Triste Cordis

Opiekun Działu
 • Zawartość

  5327
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2395 Cutie Mark Crusaders - Łowcy Reputacji! YAY!

O Triste Cordis

 • Ranga
  Doradca muzyczny Fluttershy
 • Urodziny 10.10.1985

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Miejsce zamieszkania
  Okolice Białegostoku
 • Zainteresowania
  Gry (wirtualne Lamborghini <3), filmy (Gorączka), muzyka trance oraz kilka innych. Kolejność dowolna.
 • Coś o sobie
  Nieśmiały do bólu introwertyk, który nienawidzi amerykanizacji, kaczych dziobów czy "selfi". Brzydki niczym stary, emerytowany Shrek, czasami głupi jak osioł, a na dokładkę łagodny jak baranek, którego lepiej nie drażnić :P
 • Ulubiona postać
  Judy Hopps (Zootopia)

Kontakt

 • Strona www
  http://ograchifilmach.blogspot.com

Ostatnio na profilu byli

22338 wyświetleń profilu
 1. Na MLP Polska Black 3 kolor kodu jest ledwie widoczny. Spoilery też trzeba poprawić
 2. Reżyser kina akcji... znaczy się animacji Disney'a
 3. Czy można dać dwóch "złoli"? I czy jednym z nich może być Trixie (bo nie ma na arcie)? Wolę się upewnić. EDIT. Ślepy jestem, ma być jedna Pytanie o Trixie jest aktualne.
 4. "Wakacje Znaczkowej Ligi". Konkurs plastyczno-literacki. Witajcie. Od kilku dni trwają wakacje. Ma je też Znaczkowa Liga, ale jak one wyglądają? Co robią? Bawią się w najlepsze na plaży, pomagają innym odkryć talent, odwiedzają kogoś (Gabby?), a może dajmy na to Apple Bloom musi poprawić ocenę z matematyki? Innymi słowy, interpretacja dowolna. Zasady: - Zadaniem uczestnika jest napisanie opowiadania lub/i stworzenie pracy plastycznej (technika dowolna) - Limit słów w opowiadaniu: od 300 do 50 000 (a co, jak szaleć to szaleć ). - Tagi: dowolne, za wyjątkiem "Gore/Clop" - Uniwersum Equestria Girls jest dozwolone. W przypadku opowiadania należy dodać tag [EQG] - Maksymalna ilość prac - dwie. Jeden rysunek, jedno opowiadanie. - Prace artystyczne i opowiadania będą oceniane oddzielnie. Termin: - 01.09 - innymi słowy, nad pracą możecie pracować przez całe wakacje. Sędziowie: - Opowiadania: BiP, Triste Cordis, Zandi - Prace artystyczne: Forumowicze (ankieta) I na koniec - w pracach artystycznych liczy się przede wszystkim pomysł. Nie każdy ma pędzel na zadku
 5. Prawidłowa odpowiedź 14. Element głośnika.
 6. Po ukończeniu The Last of Us (arcydzieło), kontynuacja trafiła na pierwsze miejsce najbardziej oczekiwanych tytułów. Niestety, póki co wiadomo jedynie, że będzie :/ Prolog, który pod koniec nie wzruszy chyba tylko androida.
 7. Posiadacze abonamentu Playstation Plus mogą pobrać grę za darmo (PS4). Póki co mam za sobą demo ograne dawno temu, ale na dniach zacznę grać w pełniaka.
 8. Naprawdę zabawny i prawdziwy humor z zeszytów szkolnych. Po angielsku
 9. Dodam tylko, że mieliśmy na forum księdza (Turoń). Nie odwalał takich numerów. Nigdy (a przynajmniej ja nie pamiętam). Znudził się serialem i od dawna go tu nie ma.
 10. @Lyokoheros Krótko, tym razem serio na krótko. Kilka razy wspomniałeś: "Z prywatnych rozmów dobrze wiem, że wielu osobom to przeszkadza" Prośba - czy mógłbyś poprosić aby osoby te się tutaj wypowiedziały? Jeśli nie mają kont daj screeny z rozmowy przez GG, Discorda, cokolwiek. A tym poprawiłeś mi humor: "...o ile bikini jak najbardziej akceptowalne jest na plaży/w wodzie/na basenie to w innych sytuacjach - na mieście chociażby, czy ogólnie w miejscach publicznych(za wyjęciem specyficznych przypadków wspomnianych wcześniej - choć i tu najbardziej konserwatywne osoby pewnie ośmieliłyby się nie zgodzić, że bikini jest w ogóle dopuszczalne) to jednak inna kwestia". "Obrazek bez tła na którym jest sam postać to też jest nieplażowa sytuacja - nie ma kontekstu który uzsadniał by taki strój, i poza którym byłby on zwykłym roznegliżowaniem" Albo coś akceptujesz, albo nie. Bikini to bikini. Wychodzi na to, że: - to jest ok, bo są na plaży Źródło - to nie, bo nie ma plażowego tła. A że to wektor(?), który za pozwoleniem autora można użyć do stworzenia np. tapety to nie ma znaczenia, prawda? (nie jest uzasadnieniem do takiego stroju, tylko plaża i basta!) Pokręcona "logika", za pokręconą "logikę" Źródło PS. Co do Kodu Lyoko. Kodeks Jedi jest popularniejszy i bardziej liberalny.
 11. Wolę angielską wersję. Polskie tłumaczenie w kilku miejscach jest takie sobie. Rujnuje świetny, dwuznaczny tekst: "I mean, l am just a dumb bunny... but we are good at multiplying." xD W polskiej jest (sprawdziłem przed chwilą. Jeszcze ktoś pomyśli, że znam na pamięć): "... z mnożeniem sobie radzę". I po dwuznacznym dowcipie...
 12. Chodziło o Testarossę 11. Sport Agnieszki Radwańskiej
 13. Komiks: Nick and Judy 3 Oto jedna ze śmieszniejszych scen w kilkunastu językach:
 14. Bardzo fajny odcinek wywołujący takie "daaaw... it's sooo sweeet" Kucykowe Romeo i Julia z fajną piosenką i przesłaniem. Szkoda tylko, że nadal nie wiadomo co się z nimi stało.
 15. Powiem krótko. Moim zdaniem poglądy religijne, polityczne, a nawet sportowe (drużyna X to fallusy!) należy zachować dla siebie, a nie faszerować nimi dział, a już na pewno nie przypisywać ich postaci. Tym bardziej, że jest to postać, która ma "oficjalny charakter". Innymi słowy, to opiekun ma dostosować się do tej postaci, udawać ją, a nie dostosować ją do swoich poglądów. Czy w serialu/filmie była religia? Nie. Czy w serialu/filmie przedstawiono poglądy na temat homoseksualizmu? Nie. A skoro nie, to nie ma prawa ich być w dziale. Mówi ci to ktoś, kto od kilku lat prowadzi działy i ma jako takie doświadczenie. Ok, dotyczy to też homoseksualizmu - skoro nie ma go w filmie/serialu, to nie powinno być go w dziale. Można i tak, ale nie lepiej zabronić dodawania artów/treści przedstawiających niekanoniczne związki? To nadal zły pomysł, ale przynajmniej nie cuchnie homofobią. Co do religii. Nie powinno być jej w ogóle. A co jeśli jakiś procent użytkowników wyznaje Islam i pisanie czegoś w stylu: "szkoda że nie ma u nas tej religii" będzie ich zwyczajnie irytować? Po drugie, rozumiem, że nie tolerujesz "sugestywnych artów", ale kasowanie ich to przesada. Prowadzisz dział dla innych, arty na których jest postać w bikini nie powinny nikogo gorszyć. Takie zachowanie to absurd i gruba przesada. Jeśli już musisz aż tak bardzo dbać o "wysoki poziom moralny" to poproś o dodawanie tagu [16+]. Swoją drogą, co by było gdyby akcja następnej części EQG rozgrywała się na plaży? Zniesiesz zakaz? Wychodzi na to, że przed zamieszczeniem artu należy go przestudiować pod kątem treści erotycznych, upewnić się, że nikogo nie zgorszy. Takim podejściem zniechęcisz każdego. A co jeśli innych irytuje takie kreowanie Sunset? Cholercia miałem sobie pograć w The Last of Us, ale aż znajdę ten post. I na koniec - mógłbyś przedstawić poglądy Sunset inaczej. Wystarczyło napisać chociażby: "nigdy w życiu nie pocałowałabym dziewczyny". Edit. Niestety tamte posty wyleciały :/