SweeteCandy

Brony
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Neutral

3 Followers

About SweeteCandy

 • Rank
  Star Flight
 • Birthday April 6

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 • Miasto
  Szczecin
 • Zainteresowania
  Rysowanie, pisanie opowiadań, granie w rpg, gra na gitarze, oglądanie MLP :)
 • Ulubiona postać
  Pinkie Pie, Scootaloo, Zecora, Discord, Rarity :D

Recent Profile Visitors

675 profile views
 1. SweeteCandy

  No cześć! Mam dla was moje kolejne rysunki. Mam nadzieję, że się wam spodobają. Możecie pisać jakieś chellenge rysunkowe, byłoby fajnie, a to rysunki. Portrecik mojej ponysonki: Dwa rysuneczki Starly: Znowu moja ponysonka xd Moja kucysia po raz piąty i Harry Potter jako kucyk:
 2. SweeteCandy

  w jakim programie rysujesz? (zakładam że w sai ale warto spytać)
 3. SweeteCandy

  wow
 4. SweeteCandy

  Hejo! To mój nowy temat z rysunkami Wstawię tutaj kilka moich prac a wy powiecie czy wam się podoba, czy macie jakieś zastrzeżenia. Ten rysunek został wykonany w paint. Serio, w zwykłym paint. Może nie jest jakiś wybitny ale mi się podoba. Bdw. To moja ponysona Starly Flight To jest mój ocek Sunnie Dart. Nie zwracać uwagi na te napisy z boku, bo to była moja karta z wyglądem itd. Ale rysunek jest fajny więc go wrzucam To jest kucyk na plaży. Po prostu super. Nie no, nie jest taki zły w sumie... (to chłopak) Znowu moja ponysonka. Wiem te czarne linie... Nie zwracać na to uwagi. Postaram się już tak nie robić To już nowszy rysunek. Starly z syrenką? ehh.. I w końcu ostatnie rysunki. Takie mniejsze wycięte. Ok, to już wszystko. Dajcie znać co mogłabym poprawić i który rysunek jest najładniejszy. Ciao
 5. SweeteCandy

  ładna Twily
 6. SweeteCandy

  WoW nie wiedziałam, że pod tym tematem będzie taka gównoburza xd
 7. SweeteCandy

  Historia taka sobie. Nie poczułam jakiejś więzi do tego kucyka. Ale lubię kwiaty więc może być.
 8. Tak, poprawię jeszcze tą historię. Skrócę to, przedłużę tam to i będzie fajnie. Rzeczywiście mogłabym sprawić by ta historia nie była tak chaotyczna.
 9. SweeteCandy

  Hejka! W tym poście możesz zapytać moją ponyskonkę o co chcesz! Więc pytaj w komentarzu, a ja odpiszę Zapraszam też do przeczytania historii mojej ponysonki
 10. Imię: Starly Flight Ksywka: Starly Wiek: 15 Płeć: Klacz Urodziny: 12 grudnia Znaczek: Błękitna gwiazda Opis wyglądu: Ma błękitno-granatową grzywę, białą maść, dwie branzolety na dwóch przednich nogach (jedna z napisem M), Kolczyk w uchu, Czarne łaty na nogach w kształcie trójkątów, piegi, błękitne oczy. Opis charakteru: Starly jest spokojna ale przy bliskich przyjaciołach potrafi się śmiać naprawdę głośno. Jest skryta w sobie więc w razie gdy będzie miała problem nie licz, że się otworzy ( chyba, że serio ją przyciśniesz), Miłośniczka książek i astrologii, Lubi się uczyć, Nigdy się nie poddaje nawet w trudnych chwilach. Rysunek: Historia: W końcu dodałam rysunek Przeczytajcie historię dokładnie i napiszcie w komentarzu co sądzicie o moje ponysonce!
 11. SweeteCandy

  Nie wiem czy ten temat nie jest zakończony. Jeśli tak to napisz lub coś, bo chciałabym żebyś narysowała moją ponysonę, a jeśli jest skończony to trudno.
 12. SweeteCandy

  Znam konia co się nazywa Wilda w realu xd
 13. SweeteCandy

  Moja ulubiona książka to... Silver trylogia snów (1) Kerstin Gier. Ot taka książka dla nastolatek z małą domieszką science-fiction ale ja ją kocham
 14. Zwariowany pegaz mieszkający na skraju lasu EverFree kochający zwierzęta. Czyli nie co świrnięta posiadająca telepatyczne moce zastępczyni Zecory nie zajmująca się eliksirami . Nie no żart! (ale kto wie?) Podoba mi się jej imię bardzo ładne Tylko historia trochę krótka.