Jump to content

Lobsel Vith

Brony
 • Posts

  42
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Lobsel Vith

 • Birthday 05/24/1991

Kontakt

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 • Zainteresowania
  Fantastyka wszelaka choć głównie biopunk

Recent Profile Visitors

564 profile views

Lobsel Vith's Achievements

Źrebaczek

Źrebaczek (1/17)

28

Reputation

 1. Nawet moja uwielbiająca kreskówki i bajki z creengowym stylem siostra nie może patrzeć na to, co zrobili Hitchowi w tym 2D. Złoto!
 2. Przede wszystkim ciągłości fabularnej i niedużych dziur fabularnych.
 3. To zależy gdzie i kiedy umarł. Jeśli zginął w trakcie podróży - w co wątpię - to musiałoby być odkryciem.
 4. Nie nie wydaje ci się. Są po jednej stronie.
 5. To było tak czy siak prawdopodobne. Nie żebym nie dała się nabrać ^^i
 6. No ale i pan Cake i pani Cake mieli w swojej rodzinie pegaza albo jednorożca. Jestem pewna, że proces sortowania kucyków był długotrwały.
 7. Najwyraźniej drzewo ma więcej sztuczek niż się spodziewałam.
 8. Anglojęzyczni Youtuberzy doszukali się obrazka "kamienia pamięci" (który był odpowiedzialny za to, że nikt nie pamiętał dobrych rzeczy o Sunset Shimmer) w pracowni taty Sunny. Jest teoria, że ktoś użył takiego artefaktu do skłócenia kucyków różnych ras. Wyobraź sobie, że jesteś jednorożcem, którego partner i dziecko to pegazy. Wracasz do domu, a one cię nie poznają i traktują jak obcego. Niezły horror do opowiedzenia dziecku na pytanie "dlaczego kucyki się pokłóciły?".
 9. Mnie się film podoba. I mam inne podejście do roli Sprouta w filmie niż reszta. Trzeba było ukazać jak niebezpieczny może być zlękniony tłum ignorantów pod wodzą idioty. No i jego przemiana nie była dla mnie naciągana. Każdy może się diametralnie zmienić, gdy poczuje, że ma władzę nad innymi. Pipp faktycznie miała za mało do zrobienia, by ukazać ją jako ważną dla fabuły postać, ale pamiętajmy, że to ona przyniosła klejnot pegazów głównej ekipie zaraz po katastrofie w zamku, a bez tego wszystko mogło lec w gruzach.
 10. To będzie mój ulubiony luźny odcinek całej serii.
×
×
 • Create New...