Jump to content

1stChoice

Brony
 • Posts

  1110
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  32

Posts posted by 1stChoice

 1. 1. VRChat

   

  Fajna giera, można nawet grać bez VRSeta. Można spotkać różnych ludzi z całego świata, chodź mi najbardziej podoba się to, że gracze tworzą tą grę i samemu też można tworzyć własne światy i avatary, a potem spędzać na nich czas. Na screenshocie poniżej chilluje sobie na plaży stworzonej przez innego gracza. :) 

   

  119006462-3553835361334371-7005980007186

   

  2. Halo 3

   

  Chyba nie muszę tłumaczyć co to za tytuł, w końcu po wielu latach w te wakacje doczekał się portu na PC, który wygląda duuużo lepiej niż oryginał. Gra z bogatym uniwersum, którą polecam każdemu fanowi FPSów.

   

  3.jpg

   

  3. Shantae Half Genie Hero 

   

  Świetna platformówka 2D, nie odstaje od dużych komercyjnych tytułów jak np. Rayman czy seria Ori. Jestem bardzo wybredny jeśli chodzi o ocenianie platformówek, jednak ta zaspokoiła wszystkie moje oczekiwania. :)

   

  4.jpg

  • Upvote 1
 2. Uwaga, temat zawiera spoilery.

   

  10 sezon MLP:FIM został zapowiedziany. Nie w takiej formie jak dotychczas, ale będzie i bardzo to doceniam. :)

   

  Premiera 10 sezonu ma mieć miejsce w kwietniu przyszłego roku. Szczerze nie wiem jakie pomysły posiadają twórcy odnośnie 10 sezonu- dużo wątków już zostało zamkniętych, Twilight włada Equestrią, a jej przyjaciółki są stare. 

   

  Jest szansa na przedstawienie dalszych losów Luster Dawn i ona mogła by być jego główną bohaterką. Ewentualnie twórcy olali by epilog i cofnęli się z powrotem te kilkadziesiąt lat wstecz zanim Twi zaczęła wyglądać jak Celestia, chwilę po zakończeniu walki z przedostatniego odcinka i od tego momentu kontynuować fabułę? 

   

  Jak będzie według Was? :)

   

  spacer.png

  • Upvote 3
  • Like 2
 3. Od 15 lat nosze słuchawki. Może i więcej? Codziennie. Po kilka godzin ( kiedy pracuje i nie mogę) do kilkunastu. Nie żartuje. Praktycznie tylko zakaz słuchania muzyki w pracy i sen mnie powstrzymuje od słuchania muzyki 24/7. Jadąc autem oczywiście słuchawek nie mam, ale od czego ma się system audio? :D 

  Od starego walkmana na CD, po "empetrójki", przez Sony Ericssony i aktualnie na smartphonie. Jakoś sobie nie wyobrażam bez niej życia. Nawet teraz jak pisze tego posta, mimo, że nawet muzyka z nich nie leci. Dla komfortu psychicznego. :P 

  Są ludzie co palą, są ludzie co piją, moim uzależnieniem jest muzyka. Jakoś ciężko mi wyobrazić sobie bez niej życie. :P  Gatunki? Eurobeat, lata '80, lata '90, pop, rock... w sumie to wszystko co potrafi wzbudzić jakiekolwiek emocje. ;) 

   

  Pozytywne oczywiście.

 4. Serwer zostaje zamknięty permanentnie.

   

  Serwer niestety został usunięty, razem z całą zawartością. Zmartwił mnie bardzo ten fakt, gdyż był budowany od listopada i miałem znacznie bardziej przyszłościowe plany na niego.

   

  Pisząc do supportu 30 czerwca odpisali mi, że serwer przestał istnieć, bo minęło 14 dni od daty nieopłacenia. Wytłumaczyłem to, że nie 14 dni tylko 10 i poprosiłem jeszcze raz o możliwość opłacenia serwera ( serwer został wyłączony rzeczywiście 20 czerwca, nawet wtedy pisałem posta tutaj).

   

  Okazało się, że mieli jakieś "opóźnienia z powiadomieniami" czy coś i może po prostu serwer zamknął się później niż powinien i czas zaczął się odliczać wcześniej. Co jest bzdurą, bo miałem zaznaczoną datę opłacenia do 20 czerwca. Niestety na nic były dalsze kłótnie.

   

  Przepraszam wszystkich i dziękuje za wspólną grę i budowanie serwera. Mam nadzieje, że niektórzy wyniosą trochę dobrych wspomnień z niego i nie będziecie na mnie zbyt bardzo źli.

   

  Proszę o zamknięcie tematu

  • Sad 3
 5. Serwer pozostaje dalej zamknięty.

   

  Próbowałem dziś opłacić serwer jednak tym razem wystąpił problem po stronie usługodawcy.

   

  Po zalogowaniu na konto serwer nie pokazuje się na liście i nie mam go jak opłacić ( a jeszcze wczoraj sprawdzałem i był jako "Nieopłacony").  Problem został zgłoszony już do supportu.

   

  Przepraszam i proszę o cierpliwość. 

  • Upvote 2
 6. Serwer Zostaje Tymczasowo Zamknięty!

   

  Jest to spowodowane dość wysoką kwotą przedłużenia. Niestety serwer właśnie się skończył, a jego przedłużenie nie jest tanie. Kwota przedłużenia ZNACZNIE przekroczyła moje oczekiwania. Jedyne źródło utrzymania serwera to moje prywatne pieniądze, z którymi ostatnio średnio.

   

  Serwer zostanie opłacony i wznowiony dnia 29 czerwca 2018 roku.

   

  Niestety opóźni to też przenosiny na letnią wioskę i zostanie ona zastosowana dopiero 1 lipca.

   

  Przepraszam i dziękuje.

   

  685cf5cc6cd444095750d90cb740ef63--friend

  • Upvote 2
 7. Statek odpływa z naszej wiosennej zatoki już niebawem!

   

  Dnia 22 czerwca akcja gry zostanie przeniesiona na letnią wioskę.

   

  Jest to dobry czas aby uporządkować przedmioty posiadane w wiosce wiosennej i przygotować się na przeprowadzkę!

   

  W najbliższym czasie powstaną też portale, albo połączenia kolejowe między wszystkimi wioskami. Ma to umożliwić szybką podróż między wioskami z różnych sezonów.

   

  Dziękuje za uwagę!

   

  477.jpg

  • Upvote 2
 8. Będę grał na pewno od premiery. Czekam na tą grę tak jak czekałem na Far Cry 5 i mam nadzieję, że ten tytuł równie dobrze mnie wciągnie.

   

  Zastanawia mnie najbardziej jak będzie wyglądać model jazdy... uwielbiam samochody i głównie ścigam się na symulatorach jak i w prawdziwym życiu i zastanawia mnie czy będzie BARDZO odbiegał od realistycznych założeń. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że nie będzie postawione na symulacje, a bardziej na model zręcznościowy, jednak miło by było, jak by gra działała na moim budżetowym symulatorze zbudowanym na Logitechu G29 i nie będzie cyrków jak np. w NFSie gdzie przednionapędową mazdą odwaliliśmy drifty lepsze niż Keiichi Tsuchiya w prawdziwym życiu swoim drift carem, co oczywiście nie miało ani trochę sensu.

   

  Tak btw szukam osób, które również będą to grały w wersji na PC. Przy okazji fajnie było by z kimś z fandomu pyknąć.

   

 9. Dnia 21.05.2018 o 09:53, Bleflar napisał:

  Naprawiłem Minecrafta. Czy w końcu wgrane zostały jakieś mody (co było obiecywane od początku).

   

  Mody ciągle są, od pierwszego dnia istnienia serwerwa i co jakiś czas są dodawane.

   

  Nie wiem czy obiecywałem jakieś mody konkretnie, ale sobie nie przypominam.

×
×
 • Create New...