Wizio

Brony
 • Content count

  4955
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Neutral

About Wizio

 • Rank
  Stary wyjadacz
 • Birthday 07/21/1997

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  12044636

Informacje profilowe

 • Gender
  Steven Magnet
 • Miasto
  Lastation
 • Zainteresowania
  Noire
 • Ulubiona postać
  Stupid question.

Recent Profile Visitors

3587 profile views
 1. Trochę cię nie ma, ale jesteś starym znajomym z za czasów TwiCrafta. :3 Mam nadzieje że to pamiętasz. Chciałbym ci złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji twoich urodzin! :3

  1. Wizio

   Wizio

   Trochę za późno na moją reakcję, ale dziękuję.

 2. Oh please... Miałem okazję zagrać kilka rankedów i w większości jest to dramat. Jak nie dobierze Tobie teamu złożonego z 3 gibusów, którzy wszyscy biorą postacie, które się nie przydadzą, to wrogiej drużynie da weteranów TF'a z unsualami i australium setami po 20k killi +. Jest to strasznie niezbalansowany system wyszukiwania gry i bardzo zniechęca on do gry. Szczególnie też z faktem, iż większość społeczeństwa TF'a nawet po kilku tysiącach godzin dalej nie wie jak się w TF'a gra. O pracy zespołowej już nie wspominam. A gdyby tego było mało, to wróciłem sobie do TF'a po jakiś 4 latach i patrze tylko, iż cena kluczy z 2 refów podskoczyła dziesięciokrotnie. I weź tu teraz sprzedaj takiego All-Fathera, którego 5 lat temu kupiło się za 5 kluczy i scatterguna strange, a teraz nawet klucza warty nie jest.
 3. Osobiście trudno było mi uwierzyć, że Liść Dębu może tak dobrze maskować. Wygląda dość niepozornie, ale zasmakować genialnie. Dopiero na własne oczy się przekonałem. A jeśli slysze i niemieckim camo, to zawsze kojarzą mi się kocie wymiociny, które jakoś nie przypadły mi do gustu.
 4. Uczucie wolnego po przepracowaniu 33 godzin w ciągu 3 dni, gdy wstawało się na 4 lub 6 rano jest niezwykle przyjemne.

 5. Cała karta postaci znajduje się w tym pliku. https://docs.google.com/document/d/1TCC9tsc4P7TAClAT2T6Byk1wY5cHevQ4ZojuHIt4sCA/edit
 6. Coś dawno mnie tutaj nie było.

  1. Anoax
  2. Michalski9

   Michalski9

   Tak, aż zacząłem tęsknić :D

 7. Cały czas zmagamy się z błędami, które pojawiły się nagle. Nie jest to od nas zależne, ale już 1,5 godziny się z tym męczymy.
 8. Z powodu nagle znalezionych bugów związanych z kucykami otwarcie serwera odbędzie się 45 minut później o godzinie 18:00 ~ asie. Za utrudnienia przepraszamy.
 9. Postanowiłem na szybko napisać poradnik, który być może pomoże wyeliminować podstawowe błędy razem z ich przykładami. 1. Kolor kuca Nie powinny być zbyt jaskrawe. Kucyk nie ma wyglądać jak żarówka lub green screen. http://i.imgur.com/7j4Dbmz.png http://i.imgur.com/rUYcrmc.png 2. Grzywa i Ogon/Mane and Tail Najważniejsze jest to, aby nie były jednakowego koloru. Naprawdę nie wygląda to ładnie. Cieniowanie jest ważnym elementem, który diametralnie zmienia wygląd kucyka. http://i.imgur.com/N6lSXqN.png Jeśli jest ona dość długa i taka, która widocznie opada na ciało, to należy to także zrobić. Nie można tego ignorować. http://i.imgur.com/WCP5ObE.png 3. Ubranie Robiąc ubranie naszemu kucykowi także trzeba pamiętać o dopasowaniu kolorów, cieni i w miarę jak najlepsze odwzorowanie oryginału. Nie jest to często łatwe, gdyż aktualne edytory nie pozwalają na umieszczanie niektórych ważnych szczegółów. Warto jednak zawsze zrobić tyle ile można, aby być zadowolonym ze swojego dzieła. Ważne jest także, aby szyja nie wychodziła prosto z ubrania, gdyż nie wygląda to estetycznie. http://i.imgur.com/vFRbRaH.png PS: Zbieżność osób i skinów jest przypadkowa.
 10. OF jest, ale przy starcie launchera, Tam także jest jeszcze inna możliwa do wyboru opcja.