Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Rappy Shimmer

Brony
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

3 Followers

About Rappy Shimmer

 • Rank
  Sunset is love <3

Recent Profile Visitors

323 profile views
 1. Rappy Shimmer

 2. Rappy Shimmer

  1. Nie mam już tak łatwego dostępu do polskich wersji. Ja oglądam na YouTube zanim Hasbro usuwa. 2. Niestety nie znam. 3. Miałem nikomu nie ujawniać ale jestem w trakcie pisania jednego opowiadania z Sunset. Ale sądzę że nie nada się na żaden konkurs. 4. Moja sytuacja jest wręcz zabawna :/ Mam 15 lat a moi rodzice nie wiedzą że jestem brony. Poprostu nie wiem w jaki sposób mógłbym im to wyjaśnić. Zapewne gdybym miał taką możliwość to bym pojechał. 5. Nie wiem jak tu odpowiedzieć. Tak osobiście nie wyznaje żadnej wiary gdyż jak dla mnie to nie jest logiczne. Ps. Ale Equestria Girls oglądam wyłącznie w Polskim.
 3. Rappy Shimmer

  A czym to ja miałbym się zrazić ?
 4. Rappy Shimmer

  Ja za Sunset szaleję XD
 5. Rappy Shimmer

  Nie jestem aż taki nowy. Na forum siedzę już ponad pół roku ale jak do tej pory byłem w cieniu
 6. Rappy Shimmer

  Dziękuję wam wszystkim za ciepłe przyjęcie ! Jest tu jakiś fan Sunset lub Starlight ? Bardzo chętnie popiszę z kimś na ich temat bądź dołączę do jakiegoś Role Play'u.
 7. Rappy Shimmer

  prędko stąd nie zniknę
 8. Rappy Shimmer

  Vezzie. 1 - Pierwsze cztery sezony obejrzałem z dubbingiem polskim. Za resztę wziąłem się z napisami. 2 - Tak. Bardzo lubię Miraculum: Biedronka i Czarny Kot. 3 - Lubię muzykę od Projekt Equestria oraz drumstepy od DaPlaque. Lubię też remixy z Mlp fim i eg. 4 - Overwatch, LoL, Dawniej CS ale teraz już chyba nie. 5 - Osobiście jestem neutralny dla anime. Nie mam nic do otaku, a sam obejrzałem ledwo 3 produkcję ( z czego jednej osobiście się wstydzę po tym jak dowiedziałem się o kategorii pewnego anime )
 9. Rappy Shimmer

  Bertam już odpowiadam. 1 - Twilight. 2 - Każdy sezon jest dla mnie ogromnym przeżyciem. 3 - Moja druga ulubiona postać. Uwielbiam jej charakter itp. Nawet czasem shipuje ją z moim OC.
 10. Rappy Shimmer

  Dziękuję ^^ Ja na forum siedzę od grudnia 2016 ledwo i sobie przeglądam różne dyskusje. Teraz mam zamiar pokazać się nareszcie na forum
 11. Rappy Shimmer

  Hej! Witam wszystkich. Po pewnym czasie odkąd założyłem konto właśnie na tym forum postanowiłem wreszcie coś napisać. Więc może zacznę kim to ja jestem. Mam na imię Andrzej mam 15 lat oraz mieszkam w Częstochowie (Śląskie) Pasjonuję się robieniem wszelakich grafik, a czas wolny spędzam na czytaniu książek, oglądaniu mlp oraz graniu w gry (to ostatnie dzieje się w moim życiu dość rzadko) Trzeba oczywiście dodać że jestem brony. Mlp oglądam już tak z 3 lata wychodzi i jestem wielkim fanem Friendship is Magic jak i Equestria Girls. Moja ulubiona postać to Sunset Shimmer a ship/szip to Sunlight w każdym wariancie [Czyli Sunset x Twilight/Sci-Twi/Starlight] Mam nadzieję że poznam kogoś kto też lubi ten ship. ^^ Jeśli kogoś to interesuje to mój OC ma na imię Rappy Shimmer (tak jak ja na tym forum :O) i tak, jest bratem Sunset. Jego historia nie jest ważna gdyż żył on jak każdy inny kucyk do momentu kiedy Sunset zniknęła na dłużej. Wiedział on że jego siostra jest uczennicą Celestii dlatego postanowił sprawdzić czy nie została gdzieś w zamku, np. w bibliotece (wtedy był jeszcze w wieku obecnego cmc) I właśnie po wejściu do biblioteki ujrzał na jakimś stole księgę z różnymi zaklęciami, która była otwarta na stronie z zaklęciem umożliwiającym zobaczenie co stało się w przeszłości. Książka zaczęła świecić oraz lewitować a Rappy otrzymał swój znaczek oraz zdolność patrzenia w przeszłość. Odrazu użył swojej nowej zdolności i ujrzał Sunset powalająca strażnika a następnie uciekającą w stronę lustra/portalu. Zapomniałem jeszcze dodać że moje oc jest jednorożcem. W sumie to chyba tyle. Chętnie popisze z każdym ale najchętniej bym poznał fanów Sunlight i Sunset oraz chętnych do Role Play'u. Nie oznacza to że innych lekceważę. Szanuje każdego brony i każdą pegasister i chętnie zaprzyjaźnię się z każdym.
×
×
 • Create New...