Polineks

Opiekun Octavii
 • Zawartość

  822
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

408 Wzorowa

O Polineks

 • Ranga
  FlutterLove Forever
 • Urodziny 21.07.1996

Kontakt

 • Strona www
  https://zuofania.blogspot.com/

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Miejsce zamieszkania
  Głogówek
 • Zainteresowania
  Różne różniste, a wśród nich to głównie historia czy geografia.
 • Ulubiona postać
  Fluttershy, Sunset Shimmer, Discord and Chrysalis

Ostatnio na profilu byli

3545 wyświetleń profilu
 1. xDDD Jak tak dalej pójdzie to naszej Starray ręka odpadnie od ilości zamówień
 2. Nie ma to jak Nutka Dnia będąca odzwierciedleniem twojego życia
 3. Sam uwielbiam spokojniejsze utwory, jeśli chodzi o fandom, temu 4EFB u mnie zawsze na pierwszym miejscu. Z obecnych twórców podałbym jeszcze Aurelleah czy Jyc Rowa, to taka moja ulubiona trójka. Jednak ogólnie muzykę fandomu bardzo lubię. Jest spory repertuar i każdy znajdzie tu coś dla siebie. Fakt, że czasem szkoda iż niektórzy już nie tworzą, ale jak nie patrzeć ich utwory są wciąż dostępne, więc śmiało można ich posłuchać.
 4. Niestety, ale tu chodziło o Niklasa. Takowięc punktacja! Żeby w końcu jakieś punkty popłynęły, to damy coś łatwiejszego. Pytanie #10 Tomas Anders jest znany jako członek jakiego zespołu?
 5. Yup! Tak było! Tavi, chcesz coś dodać? Nie znam się! Czas na kolejne pytanie! Pytanie #12 Sopran to wysoki głos kobiecy, ale czy jest możliwość, by mężczyźni również się nim posługiwali?
 6. A dziś w programie...
 7. Ostatnio? Jak dla mnie to od długiego czasu trzyma poziom i tworzy świetne rzeczy. Zwycięzcę niestety kojarzę. To taki typowy gość jednego przeboju. Niestety szkoda ze takie rankingi mają coraz mniej wspólnego z pokazaniem kto naprawdę tworzy coś dobrego.
 8. Co myślę? Że to jakieś żarty! Pomijając pierwsze miejsce no to sorry, ale The Chainsmokers chyba piąci, a za nimi Tiesto. David Guetta DOPIERO siódmy. Armin powinien być na pierwszym, a jest dopiero trzeci. Na wysokich miejscach widzę "artystów" ograniczajacych sie do tandetnego "wub wub", podczas gdy tacy z ciekawszym stylem są dalej i to czasem znacznie. W pierwszej dziesiątce to ostatnią taką ostoją dobrej muzyki są Armin Guetta i Steve Aoki, a i mozna sie pokusić by dać tam Tiesto lub Hardwella. Szczerze to jestem tym zestawieniem zawiedziony.
 9. Od teraz możecie spokojnie dodawać również cosplaye Vinyl, tylko: 1) zdjęcia dawajcie do spojlerów. 2) Nie za dużo. 3) Przed spojlerem zapisujcie czyj to cosplay np. Octavia, obje. 4) Ograniczmy zbędne dyskusje. Życzę miłej zabawy!
 10. To co @ClearFog? Dajemy zwierzaka Mielcarowi?
 11. O! Ktoś mnie uprzedził Mówiłam byś szybciej się ruszył, a teraz wracaj do nauki! Dobrze
 12. To wiadomo Jednak muszę przyznać że Bradley w roli Hartnella prezentuje się dobrze i ciężko mi wyobrazić lepszego aktora do odwzorowania Pierwszego Doktora.