Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

RAAldo

Brony
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

RAAldo last won the day on March 19

RAAldo had the most liked content!

Community Reputation

7 Neutral

About RAAldo

 • Rank
  Źrebaczek

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. RAAldo

  Aktualnie nadrabiam zaległości jeśli chodzi o klasyki twórczości fandomowej (jestem w trakcie "Crisisu") ale jak tylko uporam się z moimi brakami, wezmę się za tego typu teksty (Wredna Szóstka zapowiada się naprawdę interesująco ) Szczerze mówiąc, sam nie wiem czy lubię steampunk, ale pewnie dowiem się niedługo!
 2. RAAldo

  Hmm, jak się uda zdać na tyle na ile bym chciał to lekarski, jak się nie uda to się będę zastanawiał ale myślę jeszcze nad chemią i tam pewnie skończę jeśli pójdzie mi słabiej i dziękuję bardzo, powodzenie się przyda!
 3. Trzeba przyznać, że ten fanfik zapowiada się naprawdę arcyciekawie, zarówno jeśli chodzi o pomysł jak i wykonanie. Zawiła fabuła z podróżami w czasie to totalnie mój klimat, a wygląda na to, że właśnie tego można spodziewać się po tym fiku. Udostępniona część tekstu jest napisana językiem bardzo zgrabnym i nie wiem czy jako laik w dziedzinie pisania mogę się do czegoś przyczepić, ponieważ czytało się przyjemnie. Jeśli chodzi o samą treść pierwszego rozdziału to moją uwagę przykuła sprytna próba przemycenia działania mechanizmów wykreowanego świata. Udało się to zrobić dużo sprawniej niż we wspomnianym wcześniej "Interstellarze", który również był pewnie jakąś inspiracją dla autora. Pisanie książki dla istot nieznających tematu jest lepszym pretekstem do tłumaczenia go w swoim notatniku, niż przedstawiona w przywołanym filmie próba tłumaczenia czołowemu astronaucie praw rządzących wszechświatem już na pokładzie statku lecącego na misję, w celu ocalenia ludzkości. Kończąc, lektura tego fika jak najbardziej godna polecenia. Z niecierpliwością czekam na dalsze rozdziały i rozwój akcji!
 4. RAAldo

  Cóż, jeśli chodzi o kino to bardzo cenię sobie, jeśli reżyser ma umiejętność zaskoczenia widza. Chodzi mi tutaj nie tylko o zakończenia, których nie każdy się spodziewał ale też o sam pomysł na film, zatem wśród produkcji, które uważam za dobre znajdą się np. "Na skraju jutra" "Wyścig z czasem" "Interstellar" (tak, bardzo oryginalne wiem) "Przeznaczenie" "Kult" (2006) "Wyspa Tajemnic" To tak na szybko, poza tym lubię klasykę westernu, najczęściej w celach relaksacyjnych :D
 5. RAAldo

  Cześć wam, z tej strony ja, czyli ja. Ogólnie koleś 2 miechy przed maturą (biologia i chemia mocno). Kuco-fiki raczej tylko czytam niż piszę i pewnie się to nie zmieni bo jestem zerem artystycznym. W kucach siedzę tak gdzieś od 2,5 roku. W każdym razie pomyślałem, że fajnie by było czasem coś skomentować po przeczytaniu, na przykład żeby docenić autora. Z zainteresowań to wiadomo: dobry film, dobra książka, dobry fik itp. W sumie nie wiem co tu jeszcze można napisać, więc cóż, miłego wieczoru/poranka/popołudnia i do zobaczenia na forum
×
×
 • Create New...