Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Rapony

Brony
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Rapony last won the day on June 6

Rapony had the most liked content!

Community Reputation

22 Neutral

4 Followers

About Rapony

 • Rank
  Źrebaczek

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 • Zainteresowania
  Rysowanie,jazda konna,MLP
 • Ulubiona postać
  Sunset Shimer i Rainbow Dash

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Szczerze mówiąc, nie spodziewałam się takiej formy drabbla. Naprawdę wciągający tekst, delikatny zarys który dużo daje. I jeszcze ta końcówka! Przyznam, że spodziewałam się, że w pewnym momeńcie tej nieskończoności główny bohater przetrze oczy i obudzi się w bunkrze. I mimo, że nie znamy nawet imienia "zabitej" klaczy, to jest głęboką postacią. I bardzo przyjemnie się czytało. Podsumowując mimo tego że to jest drabbl, to jest profesjonalny,. Żeby tekst był profesjonalny nie musi być 100-nym fan-fickiem. Tutaj liczy się treść. A ten tekst spełnia wszystkie wymagania.
 2. Umm... Nie do końca chodziło mi o Diamond Tiarę, tylko o inne kucyki w jej wieku. Nawet takie kucyki jak Scootalu czy Twist mają w sobie coś eleganckiego. Oczywiście każdy jest inny, ale mała Rarity nie przypomina tej obecnej, o to mi chodziło. Nie przemyślałam tego... Ostatnio robię bezsensowne tematy.
 3. Wiem że pewnie pomyliłam działy ale tu jest taki bałagan... Przechodząc do rzeczy... Z czym kojarzy wam się Rarity? Pewnie każdy odpowie, że z elegancją. Jednak jeśli pozbieramy maleńkie kawałeczki, to nasze wyobrażenia mogą się zmienić. Na początek weźmy pod uwagę samą Rarity w przeszłości. Nie wygląda ona jak kucyki typu Diamond Tiara. Jest taka prosta i normalna. Pewnie zaraz powiecie "przecież to źrebak". Ale wyobrażacie sobie prostego kucyka który nagle zaczyna bardzo przejmować się urodą, malować i nosić suknie? Raczej nie Wszyscy członkowie jej rodziny są bardzo prości. A ona jest taka inna na potrzeby fabuły i dobrze jej z takim charakterem. Jednak moją teorią jest, że Rarity zaczęła odkrywać, że jej przeznaczenie to nie suche nitki, ale inspiracja, elegancją i piękno. Tak zrodziła się nasza Rarity. Oczywiście to moja teoria i nie wymagam jej akceptowania.
 4. Tekst różni się od poprzedniego, jednak kolejność wyrazów w tym zdaniu: Pobiegła więc szybko Sugar Belle do sąsiedniego pokoju Ogólnie jest napisane o tym, jak to Sugar nęci i ponosi się tym zapachem. Następnie jest zawiedziona tym, że koszula Bic Maca została zniszczona. Ogólnie zmieniłabym kąt fabuły, bo jaki jest sens w tym, że Sugar Bell ponosi się zapachem spalonej koszuli? (jeśli jest w tym sens niech ktoś mnie oświeci).
 5. Rapony

  Zecora jest bardzo ciekawa. Wiemy o niej mało, co sprawia, że jest taka... tajemnicza, inna. Ma bardzo ciekawy wygląd zewnętrzny jak i charakter, co idzie na plus. Interesuje się alchemiką, ale i trochę botaniką(lubię rośliny, także to mi się w niej podoba). Trochę to smutne, że niema przyjaciół, ale sama sobie radzi. Jest wytwała i inteligentna, dzięki czemu często pomaga kucykom.
 6. Rapony

  Dobra, poddaję się, nie znam się na królikach
 7. Rapony

  Dla mnie jest bardzo fajny. Lubię je i również chciałabym żeby pojawiła się sama Maud.
 8. Na farmie Sweet Apple zazwyczaj rosną zwykłe jabłka, ale babcia Smith odkryła jabłka Zap. Tęczowe owoce wyrosły od razu. Jak wam się podobało ich wprowadzenie? Tak, wiem to tylko jabłka, i pewnie dostanę odpowiedzi "To tylko jabłka z bajeczki dla mały dzieci" ale całe forum jest z tej bajki. Mi się bardzo spodobały (chociaż nie wiem dlaczego)...
 9. Rapony

  Według mnie Luna jest lubiana, bo jest miła i rzadko pojawia się w serialu. Celestia zawsze była dobra, Luna natomiast zamienia się w Nighmare Moon. Tak samo noc, taka piękna i świetlista. Ponieważ w dzień wykonujemy większość czynności nie mamy czasu by go podziwiać. Ale dzień i słońce mają w sobie dużo energii i mocy, a to przecież dobrze się kojarzy. Powinniśmy cenić obie księżniczki, Celestię i Lunę, dzień i noc. Kiedy widzę bronies którzy oddali by życie dla Luny, to brak mi słów.
 10. Rapony

  No przecież, że o tym wiem. Napisałam, że temat nie jest o "uroczym króliczku" Trochę spokojniejszy.
 11. Angel jest jak wszyscy wiemy królikiem Fluttershy. Jednak chciałam się troszkę nim zająć z innej strony niż "Uroczy króliczek". Angel jest złośliwy, i to za bardzo. Przykładowo, skąd on wiedział kim jest Discord? Przyznajcie sami, to jest dziwne. Wiem, że "mlp to tylko bajka" ale np. Tank już nie jest taki emocjonalny. Chce jeszcze dodać, że Angel rzadko się uśmiecha, jeżeli nie wcale. Jaki to ma sens, nie wiem. W każdym razie zapraszam do odpowiedzi!
 12. Rapony

  Nananana Jak by się nie zagłębiać w charaktery, to było by mało dyskusji, forum byłoby wtedy nudne.
 13. Rapony

  Zapomniałam, że ma odkryty róg. Chodził mi o to, że nie widać by było błyszczenia. Odblaski by go zdradziły... (sorry, że podwójny cytat...) Przeżycia z przeszłości związane z kryształowymi kucykami. Nie wiem o co mi do końca chodziło ale okej?
 14. Rapony

  Po przeczytaniu tego tytułu pewnie powiecie"Ale co ty masz do radości" Już wszystko tłumaczę. Pinkie jest... Za śmieszna. O co mi chodzi? Każdy ma jakiś umiar w radości, nawet największy optymista czasem potrzebuję się wypłakać. Natomiast z Pinkie jest zupełnie inaczej. Nie mówię, że nie lubię Pinkie Pie ale... Nie można być smutnym raz do roku! Tak, wiem że reprezentuje śmiech, ale mimo to jest w niej coś ciekawego, ale i bardzo dziwnego. Tworzy ciekawy kontrast wśród innych kucyków. I tu chce się zatrzymać. Piszę to, ponieważ chcę rzucić okiem na Pinkie z innej strony. Z nią jest na pewno coś nie tak... Nie będę tutaj robić z igły widły, ale no... Chcę też powiedzieć co myślę, a nie tylko rzucać suchymi faktami z wiki
 15. Rysunek jest boski. Jedyne co mi się w nim nie podoba, to to, że ucho jest troszkę za duże. Masz talent dziewczyno!
×
×
 • Create New...