Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Rapony

Brony
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Rapony last won the day on June 6

Rapony had the most liked content!

Community Reputation

19 Neutral

2 Followers

About Rapony

 • Rank
  Źrebaczek

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 • Zainteresowania
  Rysowanie,jazda konna,MLP
 • Ulubiona postać
  Sunset Shimer i Rainbow Dash

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Rapony

  Każdy z nas chyba zauważył, że Zecora ma znaczek. Ponieważ jednak nie przedstawia on jej talentu (leczenie kucyków) tylko znak plemienny, bardzo możliwe, że to coś glębszego. Sama Zecora jest tak tajemnicza i intrygująca, że teraz, po zakończeniu serialu nadal mało o niej wiemy. A ten znaczek... Nie wiem już sama czy nazywać go znaczkiem. W każdym razie, jest dziwny. Dlatego daje wam możliwość pisania swoich poglądów.
 2. Rapony

  Witajcie Dzisiaj chciałam porozmawiać o dość ciekawej a zarazem dziwnej sprawie. Chodzi o tą modną AJ, którą nazwano Applejewel. Zastanówmy się nad jej pochodzeniem i innymi czynnikami. Odcinek ,, Proste życie" daje nam wgląd w tą sprawę.Trenderhoof kocha Applejack a nie Rarity, w jej obecności recytuje wiersz o jego miłości do AJ. Bohaterki kłócą się, a biała klacz zamienia się miejscami z AJ. Jakie mieliście uczucia gdy to zobaczyliście? Ja fascynacje pomieszaną ze zdziwieniem... Sam pomysł ciekawy, aczkolwiek brakuje mi tu czegoś, czegoś co trochę zmieniłoby tą scenę. Bo wyszła taka... Niby oczywista, a zawiła i trudna.
 3. Rapony

  Rarity czuła się w potrzasku. Jak ma uszyć tyle sukienek w tak krótkim czasie? Poproszę o pomoc Fluttershy - powiedziała po chwili namysłu - Ona jako jedyna z moich przyjaciółek może mi pomóc. Biała klacz bez słowa wybiegła z butiku. Spojrzała w tył, a kiedy zobaczyła, że tłum ją goni, postanowiła przelewitować się to Fluttershy. Na początek szło gładko, lecz później podczas lotu na ciele Rarity pojawiły się rany. Jednorożec zagryzł więc zęby i dotarł do chatki Fluttershy. Z za drzwi Rarity usłyszała jęki i krzyki. Kiedy weszła, zobaczyła że pewna czarna klacz krzywdzi jej przyjaciółki. Kiedy mrugnęła, znalazła się w ciemności która nią rzucała. Gdzie ja jestem - różne myśli przychodziły jej do głowy.
 4. Rapony

  Hej, czy wy też zwróciliście uwagę na to, że Maud dziwnie się zachowuje? Fani różnie to sobie tłumaczą. Niektórzy twierdzą, że Maud po prostu taka jest. Inni myślą, że jest pesymistką. Co tak naprawdę Maud Pie w sobie kryje? Ja uważam, że Maud cierpi na chorobę zwaną Zespołem Aspergera. Jest to słabe stadium autyzmu. Nie cierpi na nią tylko Maud, lecz także jej chłopak, Mudbriar. Objawami są między innymi: zainteresowanie tylko jedną rzeczą (Maud kamieniami a Mudbriar patykami), monotonny głos, ograniczona mimika i wyraźną ospałość. A wy, co myślicie o zachowaniu Maud? Którą teorię preferujecie?
 5. Rapony

  Jakie macie ptaki? Ja miałam dwie papużki ale no...jedna jest pod czyjąś opieką... Tutaj piszecie o waszych ptakach co tylko chcecie.
 6. Rapony

  Rainbow Dash
 7. Witam Niedawno zaczęłam "pochłaniać" tematy o Discordzie. I zaciekawiło mnie jedno, mianowicie Chaosville. Sama nazwa tego nadzwyczajnego miasta brzmi dziwnie, bo Ponyville, Canterlot, Mannehatan... I chyba już wiecie co mam na myśli. Chodzi o to, że wszystkie nazwy miast w Equestii są czysto angielskie a tu połączono Polskie"Chaos" i Angielskie "ville"(miasto). Ale przyjrzyjmy się innej sprawie. Chodzi o to, że całe miasto wygląda jakby Discord się nim "bawił", a tym czasem od zewnątrz jego dom wygląda normalnie. Od zewnątrz, bo w środku jest taki sam jak miasto. Jak Discord zostawił go w takim stanie? Nie wiadomo... Zauważmy, że Discord chyba rzadko bywa w domu. Jak zbudował Chaosville? Czy tylko on tam mieszka? I czemu tak rzadko tam bywa? Wątek zostawiam wam.
 8. Rapony

  68 kuc stracił ząb bo Pinkie niechcący uderzyła mu kopytkiem w pysk
 9. Rapony

  Niektórzy z nas piszą wiersze. Śmiało, pochwalcie się swoimi!
 10. Dzień dobry Celestio Nurtuje mnie jedno pytanie Kiedy Luna była na księżycu to musiałaś całą dobę pilnować Equestrii. Kiedy wtedy spałaś?
 11. Rapony

  Tutaj wstawiamy obrazki Shadowbolts
 12. Rapony

  Witam! Tutaj możecie pisać teorie, dlaczego Derpy ma zeza. Mnie też zastanawia co oni myślą...
 13. Rapony

  To uczucie kiedy się budzisz i mówisz: Dlaczego nie mogę jeszcze spać? To uczucie kiedy właśnie zaczynasz jeść tort, a Pinkie Pie wskakuje i połyka go w całości. Ten uczuć kiedy wszyscy twoi przyjaciele mają bilety na Galę, a ty nie.
 14. @BiP Dla ciebie to złoty lew się przyda
×
×
 • Create New...