Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Lobsel Vith

Brony
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

28 Good

1 Follower

About Lobsel Vith

 • Rank
  Źrebaczek
 • Birthday 05/24/1991

Kontakt

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 • Zainteresowania
  Fantastyka wszelaka choć głównie biopunk

Recent Profile Visitors

459 profile views
 1. Kryształy Jedności. Tak je będę teraz nazywać.
 2. Lobsel Vith

  Nie nie wydaje ci się. Są po jednej stronie.
 3. Lobsel Vith

  To było tak czy siak prawdopodobne. Nie żebym nie dała się nabrać ^^i
 4. Lobsel Vith

  Te zwierzaczki... Hitch, to ty?
 5. Lobsel Vith

  No ale i pan Cake i pani Cake mieli w swojej rodzinie pegaza albo jednorożca. Jestem pewna, że proces sortowania kucyków był długotrwały.
 6. Lobsel Vith

  Najwyraźniej drzewo ma więcej sztuczek niż się spodziewałam.
 7. Lobsel Vith

  To drzewo zdecydowanie nie jest kryształowe.
 8. Lobsel Vith

  Anglojęzyczni Youtuberzy doszukali się obrazka "kamienia pamięci" (który był odpowiedzialny za to, że nikt nie pamiętał dobrych rzeczy o Sunset Shimmer) w pracowni taty Sunny. Jest teoria, że ktoś użył takiego artefaktu do skłócenia kucyków różnych ras. Wyobraź sobie, że jesteś jednorożcem, którego partner i dziecko to pegazy. Wracasz do domu, a one cię nie poznają i traktują jak obcego. Niezły horror do opowiedzenia dziecku na pytanie "dlaczego kucyki się pokłóciły?".
 9. Lobsel Vith

  Mnie się film podoba. I mam inne podejście do roli Sprouta w filmie niż reszta. Trzeba było ukazać jak niebezpieczny może być zlękniony tłum ignorantów pod wodzą idioty. No i jego przemiana nie była dla mnie naciągana. Każdy może się diametralnie zmienić, gdy poczuje, że ma władzę nad innymi. Pipp faktycznie miała za mało do zrobienia, by ukazać ją jako ważną dla fabuły postać, ale pamiętajmy, że to ona przyniosła klejnot pegazów głównej ekipie zaraz po katastrofie w zamku, a bez tego wszystko mogło lec w gruzach.
 10. Lobsel Vith

  To będzie mój ulubiony luźny odcinek całej serii.
 11. Lobsel Vith

  1. Apple Jack jako Hanna Montana... 2. Luna i Spike mieli cudny spisek. 3. Te "gęsi" jakby ktoś je wyjął z American McGee's Alice. 4. Uwielbiam jak Siostry próbują się dogadywać. Czy tam udawać przed sobą nawzajem, że się dogadują. - Czemu Spike we świecie EG jest psem? Hasbro, nienawidzę cię za to.
 12. Lobsel Vith

  Oj uwierzcie mi, że dzieci, jeśli nie są mocno upośledzone, to są w stanie naprawdę wiele zrozumieć i wyciągać moralne wnioski z nie tylko swoich doświadczeń. Cozy po prostu miała wpojone, że moc i władza są najważniejsze a sympatia to słabość (pewnie wyciągnęła to od rodziców, podobnie jak Diamond Tiara), przez co jej jeszcze plastyczny umysł zszedł niebezpiecznie na poziom wyrachowanego psychopaty. Mówienie że dzieci nie mogą być w pełni świadome mając zaledwie kilka lat, to traktowanie dzieci jak kretynów.
 13. Lobsel Vith

  Discord wymiata. Mam teorię, że rogi jednorożców emitują magię przez rezonację, ale dalej nie kumam, jak te sześć niby randomowych kucyków potrafi emitować tęczowy armagedon. To jakieś przekazywanie sobie ki/czakry/many? A zgarnięcie Cozy Glow pomimo że wydaje się głupie, bo mała to szczyl z dziwnym poglądem na świat, to jako jedyna z całej tej trójcy wybranych ma łeb na karku. I przegrała tylko dlatego, bo studentom z wymiany przyszło z pomocą deus ex machina.
 14. Lobsel Vith

  Czy tylko mi nie wyświetla się film z drugiego odcinka z napisami po polsku?
×
×
 • Create New...