Jump to content

Nessie

Brony
 • Posts

  329
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Nessie

 • Birthday 11/13/1998

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 • Miasto
  Canterlot
 • Ulubiona postać
  Luna/NMM
  SpidFire
  Rarity, FlutterShy, Rainbow Dash
  Trixi

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Nessie's Achievements

Kucyk

Kucyk (4/17)

3

Reputation

 1. -W tej sytuacji weźmiemy czwórkę, w tym potrzebujemy chociaż jedną osobę z przynajmniej podstawowym wyszkoleniem medycznym. Czy mogę liczyć na tyle? (kurcze Kapi zepsułeś mi fajnego posta, musiałam zacząć od nowa)
 2. -Oh, ależ zdążyliśmy pułkowniku, z tego co wiem rebelia, na dwie godziny przed walką dysponowała ok 90-cioma magami, 4,5 tysiącami kucy było gotowych stawić nam czoła na ulicach miasta, oraz 9650-cioma pegazami o różnym stopniu wyszkolenia. Około tysiąca rebeliantów zadeklarowało swoją pomoc przy ewentualnej ewakuacji Canterlotu, w podziemiach działa także dość dobrze wyposażony szpital. Muszę jeszcze Pana ostrzec, że posiadali oni wiele informacji na temat naszych oddziałów, stacjonujących w mieście.-Moonlight wyrecytowała z pamięci -Tyle, z wiadomości o jakie Pan pytał. Oczywiście na te liczby trzeba wziąć poprawkę, ze względu na walki jakie niedawno zaszły, czyż nie?
 3. Moonlight nie paliła się do odpowiedzi, zabrała jednak głos- Atak został przeprowadzony z Canterlockiego podziemia, a nasz wywiad nie zdążył dostarczyć istotnych informacji. Tyle mogę powiedzieć, o braku wiedzy na jego temat. Jak już pewnie panu powiedziano, pułkowniku, generałowie zginęli przy ataku na Jej Wysokość, którą samą porwano. Mamy zamiar ruszyć z akcją ratunkową i dlatego jesteśmy zmuszeni prosić o udzielenie nam wsparcia. - spojrzała na Certaina, prosząc (wzrokiem) aby dodał więcej od siebie.
 4. -Moonlight Star - przedstawiła się- moim zadaniem, do tej pory, był sabotaż oraz zbieranie informacji wewnątrz rebelii Klacz patrzyła na żołnierza usiłując przypomnieć sobie czy nie widziała go kiedyś na zamku w Changei (jeśli źle napisałam to mnie poprawcie)
 5. -Raczej nie mamy zbyt wiele czasu- powiedziała Moonlight i sprawdziła stan rzeczy, które miała w torbie, leżącej tuż obok łóżka. Było tam wszystko czego potrzebowała. - To wszystko, możemy ruszać.
 6. Klacz ostrożnie podniosła się z łóżka- Sprawdźmy- powiedziała stając na własnych kopytach.
 7. Była tam cała czwórka i nie mieli tyle szczęścia co ja- Moonlight odrobinę przechyliła głowę- jeżeli można to nazwać szczęściem.- następne zdanie wypowiedziała w większym pośpiechu- Sądzę że Jej Wysokości potrzebna będzie pomoc medyczna. Królowa nie uleczy się sama, nie teraz kiedy jej magia została zablokowana. (Kapi czy możesz mi powiedzieć co z moimi rzeczami? )
 8. Chandra czy depresja? co wybrać?

  1. Eter

   Eter

   Żelki. Żelki odpowiedzią na wszystko.

 9. -Jestem Moonlight Star, i może powinno się ująć to nieco inaczej... nie zajmowałam się śledzeniem rebelii, ale... wydobywaniem informacji z samego źródła.-Przerwała by dobrać słowa odpowiedzi- Tak byłam na zamku w tamtej chwili... przybyłam tam z rebeliantami, aby powstrzymać ich przed zniewoleniem Królowej, co jednak im się udało. Nie doceniliśmy siły jaką dysponowali... Jej Wysokość jest w tej chwili, prawdopodobnie obezwładniona i pozbawiona mocy, a buntownicy zabierają ją do podziemia, a tam... - klacz przerwała, a na jej twarzy pojawił się smutny uśmiech, jednak znikł po chwili zasłonięty maską obojętności.- Jeżeli masz zamiar ją ratować, radzę zrobić to szybko.
 10. -Niestety ma pan rację- powiedziała Moonlight z cieniem uśmiechu na ustach- ale ściany zamkowe, najwyraźniej za mną nie przepadają. Czym się zajmowałam?- klacz próbowała znaleźć w pamięci pasujące do siebie fakty- zdobywałam wiadomości dla Królowej, wiadomości o rebelii.-szybko wciągnęła powietrze- Kogo jeszcze wyciągnięto z budynku? Jaka jest sytuacja? (za błędy przepraszam, winę zwalcie na mój telefon! )
 11. poszukuję czegoś o the dazzlings, oraz wszystkiego co jest o lunie
 12. Da ktoś jakiś link? bo nie mogę nigdzie znaleźć Proooszę!!!
×
×
 • Create New...