jasiulo

Brony
 • Zawartość

  48
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

29 Dobra

3 obserwujących

O jasiulo

 • Ranga
  Posąg kuca na posągu Equestrii
 • Urodziny 14.06.1999

Kontakt

 • Skype
  Jan Szataniak
 • Discord ID
  jasiulo#8305

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Miejsce zamieszkania
  gmina Aleksandrów Łódzki
 • Zainteresowania
  heavy metal, karate, śmieszne obrazki z internetu (tzw. "memy"), historia, polityka i fantastyka
 • Ulubiona postać
  Starlight Glimmer, Twilight Sparkle, Discord

Ostatnio na profilu byli

225 wyświetleń profilu
 1. Cześć! Mój przyjaciel ma na imię Bartek. To ty? Czyżbym w końcu cię przekonał? Widzę, że mamy wspólne pozakucowe pasje Jaka jest twoja ulubiona epoka historyczna? Polityką też się interesuję, ale nie chcę zostać Shitstorm Kingiem (hehe, bo MLP Film :~~~D). Wal śmiało na priv. Ja mam małe pytanko. Jak to zrobiłaś, że w miesiąc nabiłaś 90 reputacji, choć bardzo rzadko widzę twój nick? Gdzie ty się chowasz?
 2. Cześć! Według mnie powrócić warto, choć na pewno wiele się zmieniło. Skoro obejrzałeś już kinówkę, to obawiam się, że chyba już wróciłeś na ścieżki taboretowego upadku I drugi raz możesz nie dać rady się wyrwać. A nowe sezony trzymają poziom, więc nadrabiaj jak najszybciej.
 3. Cześć! I niech zgadnę, twoje ulubione kuce to Starlot i Twalot?
 4. Ech... Wielki potencjał na villaina, który w przyszłości utopi Equestrię we krwi zmarnowany. Dawno nie polubiłem tak bohatera jednoodcinkowego. Rumble uosabia wszystko, czego mi ostatnio brakowało w krainie pastelowych salcesonów, to jest bunt przeciw tęczowości Królestwa Taboretów i lepsze wytłumaczenie istotnego elementu życia kucyków, czyli cutie marków. W tej materii wciąż czuję jednak niedosyt, bo istoty pupobrazków nie poznaliśmy. I ten seksi Rumble
 5. Po pierwsze, proszę o pomoc z tagowaniem, bo żaden mi nie pasuje. W zeszłym tygodniu podjąłem decyzję, że czas zostać odrobinę pożyteczniejszym piwniczniakiem. Nie mam talentów (Tak jak pani Glimmer powiedziała), więc powziąłem zamiar kradzieży czyjejś pracy i napisania jej w naszym języku. W tym celu odwiedziłem forum naszych zachodnich sąsiadów, by znaleźć coś godnego mojego wysiłku. Dziękuję serdecznie @Lyokoheros i koledze spoza fandomu za pomoc w obróbce posttranslacyjnej. To chyba na tyle opowiadania. Me pierwsze dzieło kroczy... Takie tam refleksyjne małe co nieco o przygodach Twalot w Wyraju autorstwa niejakiego Dandela, tamtejszego kacyka działu fanfików. Z tego miejsca chciałbym pochwalić naszą lechicką administrację za utrzymywanie porządku. Znalezienie czegokolwiek konkretnego w gąszczu nieotagowanych gryzmołów lepszych i gorszych graniczy z cudem. Nie bijcie za mocno za tę abominację.
 6. W takim razie witamy ponownie Chciałbyś może opowiedzieć coś więcej o zainteresowaniu hymnami pochwalnymi dla Pana Ciemności? Jak bardzo starych kawałków słuchasz? I Elvis i Bathory grają starego rocka, ale trochę im od siebie daleko. Btw też lubię dobre i słodkie (Czy to nie pleonazm?) rzeczy.
 7. Poszukuję korektora/prereadera/kogokolwiek do tłumaczenia niemieckiego oneshota.
 8. Gdzieś w odmętach jutuba jest godzinna prelekcja z któregoś Bronyconu o rysowaniu kucy. Poszukaj sobie.
 9. Cześć! Cieszę się, że dołączyłeś. Skoro lubisz rysowanie, to podziel się swoją twórczością w dziale fanartów. Jak trafiłeś do naszej sekty? Baw się dobrze!
 10. Na pewno lepsze niż moje bazgroły w zeszytach Jesteś pewny, że to miało pójść do tego działu, a nie do rysunkowego? Dziwne.
 11. Niedługo nie będzie trzeba iść na film, bo cały pokażą przed premierą.
 12. @WilczeK Really makes you think. W piątce też tak jest. Pewnie mamy Tydzień Broniacza.
 13. Miło cię poznać Widzę, że znowu fala nowych. Czy jakiś weteran mógłby powiedzieć, czy to zbieg okoliczności, czy też rzeczywiście istnieje taka tendencja?