Jump to content

Thalione

Brony
 • Posts

  19
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

Recent Profile Visitors

1284 profile views

Thalione's Achievements

Źrebaczek

Źrebaczek (1/17)

4

Reputation

 1. Już tu chyba kiedyś pisałam, ale nie pamiętam, plus dość długo nie odwiedzałam forum. Ale do rzeczy - na imię mi Kornelia, aktualnie mam za sobą czternaście wiosen. Oczywiście ulubieńcem moim jest stare dobre Różowe Ciasto :') Poza tym uwielbiam czytać książki (i je wręcz kolekcjonować). Dużo rysuję, ale głównie ołówkiem, kredek albo farb za Chiny nie tknę - kilka razy eksperymentowałam i, powiedzmy, nie wyszło to zbyt dobrze. Chyba tyle. Właśnie! Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku :')
 2. Ostatnio ściągnęłam SAI'a i powoli go rozpracowuję. Tu jest efekt mojej pracy. Może dorobię tło, może nie - zobaczę później.
 3. Nie. Masz płytę swojego ulubionego zespołu?
 4. Po wpisaniu mi wyskoczyła jakaś baba w bieliźnie, a momentami nawet bez... ;_____________________; Jeśli chcecie zobaczyć
 5. "Dlaczego nie możemy się zniszczyć? ;/"
 6. Jeśli nie byłoby dokumentów - przygarnęłabym go xD Co byś zrobił, gdybyś zjadł czekoladę?
 7. Kolejny rysunek Znowu nie-kucyk. Aktualnie rysuję także poniacza na komputerze. Ściągnęłam SAI'a i próbuj go rozpracować.
 8. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 9. Twój pomysł jest genialny! Jak najbardziej popieram Poza tym takie inicjatywy zachęciłyby osoby do twórczości ^^
 10. Bardzo dziękuję! :'D Narysowanie go zajęło mi blisko osiem godzin, ale tego nie odczułam, miałam wtedy jeden z bardzo rzadkich przypływów weny i motywacji.
 11. Witajcie. Będę publikować tutaj swoją twórczość ;-; I czekać na wszelakie opinie oraz krytyki. Chyba tyle... Zapraszam do oglądania ^^' Praca numer jeden, randomowe OC; kwiecień 2014 Tutaj przedstawiam Państwu Lyrę Heartstrings, praca również z kwietnia. Dla odmiany łapcie teraz oczko na A3, wzorowane, samą pracę skończyłam gdzieś dwa tygodnie temu :3 (To żółte coś na rogach to taśma, zapomniałam ją odkleić ._.) Dziękuję za tę odrobinę uwagi i proszę o opinie ;w;
×
×
 • Create New...