Jump to content

Hardkorowy Kucu

Brony
 • Posts

  19
 • Joined

 • Last visited

About Hardkorowy Kucu

 • Birthday 04/08/1984

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Katowice
 • Zainteresowania
  FMX, urbex, ice diving, tractor pulling, stihl timbersports, urbex, My little pony (z wyjątkiem equestria girls)
 • Ulubiona postać
  Twilight Sparkle, Rainbow Dash, Applejack, Rarity, Fluttershy, Pinkie Pie, Celestia, Luna, Cadence, Shining Armor, Apple Bloom, Scootaloo, Sweetie Belle, Babs Seed, Flurry Heart, Nyx, Nexia, Trixie, Lyra, Dzielna Do

Recent Profile Visitors

1279 profile views

Hardkorowy Kucu's Achievements

Źrebaczek

Źrebaczek (1/17)

7

Reputation

 1. Husarz - po prostu, zapomniałem o tym. Zminusowanie jak widać, zostało cofnięte. BTW. Z mojej strony EOT. Napiszę za dużo i dostanę punkty, ewentualnie wyląduję na Księżycu.
 2. Post został zminusowany przez pomyłkę.
 3. Pierwsze i ostatnie ostrzeżenie - jeszcze jeden filmik poza spoilerem i polecą warny. Dziękuję też osobom które zgłosiły sprawę, dzięki temu można szybko reagować.
 4. Właśnie skończyłem czytać drugi rozdział Past Sins. I powiem tak - opowiadanie jest po prostu ZAJ...STE! 

  1. Show previous comments  2 more
  2. Hardkorowy Kucu

   Hardkorowy Kucu

   W tłumaczeniu polskim bo angielski niestety nie jest moją mocną stroną :-(

  3. Lyokoheros

   Lyokoheros

   E tam niestety mamy o wiele piękniejszy język, znacznie lepiej to czytać po polsku. Choć czasem widziałem tam dziwne tłumaczenia pokroju "pegazorożców" czy "akrów słodkich jabłek". 

   Ja umiem czytać po angielsku, parę nieprzetłumaczonych wcześniej opowiadań sobie przeczytałem... ale czytani po polsku jest o wiele przyjemniejsze. 

  4. Hardkorowy Kucu

   Hardkorowy Kucu

   Zgadzam się. Czytanie po polsku, jest o wiele przyjemniejsze :-)

 5. Proszę o wpisanie na listę fanów Księżniczki Twilight Sparkle
 6. Również poproszę o wpis
 7. Szanowni, czy jest choć cień szansy, że dopiszecie mnie do listy fanów Twilight, RD, AJ, Pinkie, Rarci, Flutterki, Lyry oraz Trix? O wpisanie na listy, prosiłem już jakiś czas temu. Z góry, mega wielkie DZIENX :-)

  1. Prlixu

   Prlixu

   Zapraszam do tematu :fluttershy5:

  2. rrrrrrrrrrrr

   rrrrrrrrrrrr

   Z to pieniążki się należą

   Bo to panie nie są tanie rzeczy  

  3. Cassidy

   Cassidy

   Życzy Pan sobie zabawkę do zestawu?

 8. Zaś moją ulubiona książką jest Dziennik dwóch sióstr :-)
 9. Pewnego październikowego lub listopadowego dnia anno domini 2015, skakałem sobie po kanałach jak mucha po serze. W pewnej chwili, zatrzymałem się na TVP ABC i zacząłem zastanawiać się co to za bajka. Z pomocą przyszły mi internety. Po chwili, okazało się, że oglądana prze ze mnie bajka to MPL a dokładniej - "Sowa mądra głowa". Od tamtej pory do dnia dzisiejszego, obejrzałem 148 odcinków (z tego 103 odcinki to moje ulubione odcinki). Odcinek "Poszukiwacze zaginionych znaczków", obejrzałem ze 30 - 35 razy, "Sposób na zaklęcie" ~20 razy, "Dzień pełen Flurry" - z 12 razy. Zdarzyło mi się w życiu obejrzeć kilka różnych seriali animowanych jak np Smerfy, czy Sąsiedzi, ale dopiero w przypadku MLP, zacząłem szukać dokładniejszych informacji o postaciach. Najpierw z pomocą, przyszła ciotka Wikipedia. Następnie, wujek Google, "pokazał" stronę MLP Przyjaźń to magia Wiki (strona od razu trafiła do zakładek [jeżeli pamięć mnie nie myli, tego samego dnia, założyłem konto)]. Na stronę, wchodzę po kilka razy dziennie. Na FGE i na MLP Polska też często wchodzę. Czy żałuję, ze zostałem bronies? Oczywiście że NIE!!!
 10. A oto moje ulubione piosenki: - Winter Wrap Up - Ballad of the Crystal Empire - Find a Way - Hearts Strong as Horses - I'll Fly - We'll Make Our Mark (wstęp) - The Vote - We'll Make Our Mark - The Magic Inside - Derby Racers - Best Friends Until the End of Time
 11. Mi też się w sumie nie podoba, że Haj$bro nie zamierza wyjawić co tak na prawdę stało się z rodzicami AJ, AB i BM. Dlaczego robią z tego taką wielką tajemnicę?! Dlatego, że jest to przede wszystkim serial dla małych dzieci? Wiem - temat śmierci (bo wszystko wskazuje na to, że nie żyją) jest bardzo trudny. Nie mniej, Disney nie miał problemów, by poinformować, że rodzice Lilo i Nani Pelekali (Lilo & Stitch), zginęli w wypadku samochodowym (wystarczy wejść na Wikipedię, wpisać w szukajce Lilo & Stitch i zmienić język na angielski).
×
×
 • Create New...