Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Hardkorowy Kucu

Brony
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Neutral

About Hardkorowy Kucu

 • Rank
  Źrebaczek
 • Birthday 04/08/1984

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Katowice
 • Zainteresowania
  FMX, urbex, ice diving, tractor pulling, stihl timbersports, urbex, My little pony (z wyjątkiem equestria girls)
 • Ulubiona postać
  Twilight Sparkle, Rainbow Dash, Applejack, Rarity, Fluttershy, Pinkie Pie, Celestia, Luna, Cadence, Shining Armor, Apple Bloom, Scootaloo, Sweetie Belle, Babs Seed, Flurry Heart, Nyx, Nexia, Trixie, Lyra, Dzielna Do

Recent Profile Visitors

975 profile views
 1. Hardkorowy Kucu

  Husarz - po prostu, zapomniałem o tym. Zminusowanie jak widać, zostało cofnięte. BTW. Z mojej strony EOT. Napiszę za dużo i dostanę punkty, ewentualnie wyląduję na Księżycu.
 2. Hardkorowy Kucu

  Post został zminusowany przez pomyłkę.
 3. Kilka lat temu, wsiadłem w tramwaj i pojechałem do centrum Katowic, żeby wyrzucić zakupioną dzień wcześniej płytę główną do peceta. Dlaczego to zrobiłem? Nie mam zielonego pojęcia...
 4. Hardkorowy Kucu

  Zegarmistrz - a nie można było grzeczniej?
 5. Hardkorowy Kucu

  Pierwsze i ostatnie ostrzeżenie - jeszcze jeden filmik poza spoilerem i polecą warny. Dziękuję też osobom które zgłosiły sprawę, dzięki temu można szybko reagować.
 6. Właśnie skończyłem czytać drugi rozdział Past Sins. I powiem tak - opowiadanie jest po prostu ZAJ...STE! 

  1. Show previous comments  2 more
  2. Hardkorowy Kucu

   Hardkorowy Kucu

   W tłumaczeniu polskim bo angielski niestety nie jest moją mocną stroną :-(

  3. Lyokoheros

   Lyokoheros

   E tam niestety mamy o wiele piękniejszy język, znacznie lepiej to czytać po polsku. Choć czasem widziałem tam dziwne tłumaczenia pokroju "pegazorożców" czy "akrów słodkich jabłek". 

   Ja umiem czytać po angielsku, parę nieprzetłumaczonych wcześniej opowiadań sobie przeczytałem... ale czytani po polsku jest o wiele przyjemniejsze. 

  4. Hardkorowy Kucu

   Hardkorowy Kucu

   Zgadzam się. Czytanie po polsku, jest o wiele przyjemniejsze :-)

 7. Hardkorowy Kucu

  Proszę o wpisanie na listę fanów Księżniczki Twilight Sparkle
 8. Hardkorowy Kucu

  Również poproszę o wpis
 9. Hardkorowy Kucu

  Mnie również proszę dopisać
 10. Hardkorowy Kucu

  Wielce Szanowna Rarity, wielbię Cię od dawna, gdyż jesteś Kucem Szlachetnym i Mądrym. Wielbię Cię też za Szczodrość, Dobroć, zamiłowanie do Piękna. Jeśli dopiszesz mnie do listy Swych wielbicieli, będę w siódmym niebie.
 11. Szanowni, czy jest choć cień szansy, że dopiszecie mnie do listy fanów Twilight, RD, AJ, Pinkie, Rarci, Flutterki, Lyry oraz Trix? O wpisanie na listy, prosiłem już jakiś czas temu. Z góry, mega wielkie DZIENX :-)

  1. Prlixu

   Prlixu

   Zapraszam do tematu :fluttershy5:

  2. rrrrrrrrrrrr

   rrrrrrrrrrrr

   Z to pieniążki się należą

   Bo to panie nie są tanie rzeczy  

  3. Cassidy

   Cassidy

   Życzy Pan sobie zabawkę do zestawu?

 12. Hardkorowy Kucu

  Zaś moją ulubiona książką jest Dziennik dwóch sióstr :-)
 13. Pewnego październikowego lub listopadowego dnia anno domini 2015, skakałem sobie po kanałach jak mucha po serze. W pewnej chwili, zatrzymałem się na TVP ABC i zacząłem zastanawiać się co to za bajka. Z pomocą przyszły mi internety. Po chwili, okazało się, że oglądana prze ze mnie bajka to MPL a dokładniej - "Sowa mądra głowa". Od tamtej pory do dnia dzisiejszego, obejrzałem 148 odcinków (z tego 103 odcinki to moje ulubione odcinki). Odcinek "Poszukiwacze zaginionych znaczków", obejrzałem ze 30 - 35 razy, "Sposób na zaklęcie" ~20 razy, "Dzień pełen Flurry" - z 12 razy. Zdarzyło mi się w życiu obejrzeć kilka różnych seriali animowanych jak np Smerfy, czy Sąsiedzi, ale dopiero w przypadku MLP, zacząłem szukać dokładniejszych informacji o postaciach. Najpierw z pomocą, przyszła ciotka Wikipedia. Następnie, wujek Google, "pokazał" stronę MLP Przyjaźń to magia Wiki (strona od razu trafiła do zakładek [jeżeli pamięć mnie nie myli, tego samego dnia, założyłem konto)]. Na stronę, wchodzę po kilka razy dziennie. Na FGE i na MLP Polska też często wchodzę. Czy żałuję, ze zostałem bronies? Oczywiście że NIE!!!
 14. Hardkorowy Kucu

  A oto moje ulubione piosenki: - Winter Wrap Up - Ballad of the Crystal Empire - Find a Way - Hearts Strong as Horses - I'll Fly - We'll Make Our Mark (wstęp) - The Vote - We'll Make Our Mark - The Magic Inside - Derby Racers - Best Friends Until the End of Time
×
×
 • Create New...