Siekierkaarin!~

Brony
 • Zawartość

  296
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

207 Wzorowa

O Siekierkaarin!~

 • Ranga
  Protagonistka chińskiej bajki
 • Urodziny 24.07.1997

Kontakt

 • Strona www
  http://bit.ly/1GEhfLQ
 • Gadu-Gadu
  9314189

Informacje profilowe

 • Płeć
  Steven Magnet
 • Miejsce zamieszkania
  Japonia
 • Zainteresowania
  Bycie główną protagonistką (*´・v・), hodowanie mrówek
 • Ulubiona postać
  Chinatsu-chan :3
 1. Dawno cię nie było, ale złożę ci te życzenia bo jesteś częścią moich wspomnień za starych czasów fluttercrafta... Także Najlepszego stary! :)

 2. Było fajnie, daję okejkę. Pozdrawiam też te 5-10 osób, które przyszło o 23:40 (!) w części nocnej na dość chaotycznie zorganizowane nocne zwiedzanie starych map Fluttercrafta, które z wielu różnych przyczyn losowych nie mogło odbyć się o planowej 22:00. Dzięki!
 3. Ban za nadużywanie tej samej emotki.
 4. Witajcie! To znowu ja, wasz znienawidzony ukochany administrator serwerów Minecraft na modach, w których główną rolę odgrywały nieduże pastelowe koniki. Dziś mam dla was coś specjalnego - coś, co miało zaczekać na 4. urodziny Fluttercrafta (to już 14 lipca!), ale nie jestem wystarczająco cierpliwy. Otóż posprzątałem trochę na dysku i zapakowałem w przystępną formę mapy i paczki prowadzonych przeze mnie i Bohena (a w przypadku nie-drżących głównie Bohena) serwerów. Zawierają one kopie map (lub mapy, w zależności od tego, ile posiadamy) oraz przystosowane do działania paczki. W paczkach unikałem aktualizowania modów poza klienckimi, jeśli nie było to konieczne, aczkolwiek zostały dodane też nieliczne mody (wyłączenie ognia, poprawka do RedPowera i spadającego piasku w 1.4.7, dodanie NEI i minimapy do poza tym vanillowej paczki BronyCrafta). Aby skorzystać z archiwów, należy pobrać launcher MultiMC i użyć w nim przycisku stworzenia nowej instancji (lewy górny róg), w którym to można załadować z pliku lub adresu URL paczkę. (Oczywiście, konieczna jest legalna kopia Minecrafta.) Wszystkie paczki zawierają w sobie potrzebne mapy. W przypadku Fluttercrafta 1.0, 3.0, 5.0, BronyCrafta i TwiCrafta mapy były zgrywane po wyłączeniu serwerów, natomiast w przypadku Fluttercrafta 2.0 i 4.0 musicie zadowolić się ostatnimi kopiami z mojego dysku. Mapy nazywałem na bazie informacji, jakie posiadałem, jednak nie gwarantuję, że daty zgadzają sie ze stanem faktycznym. Proszę o tworzenie mirrorów, gdyż transfer na moim serwerze jest ograniczony! Życzę ciepłego powrotu do wspomnień sprzed (kilku) lat. Download: (Ze względu na brak miejsca na VPSie, linki nie są już sprawne. Proszę pytać o udostępnienie kopii "na żądanie", jeśli zaistnieje taka konieczność.) Fluttercraft 1.0 (587MB) Fluttercraft 2.0 (241MB) TwiCraft (229MB) BronyCraft (43MB) Fluttercraft 3.0 (122MB) Fluttercraft 4.2 (1191MB) Fluttercraft 5.0 (486MB) Jeśli chodzi o mapę serwera Fluttercraft 4.3, proszę pisać do Bioware55. Z tego, co mi wiadomo, mapa CelestiaCrafta nie przetrwała do dnia dzisiejszego. Mapa Sunrise Fields też nie ma kopii. Co do reszty serwerów nie posiadam informacji.
 5. Jako, że wróciłem do domu trochę wcześniej... Chciałbym podziękować wszystkim helperom i przygotowującym za świetny konwent, gościom za przyjazd do mojej małej miejscowości, a zwłaszcza sz6stemu za to, że walczy o to, by coś się w tym biednym Elblągu działo. Dzięki!
 6. Jutro Elbląg (w sumie prawie codziennie Elbląg, ale i tak mam złe przeczucia). Jeśli ktoś zechce mnie dopaść, będę miał ze sobą przenośne archiwa Fluttercrafta.

 7. Zbliża się kucykowy konwent w Elblągu - Pony Congress 2016. Mam dość niedaleko (miasto to samo), więc uznałem, że fajnie byłoby się spotkać z dawnymi graczami na konwencie (lub w mieście po konwencie), jeśli tam przybędą. Wiem, ze bedzie Wizio, a moze i Bohen. Ja moge byc w kazdej chwili - nie mam zbyt daleko. Z tego co wiem, bedzie tez na pewno pare innych VIPow serwera. Ktos jeszcze bedzie? Jesli tak, to moge przyniesc laptopa z archiwaliami i mozemy powspominac wspolnie - a mam tego sporo, od screenow po mapy, a nawet krotkie nagrania audiowizualne. PS. Zapytam od razu - czy istnieje potrzeba stworzenia kolejnego Fluttercrafta w sezonie wakacyjnym? Wiem, ze serwer Decadeda/Zegarmistrza ma sie bardzo dobrze, wiec nie chce sie na sile wpychac. Wiem tez, ze FC 5.0 nie cieszyl sie duza popularnoscia, ale to po czesci tez moja wina (niezbyt idealne dobranie modow, ruszenie zbyt szybko, malo czasu ze wzgledu na okres przedmaturalny, no i start w listopadzie a nie w jakims lipcu).
 8. To nie zuzywa 6GB. To nawet nie zuzywa 3GB. Ta paczka powinna spokojnie ruszyc na 3GB RAMu z 2GB przydzielonymi na Jave. :| PS. Duza ilosc modow nie rowna sie fajnej rozgrywce jesli wiekszosc twojego targetu ich nie zna, tylko dominacji tych wybrancow, ktorzy w scenie modow do Minecrafta sie poruszaja.
 9. Po tym, jak 2 tygodnie nikt sie nie logowal, wylaczylem go aby sie nie martwic. Jestem aczkolwiek gotowy w kazdej chwili go wskrzesic jedna komenda, jesli bedzie jakiekolwiek zainteresowanie - na razie wyrazily je 2 (dwie) osoby.
 10. Dobra, to teraz tak. Zauważyłem, że serwer ma średnią ilość graczy bliską zeru (lecz niezerową!) Serwer żyje mimo niskiej ilości graczy i będzie żył, gdyż tym razem postarałem się o niedrogi i stabilny hosting. Prawdopodobnie będzie stać, dopóki nie zacznę robić nowego serwera - lecz nie będzie już on konikowy. Nie stanie się to jednak zbyt szybko. Wiem, że administracja trochę zamilkła ostatnimi czasy, ale wynika to z tego, że w sumie nic nie mamy do zrobienia - serwer stoi, nie dostajemy crash reportów ani nowych zgłoszeń, widzieliśmy nawet choinkę. Jeśli ktoś z was chce ożywić serwer, informuję, że nadal (acz trochę wolniej) akceptujemy zgłoszenia i zapisy. Zaktualizowałem też dziś paczkę.
 11. do

  Raczej zajdę. Wstydem byłoby nie przyjść, patrząc na moje miejsce zamieszkania, nawet jeśli z fandomem nie wiąże mnie tyle, co kiedyś.
 12. Było więcej już. Najwięcej bodaj na czwórce. Łącznie zapisało się na ten dotąd 25? Coś koło tego...
 13. 1 listopada 2015 Zaktualizowano mody: BetterStorage, Exotic Birds. Zamieniono Pam's HarvestCraft na UsefulFood. Klucze z BetterStorage nie są już tracone po śmierci. Usprawnienia dla jednorożców + 2 nowe czary. Kuce ziemne dostają więcej zboża/itd. z upraw. Zaimplementowano alicorny. Naprawiono tzw. "znikające XP" po zmianie świata. (Nie, nie znikało naprawdę.) 2 listopada 2015 Naprawiono przepisy Manuala z Factorization i Clipboarda z BiblioCrafta. 3 listopada 2015 Naprawiono przepis na Gunpowder 7 listopada 2015 Zaktualizowano mody: BiblioCraft (1.11.3 -> 1.11.4), Factorization (0.8.98 -> 0.8.99d) Usunięto Growthcraft Fishtrap Wyłączono latanie w Exotic Birds (feniksy) Dodano CraftingTweaks, EiraMoticons (bez emotikonek z MLPPolska, te dojdą później) 16 grudnia 2015 Zaktualizowano mody: Pistronics 2 (0.5.8 -> 0.6.3), AsieLib, Carpenter's Blocks (3.3.7 -> 3.3.8 DEV R6), Computronics (1.5.10 beta -> 1.6.0), Et Futurum (1.4.4 -> 1.5.2), NEIIntegration (1.0.13 -> 1.1.0), OpenComputers (1.5.20.799 -> 1.5.20.813), Immibis' Macroblocks (59.0.0 -> 59.1.1), Xaero's Minimap (1.6.9 -> 1.7.3.1) Zaktualizowano Forge (1492 -> 1614)
 14. Dobra, serwer powinien już być OK. Dlaczego wszystko zawsze nawala in production?
 15. Historycznie latanie zawsze było najbardziej pożądane, bardziej niż nawet TP - dlatego pegazy są tak ograniczone poza tym. Prawdę mówiąc, będziemy o tym myśleć, ale dopiero na tygodniu, jak start się uspokoi. Bez Bukkita byliśmy zmuszeni przepisać podstawową funkcjonalność sporej części pluginów, więc start może być dość wyboisty. To było. Nie chcę faworyzować ludzi ze względu na postać. Nie tykaliśmy zwyczajowo zbyt mocno rozgrywki MC.