Fayer Storm 26

Brony
 • Content Count

  85
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

34 Good

About Fayer Storm 26

 • Rank
  Mały kucyk
 • Birthday 06/04/2001

Kontakt

 • Skype
  Kostucha Maciej lub maciek.tryniszewski1 jak by po pierwszej nazwie nie można było by wyszukać

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  niedaleko zabrowa
 • Zainteresowania
  MLP, Gry komputerowe, Sport
 • Ulubiona postać
  Moje ulubione postacie to Księżniczka Luna i Sunset Shimer zaś na drugim miejscu jest Flutershay i ApplJack. Nie wiem dlaczego ale zawsze lubiłem bardziej postacie które musiały wiele przejść by stanąć w świetle dobra choć były na początku jakie były bo już nie będe wytykał tych cech palcami.

Recent Profile Visitors

1,359 profile views
 1. Fayer Storm 26

  Może przedstawmy przesądy i gwarę słowiańską z dawnych czasów. A zaprezentować w formie quizu, wiem że może coś z dzisiejszej tradycji lepiej by było ale przynajmy się dzisiejsze zwyczaje co nie które bo nie wszystkie są, jak to ująć....nie warte posłuchy. Zaś nasze dawne słowiańskie przesądy budzą grozę i ciekawość i miło by było przypomnieć tym którzy o tym zapomnieli no bo to nasze korzenie.
 2. Fayer Storm 26

  Ja się zgłaszam do hearthstone. Do zobaczenia przy kominku.
 3. Fayer Storm 26

  Wiem dawno mnie tu nie było więc teraz staram się to naprawić. Przepraszam was ponownie że tak długo mnie nie było. Z tego co ja tu widzę nikt tu się nie odezwał. Więc zdecydowałem że dojeniem krów zajmie się @Bertram Quist. Gratuluję. A teraz lecimy dalej bo mamy napięty grafik. W ostatnim czasie Applejack zaobserwowała że jej trochę kur ubyło. Aj: Z tym się zgodzę. Nie było żadnych śladów pazurów. Lecz w siatce od kojca była dziura która byłą na tyle duża by się kucyk pomieścił. To jest bardzo dziwne. Do pomocy w tej sprawie chyba by się nadawał @Poszukiwacz15. Aj:Kto kolwiek mi pomoże zostanie sowicie wynagrodzony.
 4. Fayer Storm 26

  AJ: Jabłfinki ciekawa propozycja a zarazem jedyna. No niestety tak bywa. Ale dziękujemy @MLPFan za udział. To teraz się was zapytam tak. Jak byście nazwali kompot z jabłek i goździków.
 5. Fayer Storm 26

  Drodzy bronies , pegasisters mam do was pytanie. powiedzcie mi co ja żle robię. Że prawie nikt się nie udziela w tematach bo nie wiem co żle robię. Może ja was odstraszam. Lub pewnie dla tego że się nie pojawiałem. Ale jak przychodzić do miejsca gdzie nie ma życia. Lecz jednak trzeba ciężej pracować. Ale powiedzcie co wam się nie podoba a co się podoba. Ja was proszę na kolanach.
 6. Fayer Storm 26

  Dobra koniec tej ciszy nocnej. Pora rozbujać tą stodołę. Niechaj parkiet płonie od tupotu teksańskich butów. Więc icha. Dobra myślicie że jak country to do ameryki dzwonić. A to błąd nie doceniać iinych. Więc przedstawiam gang Marcela. Dobra teraz z ameryki. Bo przyznajmy szczerze trzeba też wrócić do klasyku panowie. A jak komuś się nie podoba to mogę usunąć przed ostatnie wideo.Jak komuś to przeszkadza. A teraz czas na western. Tam gdzie bez rewolwera nie jak się obejść.
 7. Fayer Storm 26

  No to teraz mam zgrzyt nie wiem kogo wybrać. Jak mówisz Apljack. Aj:Sama nie wiem.Obaj są bardzo chętni. A z drugiej strony prac przy krowach nie brakuję. Więc może @Bertram Quist oraz @Poszukiwacz15 będą oboje pomagać. No to zobaczmy jak lód zadecyduje.
 8. Fayer Storm 26

  No dobra skoro nikt więcej się nie odważył odezwać no to ok. Oraniem pola zajmie się @BiP. No to co dalej Appljack. AJ: Ostatniego czasu kupiliśmy parę krów. I nie wyrabiamy się z dojeniem. Nawet z ApplBloom nie dajemy rady. Więc proszę was o pomoc. No do takiej pomocy nadał by się może @Bertram Quist.
 9. Fayer Storm 26

  @Anoax ten pierwszy remix u góry bo nawet może być. Ale resztę usuń nie że nie lubię ale starajcie się szukać country lub coś związanego z rodziną jak mówiłem. A jak w ostateczności to może być o appljack ale max 1 ale potem coś z tych tematów o których wspominałem. A jak chcecie więcej piosenek z appljack to też już nie country ale od biedy o kowbojach czy o dzikim zachodzie. A teraz trochę dla luzu pioseneczka
 10. Fayer Storm 26

  Witam was bardzo serdecznie w tym nowym temacie. Tutaj będziecie mogli dzielić się z innymi piosenkami country których ostatnio słuchaliście. A jeżeli nie znaleźliście takich to też mogą być o rodzinie. A i proszę trzymać się tych wytycznych. Bo nie chce kłótni z opiekunem działu Vinyl i Octavi. AJ: Bo wiecie kochani chciałabym żeby wam tu dobrze mijał czas. Więc pomyślałam że trochę muzyki się przyda. A nie ma lepszego rodzaju jak dobre country. A i to nie koniec najlepsze piosenki według waszego uznania trafią na jabłkową listę przebojów. Skoro już przeszliśmy już formalności to pora ruszyć z kopyta i jazda yyyha
 11. Fayer Storm 26

  No to @Księżniczka Luna. zajmuje się torem przeszkód. To co teraz hmmmmm Aj: Potrzebujemy pomocy w oraniu pola. Ponieważ w ostatnim tygodniu Big macintosh złamał przednie kopyto. A z czego co tu widzę chyba wszyscy mają krzepę i entuzjazm do pracy. Ja do tej szlachetnej pracy nominuje @BiP
 12. Moi drodzy mam do was pytanie. Każdemu się zdarzało pominąć prawe na rzecz kłamstwa. A więc nasuwa mi się pytanie. Co wolicie gorzki smak prawdy czy słodki zakazany owoc kłamstwa. Aj: No fajer nie spodziewałam się po tobie takiego rozmachu.
 13. Fayer Storm 26

  To jestem spalony z tym pamiętnikiem. Powód spaliłem opowieści Apple to i pamiętnik spartolę. Lecz spróbuję.
 14. Fayer Storm 26

  Dziękuję @Anoax za wyrozumiałość. Oraz dziękuje za uwagi których potrzebowałem.