Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

LegendarnyKapitan

Brony
 • Content Count

  108
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

54 Bardzo dobra

About LegendarnyKapitan

 • Rank
  Zrób Kapitana
 • Birthday 01/24/1998

Informacje profilowe

 • Miasto
  Śląsk, Polska. Nie sosnowiec!
 • Zainteresowania
  Marvel, pisanie, szkicowanie, gry komputerowe (strategia), i muza.
 • Ulubiona postać
  "Discorda" obczaiłem, . Żartobliwy szajbus z funkcją destrukcji, to lubię. Dla dzieci taki Deadpool. :D

Recent Profile Visitors

4631 profile views
 1. LegendarnyKapitan

  Two Locks Nowy, nietypowy serwer Minecraft Z dniem dzisiejszym (19.10.2019) rusza rekrutacja do serwera Two locks. Założenia serwera przedstawiają się następująco: 1. Dwie drużyny tworzą dwa wielkie konstrukty (minimum 150 na 150, maximum 300 na 300). 2. Po upływie tygodnia zostaje włączone PvP i drużyny stają w szranki. Wszelkie niszczenie konstruktów przeciwnika jest zabronione, tak samo jak i budowanie na wrogim terenie. 3. Każda drużyna przy budowie musi stworzyć drogę do środka i do każdego miejsca w zamku, która będzie ciągle otwarta. 4. Obie drużyny muszą tak zaprojektować zamek, by można było się dostać do środka, jednak stanowiło to prawdziwe wyzwanie. Tu ostrzegamy, że owo wejście musi być również używane przez mieszkańców konstruktu. 5. Kradzieże będą dozwolone. 6. Z zabitego wroga można zabrać góra 2 przedmioty (stacki). 7. Co kilka dni będzie organizowany rajd, o którym będą informowane obie drużyny, wtedy też będą ustalane zasady rajdów. Ogłoszenia organizacyjne. Serwer wykupuje i sponsoruje "Lucyfer". Admini będą wybierani po starcie serwera. Startujemy, gdy zgłosi się przynajmniej po 5 osób do każdej drużyny. Po starcie Administracja przydziela do drużyn według własnego uznania. Gramy na najnowszej wersji 1.14.4. Minimapy oraz inne formy oszustwa są zakazane . Jeśli ktoś chce używać danego moda, pyta Admina. Mamy nadzieje że drużyny będą dla siebie koleżeńskie i nie będzie kłótni czy oszustw. Zgłoszenia wysyłać do Lucyfera, po uzyskaniu 10 osób, zostanie podany czas startu serwera.
 2. @Gandzia Zmieniłem korektora na najlepszego jakiego znam. Oczywiste że będzie poprawa. Co do składni. Piszę książki tak jak Wojciech Cejrowski, co oznacza, on pisze książki tak by czytelnik słyszeć jego głos, nie trzyma się poprawnej składni, pisze tak jak mówi. Tak samo ja. Osoba czytająca ma od razu poczuć że to jest coś innego, ma się poczuć jak w karczmie gdzie stary dziad przy kuflu snuje niesamowitą opowieść. Po prawdopodobnie nie jest książka dla "Adolfów Jezyka Polskiego" co jak widzą ...uw, to się w nich kotłuje i krzyczą ze złości. Takie osoby stanowią 1% społeczeństwa, nie będę się przejmować nimi bo będę biały jak płaszcz kapitana. Mnie interesuje większość której ma się dobrze czytać i której się podoba. Pracuje przede wszystkim nad fabułą ( by była ciekawa ) i nad błędami logicznymi. Przykładowo w tym rozdzielę jak już zauważono rozwiązałem problem bezdennego płaszcza. ( nawiasem mówiąc inspiracją do niego był mój świętej pamięci dziadek, zawsze miał po kieszeniach pełno rzeczy, papierosy klucze niepotrzebne dokumenty itp. kiedyś mamę to zdenerwowało i je wyjęła i zważyła, W czterech mieszeniach miał ponad 2 kg XD ). Na koniec. Dziękuję @Gandzia i wszystkim za przeczytanie i mam nadzieje że się dobrze bawiliście.
 3. Rozdział XXI - Najgorszy dzień w życiu Tak jak obiecałem. Obecnie będę pracował nad stworzeniem audiobooka z podziałem na rolę. ( Szukam głosów)
 4. A HOJ! Do końca miesiąca przybędzie na nasze wody 21 rozdział. Przez ostatnie wydarzenia w moim porcie i brak przyjaznych wiatrów wszystko się opóźniało. 22 też się nie pojawi szybko. Mam tak zwane "zaparcie weny" Widzę cel wyprawy, lecz nie wiem który kurs obrać, by wyprawa była udana. Pozostaje się modlić o dobre wiatry natchnienia. I jak mówił królik baks A HOJ WAM! XD
 5. Powiem ci tak. To opowiadanie jest zbyt krytykowane przez całą tutejszą śmietankę towarzyską, przez co popularni lektorzy tego nie wezmą na warsztat. Ci wyżej, to audycja z live XD Czytali na żywca, po raz pierwszy widzieli tekst i od razu czytali, choć byli zmęczeni po całym dniu roboty XD. Ale powiedziane było że kiedyś jak przeczytają całość podejdziemy do całości na poważnie. Ps.: początkowo miała to czytać 1 osoba lub 2 na zmianę ale po 2 minutach stwierdzili tu cytuje, "To jest zbyt świetne napisane, można to przeczytać z podziałem na role". Obecnie koloruje i pisze skazówki do 5 rozdziału, ( a poprzednie są w obróbce ) Kanał na yt nie jest mój ale polecam go obserwować. Pps.: nie usłyszycie mojego głosu w nagraniu XD.
 6. Oto i jest! 20 Rozdział! Arrr! Czas na się zabawić! Ps ankieta na nazwę sami wiecie czego! I proszę o 1 w dół bo chcę odzyskać majtka!
 7. Brzmisz jakbyś miał już jasne oczekiwania. Zresztą coś cie musi trzymać tu że wciąż czytasz. Ja mnie coś męczy to tego nie robię, a nie masochistycznie się męczę dalej. Ale do meritum. Może popiszemy Gandzia na priwie, albo pogadamy. Wytkniesz mi swoim zdaniem błędy jak ci wyjaśnię o co mi chodziło, ogółem pogadamy o fiku i zobaczymy co z tego wyjdzie. Ps cały czas dają ci plusy i serduszka te same osoby, one też czytają? One wiedzą o co chodzi? Rozdział 20 ma już 45 stron i zostanie lada dzień wydany. Znaczy jak korektor wróci XD
 8. @Gandzia , możesz mi wytknąć że napisałem przez CH Ale horda to w socjologii zwierząt: wielorodzinna grupa. A wśród zmienionych w potwory mogły być rodziny. https://sjp.pwn.pl/slowniki/horda.html punkt 6 Ps. Ty to chyba masz za dużo czasu wolnego. Że się aż tak czepiasz.
 9. Właśnie potrzebuje pomocy. By ułożyć owy plan musiałby obejrzeć wszystkie sezony, albo przetrząsnąć cały internet. Więc mam wiele wizji następujących wydarzeń i ogólny plan fabularny ( więc ogółem wiem co pisze ) ale by miało to więcej realistyczności względem serialu potrzebuje kalendarza. Kucykowy kalendarz z datami takich wydarzeń jak święta czy większe wydarzenia ( gala galopu, bieg by zrzucać liście itp. ) dokładny mi nie jest potrzebny ale taki ogólny, Czyli to i to w sierpniu to jakoś w maju, a to nie do końca wiadomo ale latem. Więc jak ktoś zna jakiś link prosiłbym o podesłanie do owego kalendarza, ( puki nie wejdą akta 2.0, pewnie wtedy też zniknie ta strona, bo nie sądzę byśmy mieli prawa autorskie do MLP )
 10. No niestety miałem strasz mało czasu wolnego, i dalej będę miał. Ale udało się. Więc obecnie można powiedzieć że jesteśmy w połowie naszej historii, jeśli miałbym podzielić całość na działy, to pierwszy kończymy rozdziałem "koniec" A drugi tym. Więc zapraszam na finał naszych problemów z demonami. 19 rozdział ,,W mroku piramidy“
 11. Wiem i bym chciał ale brak mi pomysłu na większą fabułę, stary pomysł był zbyt "nudny" był poprostu zły. Więc czasem do tego wracam by pomyśleć nad moim aniołem.
 12. Szkoda że robisz to co wszyscy. Po chwili zmieniasz Gł. bohatera w kuca. Dlaczego każdy bron to robi? Ale ogółem fajny fik I chyba już wiem jak to dalej się potoczy
 13. Nowy rozdział już jest dostępny. https://docs.google.com/document/d/1HwDsu6HnoMNJ0TbreYchiyuqlPyub7Y2yyoRoY1jQCw/edit?usp=sharing Miłego czytania.
 14. Nie chcę zdradzać zbyt dużo więc powiem cierpliwości. Tym bardziej że mam puki co bardzo mało czasu i jeszcze mniej wweny, 18 rozdziału dopiero są 20 stron. Ale mam plan fabuły daleko zarysowany, więc trzeba mi jedynie chęci i czasu. Może za tydzień skończę, ale nie wiem. Szykujcie się na coś niespodziewanego PS nie dawajcie mi łapek w górę bo mi pasuje ten majtek na dole, Arrr.
×
×
 • Create New...