Jump to content

Fayer Storm 26

Brony
 • Posts

  52
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

About Fayer Storm 26

 • Birthday 06/04/2001

Kontakt

 • Skype
  Kostucha Maciej lub maciek.tryniszewski1 jak by po pierwszej nazwie nie można było by wyszukać

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  niedaleko zabrowa
 • Zainteresowania
  MLP, Gry komputerowe, Sport
 • Ulubiona postać
  Moje ulubione postacie to Księżniczka Luna i Sunset Shimer zaś na drugim miejscu jest Flutershay i ApplJack. Nie wiem dlaczego ale zawsze lubiłem bardziej postacie które musiały wiele przejść by stanąć w świetle dobra choć były na początku jakie były bo już nie będe wytykał tych cech palcami.

Recent Profile Visitors

1754 profile views

Fayer Storm 26's Achievements

Mały kucyk

Mały kucyk (2/17)

21

Reputation

 1. Wiem dawno mnie tu nie było więc teraz staram się to naprawić. Przepraszam was ponownie że tak długo mnie nie było. Z tego co ja tu widzę nikt tu się nie odezwał. Więc zdecydowałem że dojeniem krów zajmie się @Bertram Quist. Gratuluję. A teraz lecimy dalej bo mamy napięty grafik. W ostatnim czasie Applejack zaobserwowała że jej trochę kur ubyło. Aj: Z tym się zgodzę. Nie było żadnych śladów pazurów. Lecz w siatce od kojca była dziura która byłą na tyle duża by się kucyk pomieścił. To jest bardzo dziwne. Do pomocy w tej sprawie chyba by się nadawał @Poszukiwacz15. Aj:Kto kolwiek mi pomoże zostanie sowicie wynagrodzony.
 2. AJ: Jabłfinki ciekawa propozycja a zarazem jedyna. No niestety tak bywa. Ale dziękujemy @MLPFan za udział. To teraz się was zapytam tak. Jak byście nazwali kompot z jabłek i goździków.
 3. Dobra koniec tej ciszy nocnej. Pora rozbujać tą stodołę. Niechaj parkiet płonie od tupotu teksańskich butów. Więc icha. Dobra myślicie że jak country to do ameryki dzwonić. A to błąd nie doceniać iinych. Więc przedstawiam gang Marcela. Dobra teraz z ameryki. Bo przyznajmy szczerze trzeba też wrócić do klasyku panowie. A jak komuś się nie podoba to mogę usunąć przed ostatnie wideo.Jak komuś to przeszkadza. A teraz czas na western. Tam gdzie bez rewolwera nie jak się obejść.
 4. No to teraz mam zgrzyt nie wiem kogo wybrać. Jak mówisz Apljack. Aj:Sama nie wiem.Obaj są bardzo chętni. A z drugiej strony prac przy krowach nie brakuję. Więc może @Bertram Quist oraz @Poszukiwacz15 będą oboje pomagać. No to zobaczmy jak lód zadecyduje.
 5. No dobra skoro nikt więcej się nie odważył odezwać no to ok. Oraniem pola zajmie się @BiP. No to co dalej Appljack. AJ: Ostatniego czasu kupiliśmy parę krów. I nie wyrabiamy się z dojeniem. Nawet z ApplBloom nie dajemy rady. Więc proszę was o pomoc. No do takiej pomocy nadał by się może @Bertram Quist.
 6. @Anoax ten pierwszy remix u góry bo nawet może być. Ale resztę usuń nie że nie lubię ale starajcie się szukać country lub coś związanego z rodziną jak mówiłem. A jak w ostateczności to może być o appljack ale max 1 ale potem coś z tych tematów o których wspominałem. A jak chcecie więcej piosenek z appljack to też już nie country ale od biedy o kowbojach czy o dzikim zachodzie. A teraz trochę dla luzu pioseneczka
 7. Witam was bardzo serdecznie w tym nowym temacie. Tutaj będziecie mogli dzielić się z innymi piosenkami country których ostatnio słuchaliście. A jeżeli nie znaleźliście takich to też mogą być o rodzinie. A i proszę trzymać się tych wytycznych. Bo nie chce kłótni z opiekunem działu Vinyl i Octavi. AJ: Bo wiecie kochani chciałabym żeby wam tu dobrze mijał czas. Więc pomyślałam że trochę muzyki się przyda. A nie ma lepszego rodzaju jak dobre country. A i to nie koniec najlepsze piosenki według waszego uznania trafią na jabłkową listę przebojów. Skoro już przeszliśmy już formalności to pora ruszyć z kopyta i jazda yyyha
 8. No to @Księżniczka Luna. zajmuje się torem przeszkód. To co teraz hmmmmm Aj: Potrzebujemy pomocy w oraniu pola. Ponieważ w ostatnim tygodniu Big macintosh złamał przednie kopyto. A z czego co tu widzę chyba wszyscy mają krzepę i entuzjazm do pracy. Ja do tej szlachetnej pracy nominuje @BiP
 9. Moi drodzy mam do was pytanie. Każdemu się zdarzało pominąć prawe na rzecz kłamstwa. A więc nasuwa mi się pytanie. Co wolicie gorzki smak prawdy czy słodki zakazany owoc kłamstwa. Aj: No fajer nie spodziewałam się po tobie takiego rozmachu.
 10. @Flutter shy chciałbym cię powitać bardzo serdecznie na tym forum. Mam nadzieje że znajdziesz tu coś dla siebie . Tym samtm życzę wielu prawdziwych przyjaciuł. Oraz sykcesów jak byś chciała zająć się czymś tutaj np. Pisaniem fików lub sam niewiem czym.
 11. Aj: Mam nadzieje moi kochani że to nie było ostatnie pytanie jakie padło od was? Bo mówię proszę śmiało pytać.
 12. Ciekawe pytanie to muszę przyznać. A ty co powiesz Applejack. Bo jak bym dostał skrzydła to moja radość sięgnęła by z emitu. AJ: Wiesz Fayer ja nie jestem w gorącej wodzie kompana tak jak ty. Oznacza to że nie wyskakuje z odpowiedziami na takie pytania niczym Rainbowdash na smoka. Ale jeśli ja mam się wyrażać moim zdaniem to jest ciekawe pytanie. Nigdy się nie zastanawiałam. Bo zawsze trzymam się twardo ziemi. Lecz na pewno było by to ciekawe uczucie. Takie poruszanie się po niebie na własnych skrzydłach? I ostatecznie chciałabym spróbować polecieć w taki sposób. A jak chodzi ci o balon. I chyba o coś takiego ci chodzić to trochę jest nie pewnie bo latać maszyną która częściej zawodzi,A latanie o własnych siłach których można być bardziej pewnym. To szczerze powiem to dwie różne rzeczy. Ale i tak występuje ten sam strach przed upadkiem z dużej wysokości. Więc podsumowując myślę że tak chciała bym latać.
 13. No dobra to nazwa na cydr jest. AJ: No dobra moi drodzy bez konkurencyjnie wybieram nazwę: Zapple jam @Polineks. No dobra to teraz co. AJ: To był cydr a jak byście nazwali muffinki z jabłkami.
 14. AJ: Wiesz jak ją to ciekawi to niech będzie. Nie mi to oceniać. AJ: To oczywiste. W każdej rodzinie jest taka osoba. Bo żadna rodzina nie jest idealna. Ale staramy się je akceptować i pomagać. Bo jak mówiłam grunt to rodzina.
×
×
 • Create New...