą na warsztat. Ci wyżej, to audycja z live XD Czytali na żywca, po raz pierwszy widzieli tekst i od razu czytali, choć byli zmęczeni po całym dniu roboty XD. Ale powiedziane było że kiedyś jak przeczytają całość podejdziemy do całości na poważnie. Ps.: początkowo miała to czytać 1 osoba lub 2 na zmianę ale po 2 minutach stwierdzili tu cytuje, "To jest zbyt świetne napisane, można to przeczytać z podziałem na role". Obecnie koloruje i pisze skazówki do 5 rozdziału, ( a poprzednie są w obróbce ) Kanał na yt nie jest mój ale polecam go obserwować. Pps.: nie usłyszycie mojego głosu w nagraniu XD.
 2. Oto i jest! 20 Rozdział! Arrr! Czas na się zabawić! Ps ankieta na nazwę sami wiecie czego! I proszę o 1 w dół bo chcę odzyskać majtka!
 3. Brzmisz jakbyś miał już jasne oczekiwania. Zresztą coś cie musi trzymać tu że wciąż czytasz. Ja mnie coś męczy to tego nie robię, a nie masochistycznie się męczę dalej. Ale do meritum. Może popiszemy Gandzia na priwie, albo pogadamy. Wytkniesz mi swoim zdaniem błędy jak ci wyjaśnię o co mi chodziło, ogółem pogadamy o fiku i zobaczymy co z tego wyjdzie. Ps cały czas dają ci plusy i serduszka te same osoby, one też czytają? One wiedzą o co chodzi? Rozdział 20 ma już 45 stron i zostanie lada dzień wydany. Znaczy jak korektor wróci XD
 4. @Gandzia , możesz mi wytknąć że napisałem przez CH Ale horda to w socjologii zwierząt: wielorodzinna grupa. A wśród zmienionych w potwory mogły być rodziny. https://sjp.pwn.pl/slowniki/horda.html punkt 6 Ps. Ty to chyba masz za dużo czasu wolnego. Że się aż tak czepiasz.
 5. Właśnie potrzebuje pomocy. By ułożyć owy plan musiałby obejrzeć wszystkie sezony, albo przetrząsnąć cały internet. Więc mam wiele wizji następujących wydarzeń i ogólny plan fabularny ( więc ogółem wiem co pisze ) ale by miało to więcej realistyczności względem serialu potrzebuje kalendarza. Kucykowy kalendarz z datami takich wydarzeń jak święta czy większe wydarzenia ( gala galopu, bieg by zrzucać liście itp. ) dokładny mi nie jest potrzebny ale taki ogólny, Czyli to i to w sierpniu to jakoś w maju, a to nie do końca wiadomo ale latem. Więc jak ktoś zna jakiś link prosiłbym o podesłanie do owego kalendarza, ( puki nie wejdą akta 2.0, pewnie wtedy też zniknie ta strona, bo nie sądzę byśmy mieli prawa autorskie do MLP )
 6. No niestety miałem strasz mało czasu wolnego, i dalej będę miał. Ale udało się. Więc obecnie można powiedzieć że jesteśmy w połowie naszej historii, jeśli miałbym podzielić całość na działy, to pierwszy kończymy rozdziałem "koniec" A drugi tym. Więc zapraszam na finał naszych problemów z demonami. 19 rozdział ,,W mroku piramidy“
 7. Wiem i bym chciał ale brak mi pomysłu na większą fabułę, stary pomysł był zbyt "nudny" był poprostu zły. Więc czasem do tego wracam by pomyśleć nad moim aniołem.
 8. Szkoda że robisz to co wszyscy. Po chwili zmieniasz Gł. bohatera w kuca. Dlaczego każdy bron to robi? Ale ogółem fajny fik I chyba już wiem jak to dalej się potoczy
 9. Nowy rozdział już jest dostępny. https://docs.google.com/document/d/1HwDsu6HnoMNJ0TbreYchiyuqlPyub7Y2yyoRoY1jQCw/edit?usp=sharing Miłego czytania.
 10. Nie chcę zdradzać zbyt dużo więc powiem cierpliwości. Tym bardziej że mam puki co bardzo mało czasu i jeszcze mniej wweny, 18 rozdziału dopiero są 20 stron. Ale mam plan fabuły daleko zarysowany, więc trzeba mi jedynie chęci i czasu. Może za tydzień skończę, ale nie wiem. Szykujcie się na coś niespodziewanego PS nie dawajcie mi łapek w górę bo mi pasuje ten majtek na dole, Arrr.
 11. Nowy rozdział 17  "Pościg" Miałem lekką obsuwę ale pisałem że nic nie obiecuje. (zapomniałem że idzie tłusty czwartek XD )
 12. Przyjacielu. Puki co mam w luj roboty i poparzone palce przez uczulenie. Może w poniedziałek albo w wtorek, ale nic nie obiecuje, bo pisanie dosłownie boli.
 13. Wiesz @Shadow Spire. Moja twórczość nie jest najwyższych lotów. Zdaje sobie z tego sprawę i pracuje nad tym. Nie sądzę by Misiek200m ( znam jego kanał ) Chciał poświęcić swoje ponad 5 h by to przeczytać. Czytanie, błędy podczas czytania, obrabianie filmu i wrzucenie go. Wszystko to zajmuje czasu. Sam się źle czuję że nie płace nic mojemu korektorowi. A co dopiero lektorowi. Jeśli ci zależy to odezwij się do Misiek200m. Ja się nie odważę. PS kolejny audiobook.
 14. To znajdź mi osobę która się tego podejmie. Jedyny którego znalazłem czyta to jak by to był pornos. Opis dnia jest straszny w jego wydaniu. Chmury zaraz zgwałcą ocean.