jasiulo

Brony
 • Zawartość

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

11 Neutralna

3 obserwujących

O jasiulo

 • Ranga
  Źrebaczek
 • Urodziny 14.06.1999

Kontakt

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Miejsce zamieszkania
  Rąbień AB
 • Zainteresowania
  heavy metal, śmieszne obrazki z internetu (tzw. "memy"), historia, polityka i fantastyka
 • Ulubiona postać
  Starlight Glimmer, Twilight Sparkle, Discord

Ostatnio na profilu byli

121 wyświetleń profilu
 1. 28,60zł
 2. Uuu, widzę, że od pierwszego zdania pełna ofensywa. Ciekawe, co na to Księżniczki Mode i Admine. Do mnie możesz śmiało pisać, ale obecnie jestem na wyjeździe i nie zawsze mam Internet. Nie stawiaj raczej takich wymagań, żeby ktoś był dyspozycyjny całą dobę, bo wszyscy (chyba) mają życie także poza forum.
 3. Nie wycierajcie sobie swoich mord zdradzieckich moim bratem.
 4. uranem dla Czeczenów kupionym z pieniędzy WOŚP, zdobytym...
 5. krykieta. Dołączyły do niego... // Maksio, ty zbereźniku.
 6. , bo ostatnimi czasy zwiększyła się aktywność członków terrorystycznych ugrupowań z... // @Maxine Max clopy to złoto fandomu. Szczególnie clopfiki, bo smuty>obrazkowe porno.
 7. bawili się w chowanego ze... // Pewnie myślałeś, że to zseksualizuję, co?
 8. Celestia będzie musiała poprawiać błędy językowe w fanfikach dwunastolatków o Lunie przez następne dziesięć lat.
 9. musi umieć recytować "Iliadę" po japońsku od tyłu, stojąc na suficie i grając na flecie zerglinga (no homo). // Ja tam przeciwko dobremu clopfikowi nic nie mam.
 10. czytania "Pana Tadeusza". // Oh yeah, babe, that's how I like it. Lepsze clopy, niż złe OCki kolorowych jednorożco-motyli, zwane zreformowanymi (raczej zdeformowanymi) podmieńcami.
 11. Cześć! Po pierwsze, chciałem się pochwalić, że przeczytałem cale. Po drugie, raczej nie masz się czego bać. Chyba, że boisz się dorosłych facetów jarających się kucykami. Wtedy jak najbardziej, jeszcze jak. Po trzecie, tak jak wspominali preopinanci, samo forum ci nie pomoże. Z tekst wnioskuję jednak, że udałeś się już w tej sprawie do specjalistów. Po czwarte, Księżniczkę Celestię będziesz mógł spotkać w Canterlockim więzieniu, gdy nadejdzie tryumf Bezznaczkowej Rewolucji. No, to by chyba było na tyle.
 12. skradzionym w manehattańskim warzywniaku... // Według mnie powinniśmy kończyć, bo poziom zbliża się do "Lulu" Metalliki.