Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

zajaximus

Brony
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Neutral

7 Followers

About zajaximus

 • Rank
  Cień Istnienia
 • Birthday 02/13/1998

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Styk różnych rzeczywistości
 • Zainteresowania
  W sumie to nie wiem
 • Ulubiona postać
  Twilight Sparkle, Luna, Celestia, Fluttershy, Rainbow Dash, Discord, Vinyl.

Recent Profile Visitors

1888 profile views
 1. zajaximus

  Może i faktycznie coś w tym jest. Jednak uważam, że nie zostało to prowadzone zbyt zręcznie. Może gdyby od początku był bardziej nastawiony na walkę np. gdy pojawiła się Izzy, to wyglądałoby to naturalniej
 2. zajaximus

  Film już mamy. Z tego co patrzałem w internecie to na więcej jeszcze sobie poczekamy. Na wiosnę ma być jakiś specjal, a pełnoprawna seria ma się pojawić dopiero za rok. Jedyne co możemy to cieszyć się tym co mamy. Ja pewnie jeszcze kilka razy obejrzę ten film w międzyczasie
 3. zajaximus

  Podchodziłem do tego filmu dość sceptycznie, jednak okazało się, że na nowo rozbudził moje zamiłowanie do kucy. Ogólnie film oglądało mi się bardzo przyjemnie, podoba mi się animacja i też uważam, że jest całkiem zabawne. Oczywiście nie mogłem obejść się bez porównań z czwartą generacją. W filmie nawiązań nowe było jakoś dużo i mam nadzieję, że w przyszłości zostanie rozwinięte jak dokładniej magia zniknęła. Moim zdaniem postacie są naturalniejsze. Przykładowo Izzy jest jak Pinkie Pie, z tym że nie łamie nagminnie praw natury. Bardzo polubiłem Zipp, która kojarzy mi się Rainbow Dash. Jednakże mam też jakieś ale. W ogóle nie polubiłem Sprouta i nie wiem po co w ogóle on się pojawił. Jego obecność wydała mi się wymuszona i jedyne co zrobił to trochę podkręcił akcję na koniec. Historia zdecydowanie poradziłaby sobie bez niego. Mam ogromne nadzieje do tego jak seria dalej się rozwinie.
 4. zajaximus

  Zauważ, że jest on pisany przez dwie osoby jednocześnie, bez wcześniejszego ustalenia co będzie się w nim działo. Jest to po prostu improwizacja.
 5. zajaximus

  A propos bez znieczulenia. Ja u dentysty za każdym razem siedzę bez znieczulenia, a byłem już wiele razy.
 6. Co powiesz na post-nuklearną zagładę?

 7. zajaximus

  - Biszkopt - C'est la vie - takie jest życie - Elektroencefalograf - Dietyloamid kwasu D-lizergowego - Lasciate ogni speranza, voi ch'intrate - Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy tu wchodzicie.
 8. zajaximus

  Pierwszym osiągnięciem, które przyszło mi na myśl, jest to, że nadal żyję. A to już jest coś, prawda? Pozatym nadal wierzę w to, że kiedyś dokończę pisać jakiś fanfik i go opublikuję. (W sumie próbuję to osiągnąć od jakiś 3 lat.) No i jeszcze od niedawna piszę z kumplem bloga o MLP, więc jak ktoś zainteresowany to zapraszam tutaj.
 9. zajaximus

  Moimi wadami na pewno są: lenistwo, częste kłamanie (zwłaszcza, że robię to bez mrugnięcia okiem), popadanie ze skrajności w skrajność, częste zmienianie poglądów i brak zasad którymi chciałbym się kierować. A zdecydowanie najgorszą wadą jest to, że te wymienione wyżej, to moje ulubione cechy charakteru.
 10. zajaximus

  A no jest, nawet trzymam go w ręce. Jest wkurzający znajomy, który siedzi obok, obserwuje wszystko co piszesz i wpierdziela się gdzie go nie chcą? ( U mnie tak)
 11. zajaximus

  Połówki nie ma, ale 0,7 chłodzi się w lodówce. Jest chęć do uczenia się?
 12. Hejka. Jestem przypadkową osobą, która równie przypadkowo trafiła na ten profil. Demony zawsze spoko, ale nie zostanę twoim wyznawcą. Elo.

 13. zajaximus

  Immo uważał się za geniusza, ale zajax zdecydowanie nie podzielał tego poglądu.
 14. zajaximus

  Immo nie umieścił komentarza pod relacją, więc zajax postanowił przekierować swoją wenę twórczą i zaczął pisać opowiadanie.
×
×
 • Create New...